reklama
Země: Rakousko Rakousko, Česko Česko, Itálie Itálie, Slovinsko Slovinsko, Slovensko Slovensko

Na kole do Říma

Inspirace na cyklistický výlet s těžkou výbavou. Za 36 dní, tam a zpět o celkové délce 3686 km.

https://kocharovsky.rajce.idnes.cz/Na_kole_do...

Projel jsem státy Česká republika, Rakousko, Itálie, Slovinsko, Maďarsko a Slovensko. Řím je pěkný, obzvláště zajímavá je pak cyklostezka Alpe Adria, ale i Apeninské vnitrozemí Itálie stálo za to.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 18.10.2021
  • Re: Na kole do Říma

         

    Pěkný výlet. Dokonce jsem projel i tu záplavu fotek. Alpe Adria je asi nej cyklostezka, co jsem poznal. Jel jsem ji naopak ale zase celou z Grada až do Č.Krumlova. V Maďarsku bych asi nevynechal termály. Po šlapání se navečer naložit do teplé minerálky je fajnes.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.10.2021
    Autor: 51326
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Na kole do Říma

         

    No, parádní putování !!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.10.2021
    Autor: mildakh
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Na kole do Říma

         

    K těm fotkám není legenda? Chlape, měl bys to přetavit do blogu, jako všichni zdejší slušní cestovatelé
    Za 2 roky, co sem občas nahlížíš, bys to mohl už vědět!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.10.2021
    Autor: AV
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
    • Re: Na kole do Říma

           

      Info a základní popis k fotkám je docela dostačující, nějak si nedovedu představit dělat podrobnější popisky k tisícovce fotek.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 18.10.2021
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Na kole do Říma

           

      Neumím psát blogy. Raději mám tyto obrázkové příběhy.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.10.2021
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Na kole do Říma

             

        Moc pěkný výlet, při některých obrázcích jsem si docela zavzpomínal. Jen drobný konstruktivní postřeh k zamyšlení ohledně 1000 fotek na jedné hromadě – myslím, že kdybys ten náklad roztrhnul aspoň na 2 půlky (Brno – Řím, Řím – Pardubice), bylo by to logicky pěkně odděleno a i na prohlížení mnohem přitažlivější (jen osobní názor).

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 19.10.2021
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Na kole do Říma

         

    Nádhera! Musela jsem to hned proklikat. Dokonce jsme se mohli potkat! Např. 11. 9. jsme vstávali na Rastplatzu toho cyklisty.
    Hned bych zas někam jela, i když při každé cestě si říkám, že už zase šlapeme jak blbí.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.10.2021
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  •      

    Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

    Datum: 09.02.2022
    • Re: Na kole do Říma

           

      Datum registrace: dnes
      PetrPetrovy je majitelem webu, na který směřuje odkaz.
      Že by zase pokus o reklamu bez placení? Co ty na to?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.02.2022
      Autor: ckp13
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Na kole do Říma

           

      Ještěže mám Itálii skrytou v Ašském výběžku. Ale můžeš se mě zeptat na jiný stát. Anglicky já taky nechci mluvit.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.02.2022
      Autor: Quatsch
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Dunajská cyklostezka – Wachau na kole

 (CK Frčíme)
28.04.2024, 4 dny
9 900 Kč
cyklistický Autobusem

Toskánsko na kole – agrofarma s polopenzí

 (CK Extrem Tour)
03.05.2024, 10 dní
13 990 Kč
cyklistický Autobusem

Napoleonův ostrov Elba na kole

 (CK Victoria)
05.05.2024, 8 dní
9 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

612 cyklistů (5 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024