reklama
Země: Polsko Polsko

Cesta po Polskych hranicich

Za měsíc plánuji trasu Železný Brod - Hrádek nad Nisou - Stětín - Gdaňsk. Jel to někdo? Pojedeme natěžko, na divoko. Kdyby měl někdo nějaké zajímavé postřehy nebo rady budu rád.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 24.05.2018
  • Re: Cesta po Polskych hranicich

         

    Já :) Jen jsem nemusela stoupat ze Železného Brodu, cíl u moře byl teda kousek vedle a bylo to po německé hranici :)
    https://www.nakole.cz/blogy/quatsch/579...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.05.2018
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cesta po Polskych hranicich

           

      Já to mám namyšleno zhruba takhle Trasa z Železný Brod do 54.50824N 18.53581E , 980 km - 68:25 hod,
      https://mapy.cz/s/2G1SL

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.05.2018
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cesta po Polskych hranicich

             

        Hm, my odjížděli přes Turnov, Ohrazenice do Hodkovic nad Mohelkou, dál po 14b do Jeřmanic.
        Jak z polského pobřeží domů? Tam bych jela taky, kdyby k nám byla natažená nějaká pěkná cyklo.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.05.2018
        Autor: Quatsch
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cesta po Polskych hranicich

               

          Zpátky z Gdyně jezdí přímý vlak až do Vídně. A o prázdninách bere i kola.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 25.05.2018
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Cesta po Polskych hranicich

                 

            Jak říkáš i když ta cena za vlak mě docela děsí.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 04.06.2018
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Cesta po Polskych hranicich

                   

              Dá se hodně ušetřit tím, že pojedeš na vnitrozemský tarif do poslední polské stanice (Zebrzydovice) a od tam kolmo do Karviné nebo Bohumína.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 05.06.2018
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cesta po Polskych hranicich

             

        Když už budeš tak nahoře, zajel bych si ještě na Hel. Od tam můžeš do Gdyně lodí.
        A nezapomeň po pobřeží Baltu navštivit majáky.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.05.2018
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cesta po Polskych hranicich

               

          Co je na nich zajímavého? Rozhledny mám rád. Ale hledet na more z vysky nebo z pobrezi je stejne ne? :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 04.06.2018
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Cesta po Polskych hranicich

           

      Jéééé, Bára od Zrcadla v novinách :-). Někdy před 20 lety, jak jsem v Cykloturistice zahlédnul inzerátek na prodej útlé žluté brožurky pana Hlaváčka z téhle cesty, jsem sednul na kolo a do Mlýnce si pro ní zajel. Díky za osvěžení vzpomínek. :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.05.2018
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cesta po Polskych hranicich

         

    Od Machnína do Hrádku bych se držel cyklotrasy 14 Odra-Nisa, ten úsek je pěkný (pokud nemáš zvláštní důvod jet jinudy). Trasa dál až do Štětína je taky v pohodě, úsek okolo Štětínského zálivu byl po silnicích taky bez problémů. Úsek podle moře znám jen kousky, určitě to není souvislá cyklostezka a moře většinou neuvidíš, i když cesta vede třeba jen pár set metrů od pobřeží.
    Ovšem má to své kouzlo.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.05.2018
    Autor: JNSK
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cesta po Polskych hranicich

           

      Chtěl bych se mrknout na Grabštejn a někde tam přespat. Proto bych rád do Hrádku z této strany.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.06.2018
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cesta po Polskych hranicich

         

    Jel jsem z Chrastavy do Štětínského zálivu (trasa Nisa-Odra). Spaní pod širákem bylo bez problému. Trasa velmi rovná a rychlá i „na těžko”. Každých pár kilometrů levnější polské potraviny. Překvapivě málo koupání.
    Moje rada zní:„Vyzkoušejte domácí polévku barszcz czerwony. NIKDY nesoutěžte s Poláky v pití alkoholu”.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2018
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cesta po Polskych hranicich

         

    To byly galeje, cesta do stetina krasny asfalt ale proti větru severaku ktery myval odpoledne kolem 50 km/h nektere useky jsme jeli prumerem max 8 km v hodině a nadreni fest.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.06.2018
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cesta po Polskych hranicich

           

      Míval (autokorekce v telefonu)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.06.2018
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Mazurská jezera na kole

 (CK Cyklotur)
05.08.2024, 7 dní
11 440 Kč
cyklistický Autobusem

Kouzelná Mazurská jezera na kola

 (CK Hoška Tour)
24.08.2024, 8 dní
11 250 Kč
cyklistický Autobusem

Podél Baltu na kole

 (CK Cyklotur)
30.08.2024, 7 dní
11 920 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

331 cyklistů (6 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024