reklama
Země: Španělsko Španělsko

Ze Španělska domů

Ahojte cyklisté, mám takový menší problém. Plánuji cestu po Španělsku a potřebuji se dostat odtud i s kolem domů.Neporadíte mi nějakou autobusovou dopravu,která by mě hodila domů? Díky.

[ Zpět ]
Datum: 06.01.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Tony4)
  • Re: Ze Španělska domů

         

    Třeba http://www.bei.cz/

    [ Zpět ]
    Datum: 06.01.2008
    Autor: Bin-Laďin
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ze Španělska domů

           

      máš s nima nějakou zkušenost? Většinou ti řeknou, že s kolem ani náhodou. Díky za odpověď

      [ Zpět ]
      Datum: 06.01.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (DyEm)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ze Španělska domů

             

        V létě cyklistům nadbíhali. "kolo s sebou do autobusu kamkoli´..."

        [ Zpět ]
        Datum: 06.01.2008
        Autor: AV
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ze Španělska domů

             

        Ja (a me kolo) jsme s nima jeli na jare 2007 z Prahy do Londyna (a zpet). Vse dopadlo dobre, ale jet takhle podruhy tak rozhodne nebudu mit klidny spani (coz neznamena ze bych do toho nesel - jen bych byl mirne nervozni).

        Listek jsem si kupoval asi mesic predem, a vsude sem hlasal ze pojedu s kolem. Rikali, ze by bylo lepsi kdybych par dni pred odjezdem zavolal kamsi k nim na dispecink, abych jim to pripomel a oni mi tam "zarezervovali" kousek mista pro kolo. Kdyz sem tam zavolal, meli za exota a vubec nechapali co po nich chcu. Nejak mezi tim jsem se dozvedel, ze je uplne jedno ze uz mam mesic koupenou jizdenku a nahlaseny kolo, posledni slovo ma vzdy ridic na miste, a muze me proste kolo odmitnout a nepomuze mi ani kdybych se postavil na hlavu. Smerem do Anglie nastesti byl autobus (aspon zpocatku) poleprazdny a tak bylo i dost mista pro vse, vcetne myho kola. Horsi to bylo pri nastupu v Londyne. Lidi tam bylo mnohem vic nez v Praze (prakticky celej bus) a taky bylo mnohem vic zavazadel. Ridic me jiz zpocatku uklidnil vetou ze ho vubec nezajima ze to mam zarezervovany a ze "on je ten kdo rozhoduje esi to kolo pojede" a ze to vidi blede, ze tech zavazadel je hafo. Nastesti - ac se tvaril velmi nasr*ne - byl vcelku vpohode a snazil se co moh aby se to kolo veslo. Asi 15 minut sme ja a ridic prehazovali kufry a ostatni bagaz aby se i s nalozenym kolem daly zavrit dvere vod zavazadelniku. Ridic mluvil velmi peprne, ale nevzdaval to (coz opravdu ocenuji, moh se na to vysrat hned ze to proste nejde a nechat me tam). Nastesti se to pak nakou haluzi povedlo a mohlo se jet. Bylo to ale fakt na tesno, byt tam jinej ridic, o trosku vic kufru nebo nedej boze kdybych nejel sam, stojim na nadrazi mozna doted.. (Podle toho jak jsem to pochopil tak kdyby se nam to zavrit nepovedlo tak bych tam s kolem zustal bez nahrady).

        Zaver? Nevim nic o jejich letnim "kolo s sebou do autobusu kamkoli", takze pokud nejak system prepravy kol zmenili, budiz. Pokud ovsem ne, bral bych tudle moznost jako jednu z poslednich.

        (Jo, kolo sem mel sbaleny v cyklotasce od Junku http://www.junk.cz/KATALOG/ostatni.htm - kdyby bylo rozbaleny, tak se se mnou ridic ani nebavi)

        [ Zpět ]
        Datum: 07.01.2008
        Autor: Koťas
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Ze Španělska domů

               

          no právě:). Tonička jede do Itálie cyklobusem s vlekem na kola a po vlastní ose do Španělska. Odtam potřebuje domů. Zatím standardní odpověď: možná vás s kolem odvezeme, mozná taky ne, záleží jak se vyspí řidič. Nějaký extra balení taky moc nepřipadá do úvahy, max. otočit řídítka, zhodit SPD

          [ Zpět ]
          Datum: 07.01.2008
          Autor: Neregistrovaný uživatel (DyEm)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Menorca na kole

 (CK Extrem Tour)
15.05.2024, 8 dní
19 880 Kč 15 880 Kč
cyklistický Letecky

Andalusie na kole

 (CK Extremtour)
18.05.2024, 9 dní
17 670 Kč
cyklistický Letecky

Mallorca na kole: Svěží vítr

 (CK Bondo)
19.09.2024, 11 dní
28 940 Kč
cyklistický Letecky
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

307 cyklistů (18 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024