reklama
Země: Španělsko Španělsko

Španělsko 2013 - ceny potravin

Možná se někomu může hodit.
Ceny jsou s nejvyšší sezóny v srpnu 2013, tržiště v městě Oliva a z místního obchodu Masymas (nestihnul jsem víc, v obchjodě se prý nesmí fotit). Oliva nepatří mezi nejatraktivnější turistická střediska, jezdí tam hlavně Španělé, s výjimkou resortu Oliva Nova Golf, které je určené pro "vyšší střední" golfovou klientelu.

Ceny vy obchodech jsou jen o malinko vyšší než na tržišti.

https://plus.google.com/photos...

[ Zpět ]
Datum: 26.08.2013
Autor: Jindra8526
  • Re: Španělsko 2013 - ceny potravin

hmm, to je téma jak sviňa. Oběd daleko a ty takhle :-D

[ Zpět ]
    Autor: Billicek
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Kolega níže se ptal, jak a co tak stojí, tak jsem si vzpomenul, že jsem fotil :-)

Jinak, furt se dá vyrazit, září v La Safor bude jistě teplé (až dost), ceny ubytování poloviční, ceny potravin se ale asi moc nehnou.

Do Valencie lítá SmartWings o dost laciněji než dojedu autem, metrem na Central Estacion a odtamtud vláčkem za pár Eur až do Gandia, odtamtud jezdí do Olivy OliBus, vše každou půlhodinu.

Půjčovnu kol mám taky někde podchycenou, najdu to :-)

[ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak ta půjčovna kol, najdete v komplexu Oliva Nova na křižovatce Avenida de Picasso a Poligon Oliva Nova 4, Oliva, Valenciana, Spain.

Půjčují i bezmotoráče, jen zrovna když jsem tam byl, tam hoch nebyl.

To je takový španělský obyčej, člověk se s tím musí nějak srovnat, má sice mít otevřeno od 9ti do 12ti, ale v 10 tam najdeš ceduli: "Budu navečer" :-)

[ Zpět ]
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Poutnický deník

Jiří Bouda
Tři cesty: do Santiaga de Compostela, odtamtud zpět a ještě do Paříže
Kniha akademického malíře Jiřího Boudy (syn Cyrila Boudy) shrnuje zážitky z jeho velkých cest na kole po Evropě, které absolvoval v…
499 Kč

Kolmo na Moskvu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě
Severní polární kruh, Balkán, Moskva, Cabo da Roca Zaslechnete občas dálek volání a máte chuť vyrazit na kole někam hodně daleko? Říkáte…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Pyreneje na kole

(CK Kudrna)
28.08.2018, 13 dní
17 400 Kč
cyklistický Autobusem

Mallorca na kole: Svěží vítr

(CK Bondo)
13.09.2018, 11 dní
18 910 Kč
cyklistický Letecky

Menorca na kole i pěšky

(CK Extrem Tour)
06.10.2018, 8 dní
13 490 Kč
pěší turistika Letecky
Seznamka

Hledám: Slečna na výlet

Hledám: Slečna na výlet
včera
Hledám slečnu na cyklovýlety v okolí Kladna, věk 28-37 let.Jezdím spíše cyklostezky.Budu se těšit na vaše odpovědi.

Hledám: Parťačku na výlety

Hledám: Parťačku na výlety
včera
Hledám nějakou parťačku na společné vyjíždky. Nemám problém s trasou od 20 do 100km na MTB. Já 31 a hledám okolo…

Hledám: Parťáka, přítele...

Hledám: Parťáka, přítele...
včera
Pro cestu Polabím, přes vrchy a jiné výlety hledám šikovný protějšek od 45-55let. Vše na pohodu. Zdraví a těší se…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

134 cyklistů (3 přihlášení)

Slovinsko – Julské Alpy – Triglavský národní park

Stejný termín, stejná cestovní kancelář, v únoru obsazujeme poslední volná místa a těšíme se do nepoznané…
HMS | 12.06.2018

Cykloputování podél Ohře, Labe a Vltavy - květen 2018 reportáž

Navázali jsme na naše loňské putování po Krušných horách u Karlových Varů. Vyrazili jsme v počtu 13 účastníků…
Ladama | 10.06.2018

Kalottireitti – k nejvyšší hoře Finska Halti

Nordkalottleden (švédsky; česky Cesta Severní Kalotou, švédsky Nordkalottleden, norsky: Nordkalottruta,…
šíp | 28.05.2018