reklama
Země: Španělsko Španělsko

Přeprava s kolem z Barcelony-->ČR

Ahoj, potřeboval bych poradit, jak se co nejlevněji dá přepravit s kolem z Barcelony do ČR? Klidně i obrácený směr, pokud to vychází cenově lépe.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 22.06.2015
Autor: Kypy
  • Re: Přeprava s kolem z Barcelony-->ČR

         

    Jel jsem tak pred měsícem.

    Z Barcelony jezdí lod do Janova v Italii, plavba trva 20 hodin, pokud vydrzis bez kabinky, vyjde cca na 50 euro.

    http://www.gnv.it/en/ferries-destinations...

    Z Janova jezdi do Prahy Student Agency, jede to 16 hodin.

    Já měl na lodi koupenou kabinku, takže to bylo velmi pohodlné, ovšek koupil jsem to dlouho dopředu, tak mě to vyšlo na 2200 a SA bus na 1650 Kc.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.06.2015
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Kabinka

           

      nešlo to moc vyfotit, protože je to mrňavý

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.06.2015
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Na lodi

           

      žádný extra luxus, jeden bar, jídelna co se otevírá jen od 20 do 22 a šlus....

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.06.2015
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přeprava s kolem z Barcelony-->ČR

           

      taky trochu multi-kulti...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.06.2015
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přeprava s kolem z Barcelony-->ČR

           

      Dík za rychlou odpověď, nevypadá to špatně, není problém u studentagency s přepravou kol? Byli bysme asi 3, tedy 3 kola. Kolik si účtují za přepravu kola?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.06.2015
      Autor: Kypy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Přeprava s kolem z Barcelony-->ČR

             

        Autobus SA bere maximálně 3 kola.
        Normálně jsem vždycky sundal sedlo, narovnal řídítka, a obalil bublinkama a už se jelo, cestlu do Janova jsem narazil na šoféra, co nemá pumpičky v lásce a sice jsem odcestoval ale musel jsem použít zvýšenou intenzitu hlasu.

        Takže cestou zpátky jsem pečlivě nastudoval přepravní řád a kolo se balí tak, jak vidíš na obrázku.

        Pokud nikdo s kolem nepojede, musí takto zabalené 3 kola vzít. Poplatek za jedno kolo je 250 Kč.

        Jo brašny na kolo. Zdarma máš v SA jen jedno zavazadlo pro jednoho pasažéra, takže všechny brašny na kolo hodit do jednoho pytle, a má po žížalkách. Jinak platíš nadpočetné zavazadlo 300 Kč, a cestou tam mě taky tak zkásnul. Zpátky jsem mu nedal šanci, koupil jsem za 8 éček kufr a hodi brašny do něj :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 22.06.2015
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přeprava s kolem z Barcelony-->ČR

           

      S ČSA za 1700Kč + letenka (cca 3500kč).

      Hrkat se 16h v busu by mě zabilo (a to je teprve půl cesty).

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.06.2015
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Přeprava s kolem z Barcelony-->ČR

             

        Ta horší půlka, na lodi vůbec žádný problém není, vyplouvá ve 13, v Janově jsi druhej den ráno, a pokud jedou ve 3, berou kabinu pro 4, platíš stejně, jako když jedeš sám. Takže vlastně noc spíš v hotelu se sprchou.

        Tím busem je to fakt hodně dlouhá cesta, lepší by byl vláček, ale nenašel jsem žádný, co by mě s kolem vzal.

        Já to beru pozitivně, když jezdím do Španělska, mám to to do Séte taky 16 hodin, a navíc k tomu ještě musím řídit, dá se to přežít.

        Jinak teď když mám Pepíka, pojedu jinak, busem do Strasbourgu (to je snad 6-7 hodin) a pak dolu na jih vláčkem, jede noční se spaním až do Perpignanu, tam to přehodíš přes kopec, a jsi v Barceloně :-)

        To je taky řešení, dostat se do Francie, a odtamtud na sever vláčky, jak to tam funguje jsem napsal tady:

        http://www.nakole.cz/diskuse/19625-sncf-ve...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 22.06.2015
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Menorca na kole

 (CK Extrem Tour)
15.05.2024, 8 dní
19 880 Kč 15 880 Kč
cyklistický Letecky

Andalusie na kole

 (CK Extremtour)
18.05.2024, 9 dní
17 670 Kč
cyklistický Letecky

Mallorca na kole: Svěží vítr

 (CK Bondo)
19.09.2024, 11 dní
28 940 Kč
cyklistický Letecky
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

376 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024