reklama

Kdo a čím nás na této konferenci inspiroval

Snad se nikoho nedotknu, když se krátce a jediným příkladem zmíním o některých účastnících této konference. Inspirovali mě a pomohli mi a bylo by pro mě zajímavé, kdybyste se přidali a napsali, kdo a čím inspiroval vás.

Vím, že tito lidé maji daleko širší repertoár a že je jich více.

petrp - Inspiroval jsem se jeho praxí jednonočního úniku do nepohodli. Od té doby každý pátek mizím do neznáma a v sobotu se znovu zjevuji. :-)

radka - Fontána vědomostí ve věci rostlinek. Větsinou jde o moruši nebo mučenku. :-)

Jarda - Husarský kousek s navigaci Garmin, vědecky řečeno myšlenkový experiment. Tak nějak se na papíře plánovala mise Apollo, nebo konstruovala atomová bomba.

hella - spojuje nas magnetismus k Izraeli, jeji znalosti jsou úžasné. Více nemůžu napsat, měl bych doma peklo. :-)

Jindra8526 - Muž s tajemstvím. Ale ne takovým, jaké měl Očko v Simpsonech. ???? Inspirace by tady byla, ale nebudu ji rozvádět.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 19.06.2022
Autor: Marin7
  • Re: Kdo a čím nás na této konferenci inspiroval

         

    Víš, já jsem ve Francii a zase žiju.
    Ne že bych nežil doma, máme to tam hezký, ale prostě jsem "na dovolené".

    Tedy dost často do roka.

    Francie byl můj sen od Verneovek a Dumase.
    Dostal jsem se tam na protekční příslib jako nuzák,ma kole. Něco na co do smrti nezapomeneš.

    A pak, když to prasklo, vzal jsem si Soňu, svatební cesta do Francie. Jeli jsme 8 let starou 105kou, a vecŠtrasburku bydleli u kamaráda, v Paříži zase u kamaráda mého kamaráda...

    A teď tu v Strasbourgu, jsem asi 6x do roka,když mám služební kecy v Offenburgu, spím raději na francouzské straně.

    Ale není to vono.

    Do Strasbourgu musíš prostě přijet na kole, a pak se ti to vrátí. Vzpomeneš si na každý okamžik, před 40 lety.

    A hůř, jsi prostě nabob, který "se vrátil"
    Dáš si véču v restauraci, na kterou si před lety ani s francouzským kámošem neměl.
    "Jsem tu, já se vrátil, a koupím si vás všechny jak Polívka v Hoši gutten Tag, tak to fakt není, ale trochu jo.

    A pak sedíš v tý kavárně, co sis před lety nemohl dovolit, a nejsi spokojený. Chybí ti Soňa, a těch 40 let.


    Je fajn se vracet.
    A nevadí, že ti pomohl motorek.

    Mě určitě ne, beru to jako druhý život.
    Zase ve Francii, a zase dál.
    Ale o tom píšu jinde.

    _----

    Lidé se chodí na web hádat, kdo souhlasí, je nudnej, je potřeba mít pár stran v konfliktu.
    Jinak je to nuda. Chvála Bohu, že nemusíme do Kolosea. Plácání se po zádech je smrt webu :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2022
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

dnes
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

253 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | dnes

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024