reklama
Země: Německo Německo

ZOO - Berlín

Asi můj poslední letošní výlet na kole. Trasa Liberec - Berlín - Děčín. Celkem mi to napočítalo za 8 dnů něco málo přes 800 km.

https://kocharovsky.rajce.idnes.cz

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 30.09.2022
  • Re: ZOO - Berlín

         

    Fotek je tedy pořádná nálož, ale pěkný výlet.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.09.2022
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: ZOO - Berlín

         

    Pěkný výlet a pořádný výkon. Mnoho fotek mi připomnělo místa kudy jsem projel na cestě do Berlína, případně do Magdeburku, o to to bylo lepší.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.10.2022
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: ZOO - Berlín

         

    I já jsem se ráda podívala, některými místy také projela. Pamatuji třeba Bad Belzig, přes něj jsme se sunuli z Kap Arkony do Děčína a dál domů. Důkladně jsem prohlédla i fotky zvířat, dlouho jsem nebyla v ZOO.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.10.2022
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: ZOO - Berlín

           

      Mě ZOO nikdy moc nebavily, ale i tak mohu doporučit dvě, které jsem viděl. Ve Vratislavi pavilon Afrikánium, ostatní část ZOO nevím, šel jsem cíleně jen tam, a v Lipsku celou.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.10.2022
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: ZOO - Berlín

             

        Od té doby, co máme mrňata, tak navštěvujeme ZOO docela hojně. Zatím teda jen tady u nás. Osobně se mi líbila v Jihlavě a teď ve Zlíně.
        A zcela unikátní je KOVO ZOO ve Starém Mstě u UH.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.10.2022
        Autor: radka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: ZOO - Berlín

               

          Zajeď do Bojnic.
          a fajn "dětská" zoo je v Hodoníně. (nevím jak se zbrchali z tornáda)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 02.10.2022
          Autor: cibi
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: ZOO - Berlín

                 

            V Hodoníně jsme byli v létě. Je to maličká ZOO. Bohužel stopy po tornádu jsou stále patrné - odneslo i jednu z hlavních "atrakcí", a to akvárium se žraloky.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 02.10.2022
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: ZOO - Berlín

                   

              omlouvám se za odvádění od tématu Berlínské zoo.
              příp promazat.
              Pro naše holky byly hlavní atrakce rysové (pohádka Madla a Ťap), tygři/lvi
              (viděli jsme jak tygřata tak lvíčata) a krmící kozy.
              Pochopitelně papoušci a opice. Ale - kolik lidí, tolik chutí.
              Jinak teď je po srazu, takže to už není směroplatné, ale v Starém městě - na konci-směrem na Velehrad je pěkné kontaktní mikrozoo "starý statek".

              https://mapy.cz/s/dufefutubo

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 02.10.2022
              Autor: cibi
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: ZOO - Berlín

                     

                Ono by se tam toho našlo víc, ale museli jsme si vybrat. Jeden den byla ZOO Zlín, druhý KOVO ZOO Ve Starém Měst a třetí den Modrá a Aquapark (protože déšť).

                Ad Hodonín - pro nás byli hlavním lákadlem ti žraloci, kteří nakonec nebyli. Ale zklamaní jsme nebyli. ZOO u nás nikdy nezklame :o)))

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 02.10.2022
                Autor: radka
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: ZOO - Berlín

               

          Zapomínáš na zcela úžasnou ZOO v Nymburce. Od mé poslední návštěvy prý přibyl vrabec a ten poslední opelichaný bažant má navíc několik roztomilých roztočů :-))) A kousek u vody sedí vodník...

          Doporučuji návštěvu úplně všem :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 03.10.2022
          Autor: ckp13
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: ZOO - Berlín

                 

            Jen jestli ty si to nepletes s mistnim hrbitovem :o)))
            Ten ovsem stoji za navstevu rovnez :o)))

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 03.10.2022
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: ZOO - Berlín

         

    To je moc fajn! Skvělé fotky a solidní kilometry!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.12.2022
    Autor: AfilA
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Labská cyklostezka

Labská cyklostezka – Míšeň (CK Victoria)
14.05.2024, 3 dny
5 990 Kč
cyklistický Autobusem

Lechtalské Alpy

 (CK Mamut tour)
26.06.2024, 5 dní
12 300 Kč
cyklistický Autobusem

Tyrolsko-bavorské pomezí na kole

 (CK Cyklotur)
29.06.2024, 6 dní
13 880 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

404 cyklistů (16 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024