reklama
Země: Španělsko Španělsko

Španielska Andalúzia - nádherné cyklotúry

MTB biking v Andalúzii, pobrežie Costa del Sol, zatiaľ v naších končinách nie je veľmi známy. Andalúzia je hornatá krajina, kde je možná kvalitná bikovačka počas celého roku. V zime sa tu teploty pohybujú v rozmedzí 14-22 C, čo zaručuje ideálne podmienky. Nádherné horské trasy s úžasnými panoramatickými výhľadmi či už na more, alebo na krajinu očaria milovníkov MTB biku. Tu si príde na svoje pravdepodobne každý biker, keďže sa jazdí do hôr, bežná výška okolo 1000 m.n. m. Pekné výšlapy, zjazdy, technické zjazdy atď. Čo viac ovedať ? Pripájam zopár foto z mojích výjazdov. Viac info môžete nájsť aj na mojej stránke : https://www.facebook.com/andaluziamtbbiking , kde umiestňujem foto a video z mojích výjazdov.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 18.09.2014
Autor: Peter99
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč

Poutnický deník

Jiří Bouda
Tři cesty: do Santiaga de Compostela, odtamtud zpět a ještě do Paříže
Kniha akademického malíře Jiřího Boudy (syn Cyrila Boudy) shrnuje zážitky z jeho velkých cest na kole po Evropě, které absolvoval v…
499 Kč
Tip na letošní dovolenou

Menorca na kole i pěšky

(CK Extrem Tour)
16.05.2018, 8 dní
13 490 Kč
pěší turistika Letecky

Mallorca na kole: Svěží vítr

(CK Bondo)
17.05.2018, 11 dní
17 490 Kč
cyklistický Letecky

Pyreneje na kole

(CK Kudrna)
28.08.2018, 13 dní
17 400 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: květnový cyklovandr

Hledám: květnový cyklovandr
dnes
Ahoj někdo na květnový cyklovandr do hor a podhůřé balákánu,Ukrajiny nebo Slovinska nebo něco podobného. …

Hledám: Cyklistika víkendy

18.04.2018
Ahoj, hledám zájemce o cyklistiku: jih Prahy a výjezdy do středních čech, Brdské hřebeny.

Hledám: Bikerka hledá bikera ;-)

16.04.2018
Ráda bych poznala bikera ochotného sdílet radost z pohybu, jízdu po trailech i zkušenosti v terénu. Pohybuju se…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

334 cyklistů (21 přihlášených)

Město na kole - co mě štve a z čeho mám radost

Pocházím z menšího města a většinu roku jezdím na kole do práce a z práce. Je to cca 13 kilometrů jedním…
StanaPavlicek | 23.03.2018

Radoušovo bloudění

Stromy holé, půda zmrzlá, lesy tiché a mezi jejich kmeny se bělaly zbytky sněhu. Cyklistická sezona v…
JohnyB | 16.03.2018

Moje příprava na novou cyklo sezónu

Tak to vypadá, že zima konečně končí, začíná jaro a s ním přichází nová cyklistická sezóna. Těšíte se jako já…
StanaPavlicek | 13.03.2018