reklama
Země: Španělsko Španělsko

Španělskou Valencií na koloběžkách (11/2018)

Ahoj kolektive, s kamarádem jsem se vrátili z prodlouženého koloběžkového víkendu ve Španělsku.

Naším cílem bylo Alicante a přilehlé hory, zejména údokí Guadalest.

Brali jsme sebou malé skládací koloběžky. Já jsem se trochu rozšoupl a koupil celoodpruženou.

https://marin7.rajce.idnes.cz/2018_11...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 01.12.2018
Autor: Marin7
  • Re: Španělskou Valencií na koloběžkách (11/2018)

Moc hezké :-)
    Osobně se tedy neztotožňuji s koloběžkami s tak malinkatejma kolečkama, ale zase je zřejmě není problém přepravovat, takže - za mě jedna podtržená.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.12.2018
    Autor: Airline
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Malé koloběžky mají kouzlo v tom, že jsou skládací a přenosné. Bez problému můžou do vlaku i autobusu.

A nejede se na nich špatně. Z kopců uhání pěkně a na rovině jsem s ní nejméně 2x rychlejší, než chodec.

Odpružené Oxelo je super. Není to žádný terénní stroj, ale na všelijakých drobných nerovnostech nebo zámkové dlažbě je odpružení velkou výhodou.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.12.2018
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ony ty koloběžky nejsou moc terénní - nebyl (na silnicích) problém s řidiči "jižního temperamentu"?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Byl/byli jsme na malých koloběžkách ve Švédsku, Izraeli, Holandsku a teď ve Španělsku. Kromě toho na ní jezdím i po Česku.

A všude je to podobné. Žádný problém, jen radost z jízdy. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ahoj M7, opět pěkný výlet, možná hezčí než některý před ním. Ráda se aspoň dívám, když nejsem tvým kamarádem. Přede mnou na monitoru španělské teplo, vlevo za oknem český sníh.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nezoufej, každý, kdo mi pochválí výlet je automaticky mým kamarádem. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

To mě těší :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Quatsch

Super výjezd a jako vždy parádní report :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Krása. Že máš svérázný a velmi sympatický styl cestování už vím, ale ty máš oči, které se umí dívat, to je úžasný dar :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: bara2
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Líbila se nám ta fotka mandlovníku, prosím Tě vyfoť v Izraeli fíkovník :-D Děkuju předem :-D Když tak prohlížím fota, tak se odrážím s Váma :-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.12.2018
    Autor: Arnošt905

Děkuji za pěkné komentáře. :-)

V Jordánsku vyfotím všechny rostlinky, které uvidím. Ale moc jich neuvidím, protože budu na jihu. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Obdivuji výběr tebou navštívených/navštěvovaných míst.
    Po světě je hezkých míst hafo, ty si vybíráš ty méně známé, ale dle foto svědectví si jich užíváš
    Máš pro výběr systém, nebo "jen" šťastnou ruku"?
    8-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: AV

Řekl bych, že na každém místě je něco pěkného a zajímavého. Takže si s tím nelámu hlavu a podívám se, kde jsou levné letenky. :-)

Jen se musím rozhodnout, jestli chci do tepla, nebo do zimy. A podle nálady vezmu kolo, koloběžku - nebo jdu pěšky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Do zimy?!?
        Co si snažím vybavit, tak tam se ti asi moc nechce :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: radka

Já si matně vzpomínám na Island, Norsko a Skotsko v zimě a na jaře.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolmo na Moskvu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě
Severní polární kruh, Balkán, Moskva, Cabo da Roca Zaslechnete občas dálek volání a máte chuť vyrazit na kole někam hodně daleko? Říkáte…
299 Kč

Poutnický deník

Jiří Bouda
Tři velké cesty po Evropě na kole
OD SVATÉHO MATĚJE V PRAZE KE SVATÉMU JAKUBU V SANTIAGU DE COMPOSTELA (2003) CESTA ZPÁTKY - Z LISABONU DO PRAHY (2006) JAK JSEM…
398 Kč
Tip na letošní dovolenou

Španělsko – Andalusie na kole

(CK Extrem Tour)
19.10.2019, 8 dní
16 490 Kč
cyklistický Letecky

Mallorca Adventure

Canyoning na Malorce (Miguel Angel García, CK Kudrna)
25.10.2019, 8 dní
19 800 Kč
pěší turistika Letecky

Kanárské ostrovy – Lanzarote na kole

(Kuba Kmínek, CK Kudrna)
13.11.2019, 8 dní
9 800 Kč
cyklistický Letecky
Seznamka

Hledám: Partu pohodových sportovců 47+

Hledám: Partu pohodových sportovců 47+
dnes
Ahoj, hledám parťáka/partu na kolo, lyže, běžky, turistiku - vše na pohodu, pro radost. Ozve se někdo? Radka …

Hledám: Parťáka/parťačku/partu 47+

Hledám: Parťáka/parťačku/partu 47+
dnes
Ahoj, hledám parťáka/partu na kolo, lyže, běžky, turistiku - vše na pohodu, pro radost. Ozve se někdo? Radka …

Hledám: Ženu, nejen na kolo.

Hledám: Ženu, nejen na kolo.
10.10.2019
Ahoj, jmenuji se Pavel a hledám aktivní ženu, která neumí sedět doma a má ráda přírodu, výlety, cestování, kolo,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

336 cyklistů (22 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019