reklama
Země: Itálie Itálie

MTB dovolená na Sicílii

Pár let jezdím MTB na Sicílii a už jsem tam měl všechny kámoše. Tak zkouším takto, jestli by se někomu nechtělo. Aby se rozpočítaly náklady. Termín září, doprava letadlo, bydlení luxus resort na břehu moře, bajking čistý terén každý den 30–50 km, 1000–2000m (mám tam mikrobus), večerní výlety podle nálady klidně i každý den. Mrkněte na www.mtbsicilia.eu . Ceny jsou tam kvůli cestovce, pro kterou jsem to taky jezdil. Privátně se dá jet za náklady – letenka cca 250e/osoba (nebo jak se sežene), apartmá týden 4–6 lidí 400–500e, mikrobus týden 800e, snídaně+večeře připravované cca 18e/osoba/den, nafta+mýto cca 600e na program podle webu. Dá sa vzít i rodina – zatímco jezdíme jsou u moře a připojí se na večerní výlety.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 02.05.2016
Autor: temis
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Alpský cyklistický pas

Michal Pavlata
ALPEN RADFAHREN REISEPASS / ALPINE CYCLING PASSPORT / LE PASSEPORT CYCLISTE DES ALPES / PASSAPORTO CICLISTICO ALPINO Dáváte si na svých…
100 Kč

Kolosální cesta ke Koloseu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě – Moldavsko, Britské ostrovy, Kurská kosa, Malta
Druhá kniha Milana Martince o jeho cestách na kole Evropou. Milan sice není profesionální cyklocestovatel, ale na kole už ujel 350 000 km,…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Elba na kole i pěšky: Ráj vůní, vůně ráje

(CK Bondo)
25.05.2018, 10 dní
15 410 Kč
cyklistický Autobusem

Toskánsko na kole

(CK Kudrna)
30.05.2018, 12 dní
14 500 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám tu cykloparťačku na výjezdy z Prahy na cyklovýlety, možné jsou i hory. Počasí ideál, pojďme akčně do…

Hledám: Někdo z BRNA na BRDY na kole 1-3.6. ?

Hledám: Někdo z BRNA na BRDY na kole 1-3.6. ?
včera
Ahoj, na víkend 1-3.6. na BRDY nám jede z BRNA dodávka, může vzít ještě pár cyklistů nebo cyklistek i s koly, kdo…

Hledám: Hledá se..

23.05.2018
Zdravím,hledá se nějaká parta lidí ke které bych se mohla přidat na různé bikování po horách, ale i rovince :-)…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

329 cyklistů (18 přihlášených)

RUNDREISE 2018: Donau - Enns - SALZA - Mariazell - Walster - Traisen - Donau

Salza se mi zalíbila v r. 2010, když jsme na jejím břehu tábořili v kempu Weiberlauf, do něhož jsme odbočili…
Quatsch | 17.05.2018

Jak jsem doma vyřešil ukládání kol

Nejsem si jistý, zda sem tohle téma úplně patří, ale pro mě to v posledních týdnech bylo celkem aktuální, tak…
StanaPavlicek | 01.05.2018

Město na kole - co mě štve a z čeho mám radost

Pocházím z menšího města a většinu roku jezdím na kole do práce a z práce. Je to cca 13 kilometrů jedním…
StanaPavlicek | 23.03.2018