reklama
Země: Česko Česko

Stan do nepohody

Ahoj lidi,chtěl bych se zeptat na vaše zkušenosti se stany a jestli by jste mi nedoporučili nějaký lehký stan pro cestování na kole pro dvě osoby s malou předsíňkou,ale aby byl odolný větru a dešti,aby se dobře a jednoduše stavěl protože bych chtěl večer postavit a brzo ráno sbalit a právě třeba i za deště, aby šel i dobře balit když bude celý mokrý a já ho pak budu znova stavět aby nebyl uvnitř celý mokry,zajímaly by mě vaše tipy a zkušenosti,bylo by to na pobyt ve Skandinávii,Moc děkuji

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 26.09.2019
Autor: lassserman
  • Re: Stan do nepohody

Mám strach, že toho chceš po tom stanu trochu moc.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Brahma
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Kdyz budes balit stan, kdyz je cely mokry, tak bude cely mokry i pri rozbaleni ;-)

Ja mam treba coleman darwin 3 - byli jsme s nim tyden ve Skotsku a spali jsme v suchu. Vitr a dest prezil v pohode.
    Pokud si dovnitr chces schovat i veci, ber verzi pocet osob+1.

S darwinem jsem spokojeny, ale stejne mlsne pokukuju po msr elixir . Jinak koukni na outdoorforum, vyber stanu tam ma samostatne tema se spoustou topicu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Bruca
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

nic nového pod sluncem aneb všechno už tu bylo...

https://www.nakole.cz/diskuse/19918-jaky...

https://www.nakole.cz/diskuse/21544-stan-do...

a to jsem jen dvakrát kliknul......

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: mildakh
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Takový stan, který by měl tyto vlastnosti se jmenuje obytný přívěs....

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pripadne by to musel byt stan s venkovnim vedenim prutu, pak by se asi dalo zajistit, ze bude vnitrek pri staveni a baleni v suchu.

Leda bude otazka vahy, odolnosti a ceny. A spojit vsechny tri veci dohromady nebude moc snadne.

Mozna nejaky Naturehike z ali? Ale zas ta odolnost...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Bruca
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

všem děkuji za názory,určitě mi to pomohlo a posunulo vpřed , díky moc

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.09.2019
    Autor: lassserman
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Ze života cyklotrempa

Jan Vlasák
Kniha, oceněná za originalitu v soutěži GO KAMERA
Tímto titulem završujeme souborné vydání všech povídání z cest Honzy Vlasáka. Tři cykloturistické a jedna horolezecká kniha dostaly…
299 Kč

Poutnický deník

Jiří Bouda
Tři velké cesty po Evropě na kole
OD SVATÉHO MATĚJE V PRAZE KE SVATÉMU JAKUBU V SANTIAGU DE COMPOSTELA (2003) CESTA ZPÁTKY - Z LISABONU DO PRAHY (2006) JAK JSEM…
398 Kč
Seznamka

Hledám: KAMARÁDA/PŘÍTELE

dnes
KAMARÁDA 60 + EL.KOLO,PROCHÁZKY,VÝLETY,TURISTIKU,POBYTY,A JINÉ.... Z VINOŘE A BL.OKOLÍ POHODOVÉHO PÁNA BEZ…

Hledám: I need my own man

Hledám: I need my own man
včera
I am generally try to live a somewhere healthy lifestyle, exercising and some sort of jogging, 3-4 days a week and…

Hledám: Společné cyklovýlety - Brno a okolí

Hledám: Společné cyklovýlety - Brno a okolí
17.10.2019
Ahoj, jmenuji se Martin, je mi 32 let a hledám lidičky na občasný společný cyklovýlety. Nehledám profíky, ale…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

316 cyklistů (20 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019