reklama
Země: Dánsko Dánsko

Dánský Legoland 2022/4

Nejel jsem sice na kole ani na kolobezce, ale pod stanem to bylo. Opet jsem koupil levne letenky a az nasledne se podival, co se nachazi na miste.

Tentokrat jde o dansky Billund a za zminku tam stoji jedine Legoland. Sel jsem tedy do Legolandu a temer vsechny fotky jsou z neho.

https://marin7.rajce.idnes.cz/2022_4_Dansky...

Prijde mi zajimave, co vsechno se da postavit z lega a jak se da na plastove kosticce zalozit nejvetsi hrackarska firma na svete.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 24.04.2022
Autor: Marin7
  • Re: Dánský Legoland 2022/4

         

    Hustýýý. To docela závidím. Někdy bych se tam chtěla také podívat. Zatím je to mezi nesplněnými sny...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2022
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dánský Legoland 2022/4

         

    Dík za tip. Dánskem budu projíždět.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2022
    Autor: Rob144
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dánský Legoland 2022/4

         

    Jak jsem nakonec nebyla v dánském Legolandu.
    Jeli jsme s dětmi (tehdy přibližně pubertálními) ze Severu. Měli jsme za sebou tři týdny ledovců, skal, vodopádů a bydlení ve stanu. Cestou zpátky jsme měli naplánovaný Legoland. Ale přijeli jsme tam večer a Legoland otvíral až v devět ráno. Asi hodinu jsme hledali místo na přespání, než nám naše děti řekly, že je to hloupost. Že do Legolandnu vlastně nechtějí, že to chceme my, jejich rodiče.
    A tak jsme nakopli vrtule a za deset hodin jsme byli doma.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2022
    Autor: Lanna
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dánský Legoland 2022/4

           

      To se divim, ze jste hledali misto pro prespani. Je to hodne male mestecko a dokola pustina. Patnact minut volne chuze od brany Legolandu uz je spousta mist pro stan. Tricet minut a je to ideal.

      Ale chapu, ze jste byli unaveni a chteli domu.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.04.2022
      Autor: Marin7
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dánský Legoland 2022/4

           

      To bylo ale nejmíň před 20ti lety, že jo.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.05.2022
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
      • Re: Dánský Legoland 2022/4

             

        Ano, bylo to skoro před dvaceti lety. Od té doby jsem tudy jela mnohokrát a nikdy nepojala chuť navštívit Legoland.
        Ale mé děti i má vnoučata tam byly. Už mě k těmto hrátkám nepotřebují, umí si to zařídit sami.
        Naštěstí žijou v jiném světě než my:-))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.05.2022
        Autor: Lanna
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dánský Legoland 2022/4

         

    Legoland super, byl jsem teda jen v DE, ale bude to podobné. Moje doporučení, pokud se chcete i povozit na atrakcích koupit i tzv. gold pass, který zkracuje čekání ve frontě o 90 procent. Bez něj by dětičky jen stáli ve frontách.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.05.2022
    Autor: xcom
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dánský Legoland 2022/4

           

      Já jsem myslel, že to jsou předbíhači, a oni to byli goldpasisti. :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.05.2022
      Autor: Marin7
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dánský Legoland 2022/4

         

    Tak tohle je přesně to, co nepotřebuju.
    Disneyand, Legoland...


    Já vyrostl na stavebnici Merkur.
    Lego?
    WTF :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.05.2022
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: Dánský Legoland 2022/4

           

      Dnešní dokonalý mladý muž se nesmí zaleknout ani Legolandu. :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.05.2022
      Autor: Marin7
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dánský Legoland 2022/4

             

        Abych nezapoměl, pro ženy to platí taky

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.05.2022
        Autor: Marin7
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Dánský Legoland 2022/4

               

          A pro Rakušáky taky. :-)

          Ovšem pan šéf je jiného názoru. Prohlásil, že se celá firma nebude řídit podle mých letenek za 150,- Kč a Pyreneje minulý víkend mi zatrhnul. :-(

          A to už jsem měl letenky i lístky na vlak. :-(

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 02.05.2022
          Autor: Marin7
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Dánský Legoland 2022/4

                 

            "O dovolenou se nežádá, dovolená se oznamuje"
            Toto mi řekl můj přímý nadřízený když jsem se ho ptal zda si mohu od-do vzít dovolenou.
            bývala to sakra dobrá firma...

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 02.05.2022
            Autor: cibi
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Dánský Legoland 2022/4

                   

              Pro tentokrát mu to ještě odpoustim. :-)

              Zaujal mě francouzský model dovolených pro kancelářské pracovníky.

              Maily v době dovolené končí v koši se zdvořilou automatickou odpovědí, aby dotyčný napsal znovu později. Mobil dotyčný v době dovolené nezvedá, notebook sebou samozřejmě taky nevláči.

              Jde o to, že když se vrátím z dovolené musím stejně to svoje udělat. Čeká to na mě. Takže to reálně není dovolená, ale náhradní volno.Tim zahazováním mailů se dovolenkar zbaví aspoň části fronty úkolů.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 03.05.2022
              Autor: Marin7
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dánský Legoland 2022/4

           

      Pokrok nezastavíš.
      Kdyby se tvého postoje držel tvůj drahý otec, možná bys vyrostl jen s koníkem z uraženého ouška od hrnečku...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.05.2022
      Autor: radka
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Dánský Legoland 2022/4

           

      Jindro, povedlo se Ti k Merkuru přitáhnout Tvé děti nebo vnoučata?
      (mně ani většině kamarádů to nevyšlo)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.05.2022
      Autor: cibi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dánský Legoland 2022/4

             

        Tak to u nás se takovéhle stavebnice pozvolna chytají. Jak merkur, tak i jiné konstrukční stavebnice. Je to hlavně dědova parketa - v garáži si pozvolna buduje svět modelů a stavebnic a mrňata tam s ním hrozně ráda chodí. Je to jiný svět než obejvák.

        Lego máme, samozřejmě, také. To už jsem ochotná s mrňaty absolvovat i já. Hlavně když se staví koleje pro mašinku nebo dřevěná vláčkodráha.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.05.2022
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Dánsko na kole

 (CK Extrem Tour)
13.07.2024, 9 dní
14 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

352 cyklistů (4 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024