reklama
Země: Belgie Belgie, Česko Česko, Francie Francie, Nizozemsko Nizozemsko

Cr-Nemecko-Francie-Belgie-Holandsko

Cau cyklisti, prosim o radu a tipy. V cervnu mam jet v planu na MS sveta ve fotbale do Francie. Vyjet z Prahy do Stuttgartu vlakem a potom jet na kole do Lensu a dale pokracovat pres Belgii na sever do Holandska (Amsterdam) cca +/- 1000 km, takovych 14 dni aby to vyslo. Jak je to s letem s kolem, na kolik by to zhruba vyslo z Amsterodamu do Prahy? Nikdy jsem neletel s kolem (Kolo 14 kg, bagaz cca 25 kg) Slysel jsem, ze nejlepe by bylo letet s EasyJetem. Za vsechny rady a tipy predem diky..

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 27.12.2015
Autor: Hudy
  • Re: Cr-Nemecko-Francie-Belgie-Holandsko

To je takovej problém si to na stránce easyjetu vyklikat? Ale abys neřekl...letenka 1222 Kč (na 28.6.), kolo 1050,- bágl do dvaceti kilo 390,-, v Tvým případě teda 2x390,- Celkem 3052,- Žlutobusem to vyjde bratru na třetinu...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Radler
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cr-Nemecko-Francie-Belgie-Holandsko

Tak menim nazor a pojedu nejspis Zlutakem x)) Sice to bude trvat o 16 h dele, ale vyjde to minimalne na tretinu jak rikas.. Problem s tim klikanim u me byl, protoze sem nevedel jak tam naklikat ty zavavazadla :-( Diky

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Hudy
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Na kole ke hvězdám

Jiří Grygar a kol.
Průvodce po hvězdárnách a planetáriích
Co to je EBICYKL Tipy na týdenní cykloputování Průvodce po hvězdárnách a planetáriích Astrofyzika RNDr. Jiří Grygara, CSc. není třeba…
349 Kč

Šťastná to země

Rosťa Gregor
Koloputování okolo Československa a jiné příběhy
„Co je to štěstí? Mít radost na duši a neubližovat tím druhým. Může tak být, milý čtenáři? Moje duše se raduje na cestách. A taky se …
279 Kč
Tip na letošní dovolenou

Provence na kole

(CK Kudrna)
22.08.2018, 12 dní
14 200 Kč
cyklistický Autobusem

Francouzské Alpy na silničních kolech

(CK Kudrna)
23.08.2018, 11 dní
18 400 Kč
cyklistický Autobusem

Holandsko na lodi a na kole - sever - Frísko

(CK Extrem Tour)
23.08.2018, 10 dní
17 990 Kč 15 990 Kč
plavba na lodi Autobusem
Seznamka

Hledám: Sportovní parťačku na kolo i na hory

včera
Cyklovyjížďky, cyklovýlety, cyklozájezdy s trekovým kolem. Příroda, turistika, horská turistika taky. Hledám…

Hledám: Parťáky pro Klub bláznů Mt. Ventoux - silniční kol

včera
v roce 2019 bych rád dal tuto výzvu. Raději bych jel s nějakou skupinou než úplně sám - nižší náklady, vzájemná…

Hledám: Holku s vášní pro cykloturistiku

20.08.2018
Ahoj, pokud ráda jezdíš na kole (bike, nebo silnička) a ještě radši bys jezdila s někým, budu rád za odpověď. Tvůj…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

154 cyklistů (3 přihlášení)

Vltavská cyklostezka s desetiletým dítětem

Po více než půlročních přípravách a přemýšlení jsme se rozhodli jet s naším desetiletým synem Vltavskou…
2183798 | 20.08.2018

TRANSKAVKAZ – nalehko

Je to více než 40 let co jsem v antikvariátu našel knížku „Kavkazská cesta"od Julia Komárka. Popis cesty…
mirekbik | 01.08.2018

Valíme na Moravu - poprvé

Na Moravě, v Třebíči, máme tetičku. Já, bratr, děda a kamarád Slávek za ní a za dalšími příbuznými v okolí…
JohnyB | 28.07.2018