reklama
Země: Španělsko Španělsko

Španielska Andalúzia - nádherné cyklotúry

MTB biking v Andalúzii, pobrežie Costa del Sol, zatiaľ v naších končinách nie je veľmi známy. Andalúzia je hornatá krajina, kde je možná kvalitná bikovačka počas celého roku. V zime sa tu teploty pohybujú v rozmedzí 14-22 C, čo zaručuje ideálne podmienky. Nádherné horské trasy s úžasnými panoramatickými výhľadmi či už na more, alebo na krajinu očaria milovníkov MTB biku. Tu si príde na svoje pravdepodobne každý biker, keďže sa jazdí do hôr, bežná výška okolo 1000 m.n. m. Pekné výšlapy, zjazdy, technické zjazdy atď. Čo viac ovedať ? Pripájam zopár foto z mojích výjazdov. Viac info môžete nájsť aj na mojej stránke : https://www.facebook.com/andaluziamtbbiking , kde umiestňujem foto a video z mojích výjazdov.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 18.09.2014
Autor: Peter99
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolmo na Moskvu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě
Severní polární kruh, Balkán, Moskva, Cabo da Roca Zaslechnete občas dálek volání a máte chuť vyrazit na kole někam hodně daleko? Říkáte…
299 Kč

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč
Tip na letošní dovolenou

Mallorca Adventure

Canyoning na Malorce (Miguel Angel García, CK Kudrna)
26.10.2018, 8 dní
16 800 Kč
pěší turistika Letecky

Kanárské ostrovy – Lanzarote na kole

(Kuba Kmínek, CK Kudrna)
13.11.2018, 8 dní
9 100 Kč
cyklistický Letecky

Kanárské ostrovy – Gran Canaria na kole

(CK Extrem Tour)
06.12.2018, 8 dní
15 660 Kč
cyklistický Letecky
Seznamka

Hledám: Pokračování dialogu

15.10.2018
Hledám cyklistku, co mi 11.10. u Větrušic poradila s cestou k Vltavě.

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????

Hledám: Nějaká partnerka na sportování z Prahy do 59 ?????
14.10.2018
Léto skončilo, ale nikoliv kolování nebo pěšárna než budou lyže. Pokud vlastníš kolo, lyže, batoh, pohory…

Hledám: Vážne vztah

Hledám: Vážne vztah
11.10.2018
Ahoj. Hledám muže pro vážný vztah. Chci se seznamit s muzem od 25 let. Mám ráda přírodu, květiny. Budu se tešit :)…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

210 cyklistů (22 přihlášených)

Cyklotoulky Orlickem 2018

Když jsem přemýšlel, kam vezmu svoji přítelkyni Petru na její první cyklovýlet na těžko, oko na mapě mi padlo…
ondrapisklak | 12.10.2018

Přejezd Šumavy na kole z Železné Rudy k Lipnu

V zimě jsem přejížděl Šumavu na běžkách, a tak se mi zalíbila, že jsem tam zamířil i v létě, s manželkou a…
VLB | 11.09.2018

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 1 – Hraničář, Kameňák

Jsem cyklista spíše závodního ražení a tomu podřizuji prakticky veškerý čas na kole. Vyjížďky pojímám formou…
JohnyB | 31.08.2018