reklama
Země: Belgie Belgie, Česko Česko, Francie Francie, Nizozemsko Nizozemsko

Cr-Nemecko-Francie-Belgie-Holandsko

Cau cyklisti, prosim o radu a tipy. V cervnu mam jet v planu na MS sveta ve fotbale do Francie. Vyjet z Prahy do Stuttgartu vlakem a potom jet na kole do Lensu a dale pokracovat pres Belgii na sever do Holandska (Amsterdam) cca +/- 1000 km, takovych 14 dni aby to vyslo. Jak je to s letem s kolem, na kolik by to zhruba vyslo z Amsterodamu do Prahy? Nikdy jsem neletel s kolem (Kolo 14 kg, bagaz cca 25 kg) Slysel jsem, ze nejlepe by bylo letet s EasyJetem. Za vsechny rady a tipy predem diky..

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 27.12.2015
Autor: Hudy
  • Re: Cr-Nemecko-Francie-Belgie-Holandsko

To je takovej problém si to na stránce easyjetu vyklikat? Ale abys neřekl...letenka 1222 Kč (na 28.6.), kolo 1050,- bágl do dvaceti kilo 390,-, v Tvým případě teda 2x390,- Celkem 3052,- Žlutobusem to vyjde bratru na třetinu...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Radler
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cr-Nemecko-Francie-Belgie-Holandsko

Tak menim nazor a pojedu nejspis Zlutakem x)) Sice to bude trvat o 16 h dele, ale vyjde to minimalne na tretinu jak rikas.. Problem s tim klikanim u me byl, protoze sem nevedel jak tam naklikat ty zavavazadla :-( Diky

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Hudy
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Každý kopec bere … DECH

Milan Silný
Výborná inspirace k výletům na nejzajímavější české a příhraniční kopce.
Pátá kniha autora a volné pokračování jeho knih: Každý kopec má své ... NEJ Každý kopec stojí za ... TO Každý kopec se zvedá ... VÝŠ Víte…
279 Kč

Poutnický deník

Jiří Bouda
Tři velké cesty po Evropě na kole
OD SVATÉHO MATĚJE V PRAZE KE SVATÉMU JAKUBU V SANTIAGU DE COMPOSTELA (2003) CESTA ZPÁTKY - Z LISABONU DO PRAHY (2006) JAK JSEM…
249 Kč
Tip na letošní dovolenou

Korsika na kole – Eurosedla

(CK Extrem Tour)
25.05.2022, 12 dní
14 990 Kč
cyklistický Autobusem

Burgundsko na lodi a na kole - Canal du Nivernais

(CK Extrem Tour)
10.06.2022, 10 dní
18 990 Kč
plavba na lodi Autobusem

Korsika na kole

(CK Vlha)
10.06.2022, 10 dní
23 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Aktivní dovolená na Azorských

Hledám: Aktivní dovolená na Azorských
22.11.2021
Hledám parťáka na aktivní dovolenou na Azorských ostrovech mezi 3. a 22. prosincem. Můj cestovní plán můžete…

Hledám: Najdu e-bikery 55+ na společné výlety

21.11.2021
Hledám pohodovou partu e-bikerů 55+ na společné vyjížďky po ČR i v zahraničí. Fyzičku mám ještě dobrou a e-bike…

Hledám: Jsem tu

19.11.2021
hledám partu či partáka na kolo,čESKÉ bUDĚJOVICE.60 PLUS

PR články:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

168 cyklistů (11 přihlášených)

Československo s dětmi - kapitola 2.

Slovensko s rouškouKapitola 2 - Východní Slovensko První opravdový cykloexpediční den byl ve znamení…
Peggy | 29.11.2021

Československo s dětmi - kapitola 1.

Československo s dětmi - rok 2020 1. část Slovensko s rouškou Kapitola 1 - Cesta na východ Něco málo na úvod…
Peggy | 24.11.2021

Rok kovidový-druhý

Po loňském, předčasném jásotu, na nás na začátku letošního roku 2021 zaútočila ta čínská svině znovu. Opět se…
Stanley58 | 24.11.2021