reklama
Země: Španělsko Španělsko

Kde prodloužit sezonu?

Byl jsem teď od 28.října na Gardě a je to nádhera. Podzimní výhledy z Tremalza na Brentu, barvičky podzimu, dozrávající pomeranče. Tak jak tam bych si tady kvůli počasí už nezajezdil. Co dál? Máte zkušenosti s prodlužováním sezony pro MTB? Uvažuji o Kanárech, nevím, který ostrov je pro MTB nejlepší. Uvažuji o Mallorce, ale obávám se, že je spíš pro silničáře. Nevím.Kam co nejdřív na jaře, resp. třeba už v únoru?

[ Zpět ]
Datum: 02.11.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (mirek)
  • Re: Kde prodloužit sezonu?

         

    Vloni jsem byl počátkemlistopadu na Kanárech na Lanzarote.
    http://www.lanzaroteisland.com/english/maps/
    http://www.discoverlanzarote.com/map.asp
    http://www.freedom4sale.com/lanzarote/local...
    Tou dobou o 1,5 hodiny delší světlo, kombinace vody a kola.
    Byl jsem v Costa Teguise = ideální místo pro celoostrovní akční rádius. Ježdění 80-100km/den. Na ten týden idyla. Doporučuji. Letecká zpátečka pro kolo 1000,-. Za transfer z letiště chtěl řidič autobusu doplatit za kolo 10Eček. Tak jsem ho poprosil o ceník a o účet a vez jsem si ho zadara - sice s nasraným řidičem, ale o to větší mojí spokojeností, že jsem si nedal nadojit na lopatky.
    Perfektní poježdění v zajímavých scenériích.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (gibo)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kde prodloužit sezonu?

         

    Drtivá většina lidí se domnívá, že v září končí dovolená.To je ale velkej omyl. Nejhezčí je ježdění po prázdnejch silnicích, když odjedou letní turisti a hotely se zavřou, hlídači přídody začnou odpočívat a všude je klid a na jihu ještě dost teplo. Tak jezdímme do Řecka, na Korsiku, Sardinii, do Dolomitů, na jih od Alp.
    Jezdíme zpravidla posledním autobusem TAM s www.cajenda.cz za symbolické jízdné a zpátky často po vlastní ose až začíná v dolinách Alp trochu chládek. Tak to zkuse taky.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jiřina)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kde prodloužit sezonu?

           

      Jenda CK mne Jiřino zlobí. Dobrý nápad, ale sezonu končí moc brzo. Letos 28. října Garda narvaná cyklisty z Mnichova, Rosenheimu a okolí. Čech na kole žádný.
      Pak taky by mohl Jenda trochu obměnit trasu směrem na Švýcarsko a Francii do pořádných kopečků.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.11.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mirek)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kde prodloužit sezonu?

           

      Nechci doplnovat temu o rady. Krome tydenniho Chorvatska /Makarska/ na prelomu unora a brezna z pred dvou roku, jsem si nejak sezonu zatim timto zpusobem neprodluzoval.
      Bylo to vynikajici. Najezdil jsem do 1000 km za tyden pri teplota okolo 18 st.C. Ale napr. vloni tam byli jini a ... zima, zima. Je to proste jeste blizko centralni Evrope. Clovek musi mit stesti na pocasi. V soucasnosti i v recku neni problem snezeni kalamitniho razu.
      Spise jsem chtel oslovit Jirinu dotazem, kde planuji stravit prodlouzeny podzim v letosnim roce ?
      s pozdravem Mirek.

      [ Zpět ]
      Datum: 11.01.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (miromalinovsky ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kde prodloužit sezonu?

             

        Nebuď naivní. Jiřina není řadový účastník těchto webek, ale s vysokou pravděpodobností nějak profituje na firmě "cajenda", opakovaně sem dává obdobné příspěvky této cestovky, už jí to několikrát správce webek vymazal, protože si tady v podstatě nelegálně provozuje neplacenou reklamu. A když se nikdo nechytne, tak ti to jednoduše pošle na privátní mail, mě to udělala. Stačí si projít rubriky v tématu "do světa na kole" a uvidíš sám. Netvrdím, že by snad tato firma měla být špatná, zkušenosti s ní nemám, ale nikdy bych ji nepoužila právě pro to nefér jednání v oblasti reklamy, kterou ostatní poctivě platí. :-(((

        [ Zpět ]
        Datum: 20.01.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kde prodloužit sezonu?

               

          Když myslíš, jezdi třeba za dvojnásobek ceny. Já se svými kámoši jsem úplně spokojená a než objezdíme rajon, kterej projíždí Jenda svými trasami, budeme už asi v důchodě. Tolik má tady cyklista možností. Chce to jen trochu fantazie a nečekat na pokyny průvodců. A jestli je reklamou dobrá nezištná rada, tak co jsou potom veškeré informace ostatní, které si kupuješ za svoje peníze u redaktorů novin, televize a t.d ? I za tuhle možnost diskuze platíš poplatkem za připojení a kdo dneska neplatí, nic nemá. A proč myslíš, že jsou klasické zájezdy čím dál dražší ? Protože m.j. i špatný, ale velký cestovky si můžou zaplatit sebedražší reklamu, kterou nakonec zaplatí zákazník v ceně.
          Tak přemejšlej a nenapadej.

          [ Zpět ]
          Datum: 21.01.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Jiřina)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Kde prodloužit sezonu?

                 

            Nenapadám, konstatuji. Kdo má mozek, udělá si úsudek sám. V obchodním světě jsou prostě věci, které slušná firma nedělá.Hlavně již žádné nechtěné maily, proto si skutečně připojení neplatím. :-((

            [ Zpět ]
            Datum: 21.01.2006
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kde prodloužit sezonu?

         

    Já osobně bych si prodloužil sezonu v Itálii , např oblast Ricione -Rimini , je tam super počasí a je to ohodně levnější než Mallorca .
    Ubytování na 7dní cca 5 tisíc pro dva , a cesta okolo 1500Kč . Asi tam vyrazim příští rok :)

    [ Zpět ]
    Datum: 09.02.2006
    Autor: HOLZBY-ML
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Barcelona na kole

 (CK Frčíme)
11.04.2024, 4 dny
15 900 Kč
cyklistický Letecky

Menorca na kole

 (CK Extrem Tour)
15.05.2024, 8 dní
19 880 Kč
cyklistický Letecky

Andalusie na kole

 (CK Extremtour)
18.05.2024, 9 dní
17 670 Kč
cyklistický Letecky
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

437 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024