reklama
Země: Německo Německo

Rügen (Rujana) - Odra

Dobrý den Všem,
nemáte prosím osobní poznatky o sjízdnosti, dostupnosti cyklotras a kempů na ostrov Rügen (Rujana) v Baltském moři na severovýchodě Německa od Odry z města Gartz –Německo. Odru mám z Čech několikrát sjetou do Gartz – Německo, dále jsem ale pokračoval přes Gryfino po Polské straně k Baltském moři. Děkuji za Vaše odpovědi.
mail.: baidar@seznam.cz

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 07.12.2019
Autor: baidar
  • Re: Rügen (Rujana) - Odra

U Gartzu končí val, ne však cyklotrasa, ta vede dál a dál, značena v terénu i na mapě :) Osobní poznatek: mezi Mescherinem a Penkunem šílený protivichr, rychlost do 5 km/h :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

http://www.fluss-radwege.de/oder-neisse-radweg...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: AV
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jel jsem to asi 3 roky zpět ze Stralsundu - okruh po Rujáně - Usedom - Ueckermunde - po Odře a Nise k nám. Vše značené a dobře sjízdné cyklostezky. Malebná krajina pro kolaře jak stvořená. Návaznost značení máš třeba tady: https://www.fahrrad-buecher-karten.de... Pokud bys chtěl kvalitní mapu - můžu nechat za půlku. Už ji asi nevyužiju.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: 51326
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

K ubytku moc neporadím, spal jsem pod střechou.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: 51326

Jel jsem asi před dvěma lety. Cyklostezky jsou, jsou dobře sjízdné, i úseky bez asfaltu jsou dobrý a pevný a není jich moc. Je tam jen jeden dlouhý úsek (asi 25 km) vyskládaný z dlažebních kostek. Na vlastní Rujáně se pak najdou i nepříjemný úseky z velkých valounů, ale jsou jen krátký.

Někdy dost fouká a to od západu, takže to budeš mít proti větru.

Kempy nevím, spal jsem nadivoko. Na Rujane je poměrně draho.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.12.2019
    Autor: Martin111
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Z Garzu jsem jel před pár lety skoro po hranici, přibližně Parnowo, Smoleczin, Bobolin, Doluje, do Němecha na Hintersse. Malé silnice, skoro bez provozu. Dále Uecekermuende a přívozem Kamp-Kanin na Usedom. Podle moře až na Rujánu jsme kdysi taky jeli - do Stahlbrode k přívozu. Byly tam úseky "kočičích hlav". Ale je to dlouho, může to být jinak.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.12.2019
    Autor: JNSK
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Z útulku až k moři

Lucie Kovaříková a Michal Jon
aneb Jak se Ernest učil plavat
DOTISK úspěšného titulu s novou podobou obálky Málokterý pes u nás je tak velkým cestovatelem jako Ernest. Vždyť jen na cestě popisované v…
199 Kč

Tam, kde cesty končí

Michal Pavlata
Nejkrásnější alpské výjezdy a sjezdyRakousko / Německo / Švýcarsko / Itálie / Lichtenštejnsko Motto: Každý kopec má vlastní příběh,…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Porýním za vínem, hrady a romantikou

(CK Nomád)
08.07.2020, 6 dní
8 790 Kč
cyklistický Autobusem

Dunajská cyklostezka – kemp

(Österreich Werbung, CK Kudrna)
08.07.2020, 5 dní
5 600 Kč
In-line skating Autobusem

Lužická jezera a Spreewald na kole

(CK Mamut tour)
16.07.2020, 4 dny
6 300 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cykloturistku

dnes
Ahoj jsem 53letý muž(173/90) Mám rád přírodu a cykloturistiku. Hltání km není mojí předností,ale pohodový…

Hledám: Cyklo parťák/-čka či skupina -60+ ?

včera
Hledám cyklo parťáka, parťačku nebo skupinu -60+ pro společné toulky. Ráda jezdím přírodou, mohu i ve všední dny.…

Hledám: ahoj vsem

včera
hledam pouze cyklistku 40 - 60 let na spolecne vyjizdky mam 48 let .
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

262 cyklistů (16 přihlášených)

Gruzie s dětmi na kole - Jak jsme měli psa...

Asi před rokem, ani ne, jsme si začali pohrávat s myšlenkou, že s dětmi a koly vyrazíme do Gruzie, Arménie a…
Peggy | 24.04.2020

Západní Evropou s dětmi - část 6. - Provence

Naše děti už vědí, že když se chtějí vykoupat v moři, musí si k němu dojet na kole. Letos to měly obzvláště…
Peggy | 10.03.2020

Západní Evropou s dětmi - část 5. - Route des Grandes Alpes

To se prostě ráno vzbudíte, po snídani sbalíte stany a vyjedete si nějaké dvoutisícové sedlo... :-) Jmenuje…
Peggy | 26.02.2020