reklama
Země: Itálie Itálie

Bormio první týden v červenci

Začátkem července chci jet s dcerou na silniční kola do Bormia, ideální lokalita pro trénink ve vysokohorských průsmycích, nechystá se někdo na podobný výlet? Mohli bychom se domluvit na spolujízdě, případně mohu poradit co se tam dá kde jezdit, zajistit ubytování, můžeme trénovat ve skupině atd., nebudu tam poprvé, ve více lidech vyjde celá akce levněji.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 20.04.2018
Autor: Trepifajxl
  • Re: Bormio první týden v červenci

pardon, chyba, má to být poslední týden v červenci

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.04.2018
    Autor: Trepifajxl
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolosální cesta ke Koloseu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě – Moldavsko, Britské ostrovy, Kurská kosa, Malta
Druhá kniha Milana Martince o jeho cestách na kole Evropou. Milan sice není profesionální cyklocestovatel, ale na kole už ujel 350 000 km,…
299 Kč

Alpský cyklistický pas

Michal Pavlata
ALPEN RADFAHREN REISEPASS / ALPINE CYCLING PASSPORT / LE PASSEPORT CYCLISTE DES ALPES / PASSAPORTO CICLISTICO ALPINO Dáváte si na svých…
100 Kč
Tip na letošní dovolenou

Toskánsko na kole – agrofarma s polopenzí

(CK Extrem Tour)
03.05.2019, 10 dní
12 390 Kč
cyklistický Autobusem

Napoleonův ostrov Elba na kole

(CK Victoria)
05.05.2019, 8 dní
5 990 Kč
cyklistický Autobusem

Sicílie na kole

(CK Vlha)
10.05.2019, 16 dní
21 500 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Partačka na MTB

Hledám: Partačka na MTB
dnes
Hledám partačku na kolo i do života nejlépe s horským kolem:-) Pro výlety do přírody a život jako takový. Já…

Hledám: Partačka na kolo MTB

dnes
Hledám partačku na kolo i do života nejlépe s horským kolem:-) Pro výlety do přírody a život jako takový.

Hledám: cyklisti

včera
Ahoj, našel by se tu někdo koho taky nebaví individuální cyklistika a uvítal by sdílenou? Nemusíme jezdit sami,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

252 cyklistů (28 přihlášených)

Dva dny za městem

Mám dva dny sám pro sebe. Vůbec neváhám, jak s nimi naložím. Je to jasné, pojedu na kole. A tentokrát úplně…
Santi | včera

Známé i neznámé vrcholy klatovska 3 - Velký Bítov, Sv. Markéta

Psal se konec léta roku dvoutisícího osmnáctého. Konkrétně před-předposlední prázdninový den. Ne že by mě…
JohnyB | 16.03.2019

Pocta Christianu Battagliovi

Šumava Na prodloužený šumavský víkend s manželkou a s našimi kamarády Jitkou a Láďou jsem se těšil. Ale už…
Stanley58 | 15.01.2019