1. https://www.nakole.cz/diskuse/10730...
2. https://www.nakole.cz/diskuse/12467...
3. https://www.nakole.cz/diskuse/13366...
4. https://www.nakole.cz/diskuse/13976...
5. https://www.nakole.cz/diskuse/14972...
6. https://www.nakole.cz/diskuse/15532...
7. https://www.nakole.cz/diskuse/16275...
8. https://www.nakole.cz/diskuse/17433...
9. https://www.nakole.cz/diskuse/19245...
10. https://www.nakole.cz/diskuse/20409...
11. https://www.nakole.cz/diskuse/21445...
12. https://www.nakole.cz/diskuse/21984...
13. https://www.nakole.cz/diskuse/29015...
14. https://www.nakole.cz/diskuse/29706...
15. https://www.nakole.cz/diskuse/30229...
Tak jak ze svého emerického sícu ztrácím různě šroubky a furt dopňuju nějaké molitany apod. Takže jsem zkusil použít darovaný starý síc. No, nepovedlo se, bo síc je z legendárního trika ECO.
Rám mám novější, jezdící držák sícu na nosné trubce má v sobě "trubičku" s vnějším průměrem 12mm, síc se na to nasadí a rychloupínákem dotáhne.
Tady jsem nic nenasadil, protože pacičky na sícu mají vnitřní průměr zhruba na 7mm šroub a nejdou nasadit na trubičku s vnějším průměrem 12mm.
Napadá Vás prosím vás nějaká "redukce" či "přechodka"?
Síc má šířku 36cm, takže takto je pořád použitelný a nový je poněkud mimo současný rozpočet rodiny, že.
Když tak doměřím chybějící požadovaný rozměr.
Jelikož pasuješ na sebe dvě různé generace téhož řešení, pohlídal bych si i další rozměry.
Například jestli rozteč paciček souhlasí s šířkou toho, proti čemu se upíná rychloupínák.
Buď se chytá proti tomu plastu co drží kolem trubky nebo (a na to bych si osobně vsadil spíš) se chytá právě proti té 12mmtrubičce. tzn zakrátit trubku na rozteč pacek, nasadit na tyčku rychloupínáku a jím to celé stáhnout dohromady.
Montovat tam jakýkoliv meziprvek co bude držet čistě na těch dvou hřídelích bude zoufale nestabilní řešení...