reklama
Země: Albánie Albánie

Albánsko 2019

Pre inšpiráciu report z mojej septembrovej jazdy južným Albánskom http://cyklowebka.sk/rozne/25_Albania

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 16.10.2019
Autor: lendl
  • Re: Albánsko 2019

         

    Dobrá cesta. Ale jak koukám, dost nalehko.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.10.2019
    Autor: Pepíček
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Albánsko 2019

           

      Bikepacking tě neoslovil? Nebuď smutný, mě také ne ...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.10.2019
      Autor: AV
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Albánsko 2019

             

        Roky som používal klasické kapsy. Do bikepackingu som bol donútený výrobcami bicyklov, ktorí dnes už skoro na žiadnom modeli nerobia úchyty na klasické nosiče. Trochu s obavami som pristupoval k tomuto novému fenoménu. Ale obavy boli zbytočné, fungovalo to perfektne.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 16.10.2019
        Autor: lendl
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Albánsko 2019

           

      Kto ma pozná, tak vie, že nevozím zbytočnosti. Mal som všetko na bivak, strava z miestnych zdrojov.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.10.2019
      Autor: lendl
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Albánsko 2019

         

    Jo, tak tohle je hodně dobrý.
    Všem doporučuji ty stránky Cyklowebka. Je na nich vidět, že bratři Slováci sú ozajstný bikeri. Nedrží se při zemi jako my; inu je to takový horský národ.
    Cyklowebka mi pomohla při trasování letošní TransSlovakia Ost. A jsou na ní výborné nápady a destinace ze světa.
    Autora jsem pak náhodou potkal v drevenici pod Královou holou. Čímž ho taky zároveň zdravím.
    Zajímavé je, že jsem ho poznal na první pohled o)))).

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.10.2019
    Autor: mirekbik
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Albánsko 2019

           

      Ahoj Mirku, som rád, že sa zase stretáme, tentokrát vo virtuálnom svete. Vždy som chcel stretnúť niekoho, kto jazdí podľa mojich stránok, ale až tento rok pod Kráľovou hoľou sa mi to splnilo

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.10.2019
      Autor: lendl
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Albánsko 2019

         

    Moc pěkné. Děkuji za zajímavé informace, jak to tam vypadá. Venkov ne, ale města mě překvapila hodně :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.10.2019
    Autor: bara2
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Balkán na kole

 (CK Kudrna)
05.06.2024, 12 dní
18 900 Kč
cyklistický Autobusem

Národní parky Černé Hory a Albánie na kole

 (CK Kudrna)
14.08.2024, 12 dní
15 100 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

357 cyklistů (6 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024