reklama
Země: Česko Česko, Španělsko Španělsko, Francie Francie

Cestovat na kole a mit hemoroidy, kdo to zna ?

Ahoj Lidi. Mam mozna dost blbou otazku. Mit hemoroidy a jezdit na kole, to se ru probiralo. Ma tady nekdo zkusenost s timto problemem a jezdenim na kole jaksi ve velkem ? Mam v planu expedici na sezonu 2007 a projevil se mi tento neprijemny problem. Vim ze by mozna slo obtize zmirnit jezenim zeleniny a tak, ale na expedicich je treba setrit :-) Mate s tim neko zkusenosti ? Protoze je jasne ze jezdit na treningy 3 x tydne je neco jineho nez na 3 tydny vyrazit do evropy. Jeste bych upresnil ze se jedna o vnitrni H. Tak se vyjadrete prosim :-)

[ Zpět ]
Datum: 26.11.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (nepr.Thompson)
  • Re: Cestovat na kole a mit hemoroidy, kdo to zna ?

         

    Zelenina a tak ... se dá pořídit ve světě velmi lacino. Viz Pavel Knebl z Tiché : Putování pro nic - za nic

    [ Zpět ]
    Datum: 26.11.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ej)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cestovat na kole a mit hemoroidy, kdo to zna ?

         

    Vozím je s sebou spolu s Avirilem. Čas od času se omyji odvarem z dubové kůry a je zase dobře . 8-)

    [ Zpět ]
    Datum: 26.11.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (El)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cestovat na kole a mit hemoroidy, kdo to zna ?

           

      Aviril je na nic. Lepší je Faktu nebo Mastu S. Anejlepší je jít na operaci. Teď se to dělá jak na běžícím páse. Ještě ten den jdeš domu. A zas tak hrozná bolest to neni.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.12.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (bibin)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cestovat na kole a mit hemoroidy, kdo to zna ?

             

        Faktu a Mastu, to sou dvojcata :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 03.12.2006
        Autor: LOBO
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cestovat na kole a mit hemoroidy, kdo to zna ?

             

        Ahoj. A co to je za oprace ? Ja jsem procital nejaky diskuze a tam vsichni psali ze se chodi na nejaky gumickovani a ze to neni nejaky uciny a tak. Co to je presne za zakrok ?

        [ Zpět ]
        Datum: 03.12.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (nepr.Tomas)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cestovat na kole a mit hemoroidy, kdo to zna ?

               

          Jde o zaškrcení inkriminovaného místa (zpravidla jde o větší počet) převlečením gumičky. Tak po nějaké době dojde k odumření zaškrcené části.
          Mně tím bylo vyhrožováno také, ale ve skutečnosti mně byl jeden takový výrůstek ustřihnut. Na bolest si už nepamatuji, takže to až taková hrůza nebyla. Lékař mi zakázal jízdy na kole (že se to bude opakovat). Na to já, že kola se nevzdám.
          To bylo minimálně před 6 lety a zatím nic. Cosi mně ale říká, že blahodárně mohlo působit moje běhání na dlouhých tratích. Každopádně je dobré hodně naběhat před dovolenou na kole (kvůli fyzičce). Po 2 či 3 týdnech dovolené na kole se pak vracím nejen odpočinutý, ale i vykrmený.

          [ Zpět ]
          Datum: 05.12.2006
          Autor: Bin-Laďin
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cestovat na kole a mit hemoroidy, kdo to zna ?

         

    Narazil jsem na podobny problem letos. Ze nejake ty hemorhoidy (lehci pripad) vlastnim jsem tusil, naplno se mi pripomnely prave koncem leta na tritydenni akci. Asi ctvrty den jsem z neprilis prijemnymi pocity ziral do krvave zachodove misy. Eh. Nicmene dva dny snizene zateze (mensi vzdalenost, mene drncani v terenu) a jiz zminovane Faktu pomohly a dojel jsem bez vetsich problemu nebo bolesti. // Rozhodne ale zajdi za lekarem a porad se s nim, jestli a jaky zakrok provest nema cenu resit tady. Je to trosku neprijemne tema na navstevu doktora, je pochopitelne ze se ti do toho mozna nechce, ale prekonej se a jdi :]. Podle vsech zkusenosti a toho co jsem kde slysel a cetl, nakonec k tomu lekari jednoho dne stejne zajdes, hemoroidy se samy od sebe jen tak nezlepsi (zvlastni strava atd. mozna zmirni ci oddali potize, ale nevyresi je trvale) - a je urcite lepsi jit tam driv, nez pozdeji. Drzim palce.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.12.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Trochu citlive tema :])
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Barcelona na kole

 (CK Frčíme)
11.04.2024, 4 dny
15 900 Kč
cyklistický Letecky

Francouzská riviéra na kole

 (CK Mamut tour)
27.04.2024, 10 dní
14 900 Kč
cyklistický Autobusem

Menorca na kole

 (CK Extrem Tour)
15.05.2024, 8 dní
19 880 Kč
cyklistický Letecky
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

312 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024