reklama
Země: Belgie Belgie, Česko Česko, Francie Francie, Nizozemsko Nizozemsko

Cr-Nemecko-Francie-Belgie-Holandsko

Cau cyklisti, prosim o radu a tipy. V cervnu mam jet v planu na MS sveta ve fotbale do Francie. Vyjet z Prahy do Stuttgartu vlakem a potom jet na kole do Lensu a dale pokracovat pres Belgii na sever do Holandska (Amsterdam) cca +/- 1000 km, takovych 14 dni aby to vyslo. Jak je to s letem s kolem, na kolik by to zhruba vyslo z Amsterodamu do Prahy? Nikdy jsem neletel s kolem (Kolo 14 kg, bagaz cca 25 kg) Slysel jsem, ze nejlepe by bylo letet s EasyJetem. Za vsechny rady a tipy predem diky..

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 27.12.2015
Autor: Hudy
  • Re: Cr-Nemecko-Francie-Belgie-Holandsko

To je takovej problém si to na stránce easyjetu vyklikat? Ale abys neřekl...letenka 1222 Kč (na 28.6.), kolo 1050,- bágl do dvaceti kilo 390,-, v Tvým případě teda 2x390,- Celkem 3052,- Žlutobusem to vyjde bratru na třetinu...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Radler
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cr-Nemecko-Francie-Belgie-Holandsko

Tak menim nazor a pojedu nejspis Zlutakem x)) Sice to bude trvat o 16 h dele, ale vyjde to minimalne na tretinu jak rikas.. Problem s tim klikanim u me byl, protoze sem nevedel jak tam naklikat ty zavavazadla :-( Diky

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Hudy
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Každý kopec bere … DECH

Milan Silný
Výborná inspirace k výletům na nejzajímavější české a příhraniční kopce.
Pátá kniha autora a volné pokračování jeho knih: Každý kopec má své ... NEJ Každý kopec stojí za ... TO Každý kopec se zvedá ... VÝŠ Víte…
349 Kč

Alpský cyklistický pas

Michal Pavlata
ALPEN RADFAHREN REISEPASS / ALPINE CYCLING PASSPORT / LE PASSEPORT CYCLISTE DES ALPES / PASSAPORTO CICLISTICO ALPINO Dáváte si na svých…
100 Kč
Tip na letošní dovolenou

Český ráj na kole

(CK Bondo)
30.04.2020, 4 dny
4 640 Kč
cyklistický Autobusem

Provence na kole

(CK Mamut tour)
07.05.2020, 7 dní
11 490 Kč
cyklistický Autobusem

Provence na kole: Luberon a gurmánské zážitky

(CK Bondo)
22.05.2020, 10 dní
15 450 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Heldám partačku na kolo nebo lyže a možná i víc...

05.12.2019
Hledám parťačku na kolo nebo lyže a možná časem i víc....ideální věk 30 - 40. Praha a okolí směrem na jih :-) je…

Hledám: Na kole s dětmi

02.12.2019
Ahoj, máme dva skvělé kluky /8 a 10let/ a rádi jezdíme na kole. Kluci by uvítaly nějaké parťáky či parťačky na…

Hledám: Nezadaného muže na kolo

28.11.2019
Tuhle neděli 1.12. na kolo. Ideálně s nezadaným mužem od 173cm výš, přiměřeného věku. Praha a okolí. Radka 42 let,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

202 cyklistů (10 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019