reklama
Země: Itálie Itálie

MTB dovolená na Sicílii

Pár let jezdím MTB na Sicílii a už jsem tam měl všechny kámoše. Tak zkouším takto, jestli by se někomu nechtělo. Aby se rozpočítaly náklady. Termín září, doprava letadlo, bydlení luxus resort na břehu moře, bajking čistý terén každý den 30–50 km, 1000–2000m (mám tam mikrobus), večerní výlety podle nálady klidně i každý den. Mrkněte na www.mtbsicilia.eu . Ceny jsou tam kvůli cestovce, pro kterou jsem to taky jezdil. Privátně se dá jet za náklady – letenka cca 250e/osoba (nebo jak se sežene), apartmá týden 4–6 lidí 400–500e, mikrobus týden 800e, snídaně+večeře připravované cca 18e/osoba/den, nafta+mýto cca 600e na program podle webu. Dá sa vzít i rodina – zatímco jezdíme jsou u moře a připojí se na večerní výlety.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 02.05.2016
Autor: temis
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Alpský cyklistický pas

Michal Pavlata
ALPEN RADFAHREN REISEPASS / ALPINE CYCLING PASSPORT / LE PASSEPORT CYCLISTE DES ALPES / PASSAPORTO CICLISTICO ALPINO Dáváte si na svých…
100 Kč

Tam, kde cesty končí

Michal Pavlata
Nejkrásnější alpské výjezdy a sjezdyRakousko / Německo / Švýcarsko / Itálie / Lichtenštejnsko Motto: Každý kopec má vlastní příběh,…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Toskánsko na kole – agrofarma s polopenzí

(CK Extrem Tour)
03.05.2019, 10 dní
12 390 Kč
cyklistický Autobusem

Toskánsko na kole – agrofarma s polopenzí

(CK Extrem Tour)
17.05.2019, 10 dní
12 790 Kč
cyklistický Autobusem

Toskánsko a Elba na kole

(CK Mamut tour)
27.05.2019, 7 dní
8 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Balt

Hledám: Balt
včera
Ahoj. V červenci pojedu se synem v cyklovozíku trasu Praha-Liberec-Nisa-Odra-Balt-Berlín-Spréva-Drážďany-Praha.…

Hledám: Thajskem na kole

17.01.2019
Ahoj, hledáme jedneho či dva cyklisty na cykloputovani Thajskem. Od poloviny února na cca tři týdny. Na pohodu.

Hledám: Kamarádku na kolo

16.01.2019
Hledám kamarádku na kolo z okolí Prostějova. Ve dvou se lépe šlape. Já 49 let, zatím formálně ženatý.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

199 cyklistů (4 přihlášení)

Pocta Christianu Battagliovi

Šumava Na prodloužený šumavský víkend s manželkou a s našimi kamarády Jitkou a Láďou jsem se těšil. Ale už…
Stanley58 | 15.01.2019

Letní výhní krajinou červeného draka (2018)

Že prý v Británii pořád prší?!? Zataženo, mlha, vichr, zima, permanentní lijavec? Teplo a slunko možná tak 3…
cyklo-poustevnik | 08.01.2019

Úhlava hlava nehlava

Horké suché léto přímo vybízí, aby člověk trávil veškerý volný čas u vody. Jako ideální outdoorová aktivita…
JohnyB | 28.12.2018