reklama

Barcelona

Foto cyklovýletu z Čech do Barcelony a zpět.

https://kocharovsky.rajce.idnes.cz

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 26.07.2023
  • Re: Barcelona

         

    Ó, tak to je velkej cestovatelskej počin. Gratulace.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 26.07.2023
    Autor: 51326
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Barcelona

         

    To je dálka!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 26.07.2023
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Barcelona

         

    Hézo, chlape. Při prohlížení jsem si zavzpomínal,některá místa jsem kdysi, když jsem ještě jezdil, i sám projel. Takovej flák jsem sice nikdy nedával, jen po týdnech, ale vím, co to obnáší jet takto sám. Fandím.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 26.07.2023
    Autor: Pepíček
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Barcelona

         

    Smekám před výkonem i před množstvím fotek. Vydrží mi na několik dní :o)))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 26.07.2023
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Barcelona

         

    Jel jsi i spodkem pres Monako a Itálii, jak to tam hodnotíš ohledně kopečků ve srovnání od hranic k Barceloně. Budu se vracet z Atlantiku a kolem Dunaje už se mi moc nechce. To bude v horším případě ta lenivějsi cesta.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2023
    Autor: Rob144
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Barcelona

           

      Francouzské pobřeží je zprvu skoro rovinaté, kolem Marseille hornaté, Cannes a Nice zase rovinaté. Monako je kopcovité, pro cyklistu dost nepříjemné, hodně aut na málo místa. Každý cyklista by se tam měl projet, aby příště věděl, že to už nemá dělat. Italské pobřeží je zprvu mírně kopcovité, později za Janovem je to prudší, serpentýnovitější, fyzicky náročnější. Po sjezdu do vnitrozemí skoro rovinaté. Výjezd do Alp po známé cyklotrase Alpe Adria je táhlý, mírný kopec. Rakousko je hornaté, ale jezdí se tam mezi alpskými loukami velmi dobře.
      Určitě budeš mít cestu tudy zajímavější, než podél dunaje, ale musíš počítat s několika dny navíc.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.07.2023
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Barcelona

             

        Tak je asi rozhodnuto, že to bude zase Dunaj, jsem letos hodně na těžko, i když jsem si myslel, že na lehko, jelikož nevezu pánev, dřívkáč, vybavení na gril, skládací křesílko a jen jednu fajfku místo dvou.
        Ještě se do Španělska snad vratim, ale už opravdu hodně na lehko, a pak dám i to Monako.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 01.08.2023
        Autor: Rob144
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Barcelona

               

          Teď bych ti to nepřál, 37, to i ptáci chodí pěšky...

          Na kole smrt.

          Vítr se nehne. tak jsem večer instaloval větráky. Klimatizace nestíhá.

          Prý ještě dva dny a bude líp.

          Pokud jde o Monako,byl jsem tam na kole předléty,v předjaří. Jel jsem z Italie, přes Menton, v protisměru kolegy.

          Nevím jak se to stalo,jestli google maps v cyklo režimu, z Monaka mě to vedlo pěšinou vytesanou ve skale,nad mořem. Občas tam byly schody, 3-4 stupně. Ale i tak, jet na kole se to nedalo, ale bylo to úžasné. Tak jsem vystrkal kolo ažněkamnad Monaco,kolem ty vily, s ctyřmetrovými ploty, aby si paparazzi musel dát práci, rádbych se tam vrátil,kolo nechal třeba někde nahoře, ta skalní stezka byla úžasná. Asi to už ale nenajdu.

          Marseille?
          Na kole už raději ne.
          Dlouhá předměstí kde más vítr z toho, že by si měl defekt, a musel na chvilku zastavit. V centru je to bezpečné,bezva, kràsné město. Ale tím předměstím už na kole nepojedu.

          Stačí vzít vlak TER. Kousek před Marseille, dojet do centra za pár euro. Do TER smíš s kolem.

          A ven taky tak.
          Jo, nemusí se nic stát, i já vloni dojel. Ale pokud nemusíš,nedělej to

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 01.08.2023
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Barcelona

             

        Když jsem se díval na Tvé fotky z okolí Canes, tak jsem záviděl, protože v loňském roce jsem se chystal se vracet némlich stejnou cestou jako Ty. Pak jsem to nějak přehodnotil právě z obavy, že to asi nebude zrovna můj šálek kávy. No a po přečtení výše uvedeného jsem se trochu zklidnil. Ale zkušenost říká, že čas obrušuje negativa a zůstává jen to pozitivní. A tobě jistě zůstanou.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.08.2023
        Autor: kotek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Barcelona

         

    Dobrá práce!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.08.2023
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Francouzská riviéra na kole

 (CK Mamut tour)
27.04.2024, 10 dní
14 900 Kč
cyklistický Autobusem

Dunajská cyklostezka – Wachau na kole

 (CK Frčíme)
28.04.2024, 4 dny
9 900 Kč
cyklistický Autobusem

Toskánsko na kole – agrofarma s polopenzí

 (CK Extrem Tour)
03.05.2024, 10 dní
13 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

225 cyklistů (10 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024