reklama
Země: Dánsko Dánsko

Přeprava kol do Dánska

Zdravím,
poprosila bych o radu ohledně přepravy kol do Dánska. Vyjet máme v plánu na začátku srpna a sháníme co nejlevnější dopravu. Zatím nejlépe vychází Student Agency, ale kola musí být v cestovním obalu, který nechceme kupovat. Máte prosím někdo zkušenosti s cestováním se Student Agency a přepravou kol..? ( např. krabice, fólie, pytle atd. )
Děkuji za odpověď..:)

[ Zpět ]
Datum: 06.04.2014
Autor: Puc
  • Re: Přeprava kol do Dánska

         

    http://www.nakole.cz/blogy/basnik/143-basnik...

    Jinak šoféři dost neochotní, ten bus jel až do Osla, plno musulmanů mělo plno bagáže a nedařilo se jim (šoférům) dostat to do Osla dovnitř a Kodaň navrch, aby to nemuseli v Kodani celé překládat. Na Florenci chaos. Ať přeprava dobře dopadne, Dánsko je super.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.04.2014
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přeprava kol do Dánska

         

    Trhni si ploutví. Fakt. Myslíš že Ti někdo odpoví když Ti ani nestojíme za to aby sis informace nejdříve zkusila najít sama?

    Myslíš že někoho bude bavit psát po dvou měsících odpověď na stejnou otázku?

    [ Zpět ]
    Datum: 06.04.2014
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Přeprava kol do Dánska

           

      Samozřejmě jsem diskuzi četla, ale nikdo se tam nezmiňuje o vlastní zkušenosti s cestou se SA a používání krabic nebo jiných fólií/obalů k přepravě. O krabicích apod mluví pouze ve spojitosti s vlaky a leteckou dopravou..což pořád není odpovědí na mou otázku. Takže tak..:)
      básník: Děkuji za radu..:)

      [ Zpět ]
      Datum: 06.04.2014
      Autor: Puc
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Přeprava kol do Dánska

             

        Opravdu se tam nikdo nezmiňuje o vlastní zkušenosti s cestou s SA? Vážně ne?

        http://www.nakole.cz/diskuse/17578-jak-se...

        [ Zpět ]
        Datum: 06.04.2014
        Autor: Hrabosh
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Přeprava kol do Dánska

               

          Ano, to jsem taky četla, ale neumím si dost dobře představit, jak bych táhla ,,hodně velký kufr" x dní na kole po Dánsku. Než dojde k dalšímu nedorozumění, jde mi hlavně o to, jestli mi bude stačit fólie popř. nějaký pytel. Shánění krabic na místě při cestě zpět mi připadá vcelku nespolehlivé.

          [ Zpět ]
          Datum: 06.04.2014
          Autor: Puc
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Přeprava kol do Dánska

                 

            On se takový kufr dá nechat třeba v úschovně na nádraží nebo u lidí které kontaktuješ přes coachsurf/hospitalityclub tak jak jsem to udělal já.

            V každém obchodě s koly krabice od nových kol vyhazují a neví co s nimi.

            Samozřejmě by bylo smyslupnější klást dotazy v jednom tématu (případně se tam ptát na doplnující otázky), aby případný třetí tazatel našel všechny informace na jednom místě...

            [ Zpět ]
            Datum: 06.04.2014
            Autor: Hrabosh
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Přeprava kol do Dánska

                   

              Do toho kufru se mi asi moc nechce, ale pokud jsou krabice k sehnání bez problému, tak to začíná být lepší, než ta fólie..děkuji..:)

              [ Zpět ]
              Datum: 06.04.2014
              Autor: Puc
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            •      

              Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

              Datum: 06.04.2014
              Autor: Puc
  • Re: Přeprava kol do Dánska

         

    Mám zkušenost z loňska, uvíznul jsem v Berlíně, Soňa pro mě nemohla protože povodeň.
    Vlak neprůchodný, takže SA.
    Telefonát do Prahy, kola bereme, ale mujsí být zabalená tak, aby nepoškodila zavazadla ostatních cestujících a musí být v úložném prostoru dost místa, tedy nezaručujeme, o tom jestli pojedeš nebo ne rozhoduje šofér na místě, předem si zabookovat místo na kolol nelze.

    Protože mě Šéf po cestě vytrestal dost, byl na mě v Berlině hodný a podařilo se mi pár metrů od autobusáku koupit zbytek role bublnkové folie, kousek lepící pásky a bylo vyřešno.

    Tohle balení bude asi na cestu nejlepší, než s sebou tahat nějaké obaly.

    Musíš povolit řídítka, a otočit je do roviny rámu, a pak to celé obalit. Vznikne z toho placka, kterou v zavazadlovém prostoru postaví ke stěně, takže se kolo vejde téměř vždycky.

    Přepravovat na jednou více kol asi tak snadné nebude, záleží fakt na šoférovi. Ten můj byl nesmírně ochotný a příjemný.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.04.2014
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Dánsko na kole

 (CK Extrem Tour)
13.07.2024, 9 dní
14 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

351 cyklistů (13 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024