reklama
Země: Itálie Itálie

MTB dovolená na Sicílii

Pár let jezdím MTB na Sicílii a už jsem tam měl všechny kámoše. Tak zkouším takto, jestli by se někomu nechtělo. Aby se rozpočítaly náklady. Termín září, doprava letadlo, bydlení luxus resort na břehu moře, bajking čistý terén každý den 30–50 km, 1000–2000m (mám tam mikrobus), večerní výlety podle nálady klidně i každý den. Mrkněte na www.mtbsicilia.eu . Ceny jsou tam kvůli cestovce, pro kterou jsem to taky jezdil. Privátně se dá jet za náklady – letenka cca 250e/osoba (nebo jak se sežene), apartmá týden 4–6 lidí 400–500e, mikrobus týden 800e, snídaně+večeře připravované cca 18e/osoba/den, nafta+mýto cca 600e na program podle webu. Dá sa vzít i rodina – zatímco jezdíme jsou u moře a připojí se na večerní výlety.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 02.05.2016
Autor: temis
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Poutnický deník

Jiří Bouda
Tři velké cesty po Evropě na kole
OD SVATÉHO MATĚJE V PRAZE KE SVATÉMU JAKUBU V SANTIAGU DE COMPOSTELA (2003) CESTA ZPÁTKY - Z LISABONU DO PRAHY (2006) JAK JSEM…
249 Kč

Tam, kde cesty končí

Michal Pavlata
Nejkrásnější alpské výjezdy a sjezdyRakousko / Německo / Švýcarsko / Itálie / Lichtenštejnsko Motto: Každý kopec má vlastní příběh,…
239 Kč
Tip na letošní dovolenou

Lago di Garda na kole

(CK Cyklotur)
10.07.2022, 7 dní
11 980 Kč
cyklistický Autobusem

Toskánsko na kole – agrofarma s polopenzí

(CK Extrem Tour)
02.09.2022, 10 dní
13 390 Kč
cyklistický Autobusem

Od Julských Alp k Jaderskému moři na kole

(CK Cyklotur)
02.09.2022, 6 dní
7 860 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: parťačku na kolo

Hledám: parťačku na kolo
30.06.2022
Hledám parťačku na kolo (silniční i horské, ale silnici mám mnohem raději), z Prahy do kopečků jižním směrem, ev.…

Hledám: Parťáka nejen na kolo

Hledám: Parťáka nejen na kolo
29.06.2022
Léto v plném proudu, a já nemám s kým vyjet na cyklovýlety někam dál nebo jen vyjížďky okolo komína. Chybí mi…

Hledám: Na kole do Středních čech i dál

28.06.2022
Ahoj, hledá se tu odvážná cykloparťačka na vyjížďky Praha a okolí a třeba i dál, do hor, víkendy i nevíkendy, na…

PR články:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

200 cyklistů (10 přihlášených)

Na Kanáry na kole 4

Kanárský ostrov El Hierro mě vtáhnul do svých krás větší silou než jsem čekal. Do toho pár setkání se…
Martin_re-cyklista | 21.06.2022

Bikepacking španělsky 2.část: Z Valencie přes Castilla-La Mancha

Po příhodách v Katalánsku nás čeká nový terén a další životní zkušenosti ve Valencii a Castilla-La Mancha.…
Kristina | 16.06.2022

RUNDREISE 2022: Brenner - Reschen - Maloja

Můj blog za rok 2022:Pro letošní expedici mě napadl Engadin a Maloja. Už nevím proč a který z těch dvou pojmů…
Quatsch | 16.06.2022