reklama
Země: Itálie Itálie

MTB dovolená na Sicílii

Pár let jezdím MTB na Sicílii a už jsem tam měl všechny kámoše. Tak zkouším takto, jestli by se někomu nechtělo. Aby se rozpočítaly náklady. Termín září, doprava letadlo, bydlení luxus resort na břehu moře, bajking čistý terén každý den 30–50 km, 1000–2000m (mám tam mikrobus), večerní výlety podle nálady klidně i každý den. Mrkněte na www.mtbsicilia.eu . Ceny jsou tam kvůli cestovce, pro kterou jsem to taky jezdil. Privátně se dá jet za náklady – letenka cca 250e/osoba (nebo jak se sežene), apartmá týden 4–6 lidí 400–500e, mikrobus týden 800e, snídaně+večeře připravované cca 18e/osoba/den, nafta+mýto cca 600e na program podle webu. Dá sa vzít i rodina – zatímco jezdíme jsou u moře a připojí se na večerní výlety.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 02.05.2016
Autor: temis
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Poutnický deník

Jiří Bouda
Tři velké cesty po Evropě na kole
OD SVATÉHO MATĚJE V PRAZE KE SVATÉMU JAKUBU V SANTIAGU DE COMPOSTELA (2003) CESTA ZPÁTKY - Z LISABONU DO PRAHY (2006) JAK JSEM…
249 Kč

Tam, kde cesty končí

Michal Pavlata
Nejkrásnější alpské výjezdy a sjezdyRakousko / Německo / Švýcarsko / Itálie / Lichtenštejnsko Motto: Každý kopec má vlastní příběh,…
239 Kč
Tip na letošní dovolenou

Jižní Tyrolsko na kole

(CK Mamut tour)
28.07.2021, 6 dní
8 500 Kč
cyklistický Autobusem

Lago di Garda na silničním kole

(CK Kudrna)
23.09.2021, 7 dní
8 500 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: cyklistku na společné vyjížďky

18.07.2021
Nebaví Tě jezdit sama? Nabízím příjemnou společnost, návrh tras, servis kola, dopravu do vzdálenějších míst,...

Hledám: Kámošku na výlety na silničním kole

18.07.2021
Ahoj, hledám kamarádku na vyjížďky na silničním kole. Je mi 44 let, za rok najedu cca 9 tis. km. Jezdím různě,…

Hledám: Partnerku nejenom pro jízdy na kole

18.07.2021
Chtěl bych najít partnerku pro společné cestování na ekole Jsem vdovec, je mi 65 let
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

155 cyklistů (2 přihlášení)

Kyjovské údolí

Když jsem se vracel z projížďky na kole, tak u zmrzliny jsem potkal kamarády z dětství (dvojčata). Jezdí taky…
vlakr | 17.07.2021

Jak jsem se poprvé toulal Šumavou

Už odmalička jsem prahnul po dobrodružství v přírodě. Později jsem našel velké zalíbení v cyklistice a sem…
JohnyB | 14.07.2021

Kavkaz s dětmi - část 11.

K moři a do Batumi - kruh se uzavřel Poslední večer ještě v horách jsme se utábořili na začátku přehrady na…
Peggy | 26.06.2021