reklama
Země: Itálie Itálie

MTB dovolená na Sicílii

Pár let jezdím MTB na Sicílii a už jsem tam měl všechny kámoše. Tak zkouším takto, jestli by se někomu nechtělo. Aby se rozpočítaly náklady. Termín září, doprava letadlo, bydlení luxus resort na břehu moře, bajking čistý terén každý den 30–50 km, 1000–2000m (mám tam mikrobus), večerní výlety podle nálady klidně i každý den. Mrkněte na www.mtbsicilia.eu . Ceny jsou tam kvůli cestovce, pro kterou jsem to taky jezdil. Privátně se dá jet za náklady – letenka cca 250e/osoba (nebo jak se sežene), apartmá týden 4–6 lidí 400–500e, mikrobus týden 800e, snídaně+večeře připravované cca 18e/osoba/den, nafta+mýto cca 600e na program podle webu. Dá sa vzít i rodina – zatímco jezdíme jsou u moře a připojí se na večerní výlety.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 02.05.2016
Autor: temis
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Tam, kde cesty končí

Michal Pavlata
Nejkrásnější alpské výjezdy a sjezdyRakousko / Německo / Švýcarsko / Itálie / Lichtenštejnsko Motto: Každý kopec má vlastní příběh,…
299 Kč

Poutnický deník

Jiří Bouda
Tři velké cesty po Evropě na kole
OD SVATÉHO MATĚJE V PRAZE KE SVATÉMU JAKUBU V SANTIAGU DE COMPOSTELA (2003) CESTA ZPÁTKY - Z LISABONU DO PRAHY (2006) JAK JSEM…
398 Kč
Seznamka

Hledám: fajn ženu na kolo i pro život

včera
Ahoj. Rád poznám ženu na cykloturistiku, cestování po Čechách na kole i vlakem. Rád poznávám jiná města, zajímavá…

Hledám: Na kole za společnými zážitky

Hledám: Na kole za společnými zážitky
23.11.2020
Společná dovolená na kole. Jak to vypadá tak za hranice se v příštím roce spíše nepodíváme. Plánuji tedy na kole…

Hledám: Velodysée 2021

19.11.2020
V létě 2021 bych ráda projela Eurovelo 1, západní pobřeží Francie. Jsem 60+. Přidal by se někdo?
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

230 cyklistů (18 přihlášených)

Cesta k pramenům

Nápadů na různé cyklovýlety, cyklotoulky a jiné cesty v sedle dvoukolého oře nosím v hlavě plný pytel. Každý…
JohnyB | 05.11.2020

Přesmykač pro Favorita, třípřevodník a indexové řazení

Na mém Favoritu se mi po 20 až 30 letech probrousila kladka presmykače na straně co shazuje řetěz z větších…
Brahma | 18.10.2020

Jižní Morava na kole v turistickém duchu

Na jižní Moravě byl na kole téměř každý z nás – pohodová krajina s novomlýnskými nádržemi, výhledem na…
Ladulak | 15.10.2020