reklama

Jindrův "těžký antimilitarismus" v r. 2016

Lezou přes plot? Bez toho aby prošli řádnou kontrolou a vstupním procesem? Celkem jednoduchá obrana, první dávka do vzduchu, druhá do nezvaného.
Datum: 21.10.2016
Autor: Jindra8526

Střílel bys na člověka v gumovým člunu?
Datum: 21.10.2016
Autor: Radler

Klidně i na normálním, ovšem první dávka do vzduchu, a důsledné varování - otoč to zpátky.
Jak chceš střežit hranice?
Budeš ho jen přemlouvat?
Jiná věc je, že bych se netrefil, ani kdybych se moc snažil, protože střílení mě nějak moc nejde.
Nemyslel jsem si, že to někdy vyslovím, ale vy mládencibyste potřebovali vojnu jako sůl...
Datum: 21.10.2016
Autor: Jindra8526

Chápu to správně, že navrhuješ obnovit povinnou vojnu, záklaďákům vymýt mozek a poslat je střílet na čluny s civilisty?
Nebo jsem to (doufám!!!!), špatně pochopil?
Opravdu Tě nenapadá, jak daný problém řešit jinak?
Datum: 21.10.2016
Autor: Radler

Nenavrhuji obnovit vojnu, a nikomu vymejvat mozky.
Ano, navrhuji vojensky střežit hranice Schengenského prostoru, včetně moře, a že to lze neprodyšně uzavřít, je prokázáno, ostatně já tu dobu pamatuju.
Jako špagát jsem byl na vojně za Husáka jen rok, kluci bez VS kroutili dva, a nikomu tam mozek nevymyli. Byla to přehlídka ztracenýho času. Sle zároveň se kluci naučili se z ničeho neposrat a pochopili sociální složení obyvatel.
Dnešní hošové jsou mekoučcí jak kožíšek angorskýho králíka, do sebe zahledění sobečci, prostě sráči. A svět pro sráče není, proto vás tu muslimáci zválcujou na kaši.
Budeš mudrovat, jestli zbraní přinutit člun aby to otočil? To je sebevražda civilizace.
Datum: 21.10.2016
Autor: Jindra8526

[ Zpět ]
Datum: 09.01.2024
  • Re: Jindrův "těžký antimilitarismus" v r. 2016

         

    Až bude Jindra tvrdit, že je antimilitarista, pacifista, že je chcimír a je to na hrdý, protože ho k tomu od dětství vedla jeho maminka, vzpomeňte si na toto téma.

    https://www.nakole.cz/diskuse/21328-kdo-se...

    [ Zpět ]
    Datum: 09.01.2024
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

195 cyklistů (11 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 2. část

2. část - Welcome to Kazachstán!   „Tahle země není pro starý!" všimnul si Luděk, když jsme seděli v bufetu…
Peggy | včera

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024