reklama

Elektro fatbike na dlouhé trasy

Dlouhé trasy jezdím natěžko na dobrém horákovi. To natěžko mám zredukováno tak, že vše je v batohu, který si v těžším terénu hodím na záda.

Často jedu terénem, ted jsem se třeba vrátil od Baltu, kde se jelo často pískem nebo rovnou po pláži kolem moře.

Zaujal mě elektro fatbike. Krátce jsem si ho půjčil na Libavé a zdá se mi být super.

Máte ho někdo a jezdíte s ním dlouhé trasy na těžko? Pokud se někdo najde, jsem zvědavý na zkušenosti.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 21.07.2016
Autor: Marin7
  • Re: Elektro fatbike na dlouhé trasy

Dobrý den,

já jsem elektrofetbike testoval s přestavbovým setem pro středový pohon 48V 1000W
    https://www.evbike.cz/EVBike-Central-Kit/Sady...
    s baterií 48V13Ah která je umístěna v baťohu.

Máte pravdu že je to úplně svezení.
    S kamarádem jsme zkoušeli vyjet sjezdovku a jeli jsme i po trati na které se jelo MS MTB 2016 v Novém Městě na Moravě a vše úplně v pohodě.
    V těžkém terénu kde to člověk žďíme je dojezd cca 30 km, když jsme pak jezdili na pohodu a neměli maximální asistenci tak se dojezd pohyboval přes 50 km.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.08.2016
    Autor: Pecino
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťáky pro Klub bláznů Mt. Ventoux - silniční kol

dnes
v roce 2019 bych rád dal tuto výzvu. Raději bych jel s nějakou skupinou než úplně sám - nižší náklady, vzájemná…

Hledám: Holku s vášní pro cykloturistiku

včera
Ahoj, pokud ráda jezdíš na kole (bike, nebo silnička) a ještě radši bys jezdila s někým, budu rád za odpověď. Tvůj…

Hledám: Parťačku na bike či skály

Hledám: Parťačku na bike či skály
18.08.2018
Nabízím spolujízdu krajinou, cestou i úplně mimo, hlavně sdílet zážitky a pohodu...
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

317 cyklistů (15 přihlášených)

Vltavská cyklostezka s desetiletým dítětem

Po více než půlročních přípravách a přemýšlení jsme se rozhodli jet s naším desetiletým synem Vltavskou…
2183798 | včera

TRANSKAVKAZ – nalehko

Je to více než 40 let co jsem v antikvariátu našel knížku „Kavkazská cesta"od Julia Komárka. Popis cesty…
mirekbik | 01.08.2018

Valíme na Moravu - poprvé

Na Moravě, v Třebíči, máme tetičku. Já, bratr, děda a kamarád Slávek za ní a za dalšími příbuznými v okolí…
JohnyB | 28.07.2018