reklama
Země: Německo Německo

Rujána a okolí

Chceme projet stezku Odra - Nisa a prohlédnout si Rujánu a okolí. Co na pobřeží nebo blízko pobřeží u hranic Německa a Polska stojí za vidění?

Máte zkušenosti s návštěvou ostrova Bornholm, který vypadá vcelku lákavě?

[ Zpět ]
Datum: 17.07.2013
Autor: evaa
  • Re: Rujána a okolí

         

    Jezdil jsem tam za bolševníka s dětmi na dovolenou, tak nevím, budu-li ti něco platnej. Doškový střechy chalup na severním pobřeží, zbytky ponorkových stání v Dranske, vyhlídka Königsstuhl, maják v Sassnitz, rybářskej skanzen v Binz(?)... Ve Stralsundu v jednom kostele byl sklep plnej excelentních mořskejch i sladkovodních akvárií. Ale všechny informace si ověř, je to už pár let.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.07.2013
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rujána a okolí

         

    Loni tam byl k.vl
    http://www.nakole.cz/diskuse/15537-bornholm...

    Zkus pohledat i v jeho dalších článcích - odkazy najdeš pod článkem.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.07.2013
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rujána a okolí

         

    A když si do vyhledávače zadáš Bornholm, tak ti vyjedou i jiná diskuzní témata a články - tady je odkaz na výsledky z vyhledávače, ale nevím, do jaké míry bude funkční. Když tak pohledej sama

    http://www.google.com/cse?cx...

    [ Zpět ]
    Datum: 18.07.2013
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rujána a okolí

         

    Projel jsem Rujánu i Bornholm, ten dokonce letos podruhé, teď i s dětmi. Podívej se na mé blogy http://www.nakole.cz/blogy/MarekD/, na mé webové stránky v mém profilu, jinak se klidně zeptej, když budu vědět, rád odpovím.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.07.2013
    Autor: MarekD
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rujána a okolí

           

      Super blog, tam najdu určitě spoustu inspirace. Podívám se, díky.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.07.2013
      Autor: evaa
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rujána a okolí

         

    Nevíte, jestli je potřeba trakjekt na Bornholm rezervovat dopředu. Nebo stačí přijet na místo a rozhodnout se pojedu/nepojedu?

    [ Zpět ]
    Datum: 18.07.2013
    Autor: evaa
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rujána a okolí

           

      V sezóně bych si raději rezervoval, i když člověk s kolem by neměl být problém, případně pokud budeš počítat s tím, že třeba bude volno až za dva dny. Já jel na Bornholm turistickouá lodí Jantar z polského Kolobrzegu, kde jsem měl dopředu rezervaci. Z Bornholmu jsem chtěl trajektem na Rujánu a na druhý den už neměli volno, až za dva dny. Tak jsem se vrátil Jantarem (bez rezervace) do Kolobrzegu. Takže bych to možná řešil tak, že bych jel do Sasnitz jako první, koupil si lístky třeba za dva, tři dny a mezitím si projel Rujánu.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.07.2013
      Autor: MarekD
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Labská cyklostezka

Labská cyklostezka – Míšeň (CK Victoria)
14.05.2024, 3 dny
5 990 Kč
cyklistický Autobusem

Lechtalské Alpy

 (CK Mamut tour)
26.06.2024, 5 dní
12 300 Kč
cyklistický Autobusem

Tyrolsko-bavorské pomezí na kole

 (CK Cyklotur)
29.06.2024, 6 dní
13 880 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

379 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024