reklama
Země: Itálie Itálie

Bormio první týden v červenci

Začátkem července chci jet s dcerou na silniční kola do Bormia, ideální lokalita pro trénink ve vysokohorských průsmycích, nechystá se někdo na podobný výlet? Mohli bychom se domluvit na spolujízdě, případně mohu poradit co se tam dá kde jezdit, zajistit ubytování, můžeme trénovat ve skupině atd., nebudu tam poprvé, ve více lidech vyjde celá akce levněji.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 20.04.2018
Autor: Trepifajxl
  • Re: Bormio první týden v červenci

pardon, chyba, má to být poslední týden v červenci

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.04.2018
    Autor: Trepifajxl
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolosální cesta ke Koloseu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě – Moldavsko, Britské ostrovy, Kurská kosa, Malta
Druhá kniha Milana Martince o jeho cestách na kole Evropou. Milan sice není profesionální cyklocestovatel, ale na kole už ujel 350 000 km,…
299 Kč

Tam, kde cesty končí

Michal Pavlata
Nejkrásnější alpské výjezdy a sjezdyRakousko / Německo / Švýcarsko / Itálie / Lichtenštejnsko Motto: Každý kopec má vlastní příběh,…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Lago di Garda na silničním kole

(CK Kudrna)
11.05.2021, 6 dní
8 500 Kč
cyklistický Autobusem

Lago di Garda MTB

(CK Kudrna)
11.05.2021, 6 dní
8 500 Kč
cyklistický Autobusem

Alpe Adria na kole

(CK Mamut tour)
10.06.2021, 7 dní
11 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Nějaká holka Plzeň-sever / KV ?

Hledám: Nějaká holka Plzeň-sever / KV ?
včera
Ahoj, hledám někoho poblíž, na silniční švihy tak do 60km (průměrka kolem 25-27km/h) a nebo na "celodenní" výlety…

Hledám: spolujízda

08.04.2021
Důchodce rád najde společnici či společníka na vyjížďky v regionu karlovarska, zejména kolem Ohře a okolí. Možno…

Hledám: Parťák na kolo

Hledám: Parťák na kolo
05.04.2021
Ráda jezdím na kole. Uvítám parťáka, který by se ke mně chtěl připojit, ideálně z okolí Kladna. novakova.ja@atlas…

Co se děje:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

172 cyklistů (5 přihlášených)

Jak jsem očuchával bikepacking - podruhé

První „zkouška bikepackingu" nebyla kdovíjaká a ani nepřinesla očekávané nadšení. Přesto po dvou týdnech,…
JohnyB | 20.03.2021

Jak jsem očuchával bikepacking - poprvé

Bikepacking je stále ještě novým a pro mnohé neznámým pojmem. Je to zcela zvláštní odvětví cyklistiky. Dalo…
JohnyB | 14.02.2021

Okolo ČR - 1. část

Moje cyklistika-biková (jinou ani neprovozuji) se vyvíjela od prvotních začátků se šílenou výbavou, přes…
vrubozubec | 05.02.2021