reklama
Země: Rakousko Rakousko, Česko Česko

Praha-Vídeň

Potřebuju poradit... Na podzim bychom se rádi vypravili z Prahy do Vídně po dálkové cyklotrase. Nevíte náhodou někdo, zda je nutné mít určitou hotovost s sebou při překročení hranic? Díky za pomoc.

[ Zpět ]
Datum: 26.07.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (Linda)
  • Re: Praha-Vídeň

Není. Jel jsem teď do Vídně z Brna, stačí občanský průkaz.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (McTorpedo)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Praha-Vídeň

Jel jsem na kole do Rakouska několikrát a nestalo se mi, že by kontrolovali jakou mám sebou hotovost. Stalo se mi to pouze jednou při přejezdu z Chorvatska do Slovinska. A to bylo někdy před šesti lety.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Každý kopec stojí za … TO

Milan Silný
Volné pokračování knihy „Každý kopec má své ... NEJ“, oceněné 3. místem mezi cestopisy v mezinárodní soutěži TOURMAP 2010
Motto knihy: „Ti, kdož kopce vynechávají, polovičními cyklisty zdají se býti, neb zejména kopce pepřem a solí cyklistiky jsou.“ …
299 Kč

Alpský cyklistický pas

Michal Pavlata
ALPEN RADFAHREN REISEPASS / ALPINE CYCLING PASSPORT / LE PASSEPORT CYCLISTE DES ALPES / PASSAPORTO CICLISTICO ALPINO Dáváte si na svých…
100 Kč
Tip na letošní dovolenou

Weinviertel na kole

(CK Mamut tour)
22.05.2021, 4 dny
6 200 Kč
cyklistický Autobusem

Lechtalské Alpy na kole

(CK Mamut tour)
02.06.2021, 5 dní
7 990 Kč
cyklistický Autobusem

Dunajská cyklostezka – penzion

(Österreich Werbung, CK Kudrna)
02.06.2021, 5 dní
9 000 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cestovatele

včera
Najde se někdo na cesty na těžko? ČR, Evropa, svět. Záleží na domluvě a volném čase.

Hledám: Hledá se pohodová MTB cyklistka

06.03.2021
Ahoj,rád bych našel pohodovou MTB cyklistku z Prahy a okolí na společné výlety na kole nebo pěšky ....počasí už…

Hledám: Hledá se pohodová MTB cyklistka

06.03.2021
Ahoj,rád bych našel pohodovou MTB cyklistku z Prahy a okolí na společné výlety na kole nebo pěšky ....počasí už…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

193 cyklistů (5 přihlášených)

Jak jsem očuchával bikepacking - poprvé

Bikepacking je stále ještě novým a pro mnohé neznámým pojmem. Je to zcela zvláštní odvětví cyklistiky. Dalo…
JohnyB | 14.02.2021

Okolo ČR - 1. část

Moje cyklistika-biková (jinou ani neprovozuji) se vyvíjela od prvotních začátků se šílenou výbavou, přes…
vrubozubec | 05.02.2021

Cykloturistika po Jižní Moravě

Určitě se to minulý rok stalo spoustě z Vás – naplánovaná dovolená, zaplacený zájezd, ale nakonec nemožnost…
Hanar | 04.02.2021