reklama
Země: Dánsko Dánsko

Dánsko na kole

Letos to vypadá, že bychom konečně mohli jet do Dánska, kam jsme to plánovali už dřív, jen to kovid posunul.
Budu rád, když sem napíšete vaše postřehy a zkušenosti s ježděním na kole po Dánsku

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 22.05.2022
  • Re: Dánsko na kole

V souvislosti s tím, mě potěšili České Dráhy.
    Vlak EC 174 Berliner od změny jízdního řádu protáhli až do Flensburgu, města asi 7km od dánských hranic. Takže tam dojedem z Prahy bez přestupu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Do Dánska se jezdí z Prahy na kole, ne vlakem :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Rob144
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

To, že jsi volná noha bez osobních důvodů, neznamená, že bys měl hned hejtovat dotaz nakoláků, kteří to tak nemají. Zvláště, když jsi na hejty sám alergický.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 23.05.2022
        Autor: mildakh
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

To byl hejt?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

... no jo, vlastně je to jen "vtipná" odpověď na něco, na co se autor vůbec neptal...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Autor: mildakh
            Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Srovnej kolik jsi napsal slov o tom, na co se neptal.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolem světa na kole

Françoise a Claude Hervéovi
Čtrnáctiletá odysea v sedlech bicyklů aneb ani narození dcery nepřerušilo cestu.
Delší dobu vyprodaná kniha, která zaznamenala díky sympatickým Francouzům velký úspěch, se dočkala druhého vydání. Je rozšířené, má …
279 Kč
Seznamka

Hledám: parťačku na kolo

Hledám: parťačku na kolo
30.06.2022
Hledám parťačku na kolo (silniční i horské, ale silnici mám mnohem raději), z Prahy do kopečků jižním směrem, ev.…

Hledám: Parťáka nejen na kolo

Hledám: Parťáka nejen na kolo
29.06.2022
Léto v plném proudu, a já nemám s kým vyjet na cyklovýlety někam dál nebo jen vyjížďky okolo komína. Chybí mi…

Hledám: Na kole do Středních čech i dál

28.06.2022
Ahoj, hledá se tu odvážná cykloparťačka na vyjížďky Praha a okolí a třeba i dál, do hor, víkendy i nevíkendy, na…

PR články:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

171 cyklistů (4 přihlášení)

Na Kanáry na kole 4

Kanárský ostrov El Hierro mě vtáhnul do svých krás větší silou než jsem čekal. Do toho pár setkání se…
Martin_re-cyklista | 21.06.2022

Bikepacking španělsky 2.část: Z Valencie přes Castilla-La Mancha

Po příhodách v Katalánsku nás čeká nový terén a další životní zkušenosti ve Valencii a Castilla-La Mancha.…
Kristina | 16.06.2022

RUNDREISE 2022: Brenner - Reschen - Maloja

Můj blog za rok 2022:Pro letošní expedici mě napadl Engadin a Maloja. Už nevím proč a který z těch dvou pojmů…
Quatsch | 16.06.2022