reklama
Země: Německo Německo

údolím Mosely

Ahoj přátelé. Jel někdo na kole údolím řeky Mosely. Pokud ano odkud kam. Díky za jakékoliv informace.

[ Zpět ]
Datum: 03.12.2009
Autor: mery
  • Re: údolím Mosely

Ziju prakticky par km od Mosely, mam ji projezdenou spis jen uplne u severu Francie, okolo Lucemburska a kousek do Nemecka. Castecne jsem jel i kousek primo od jejiho pramene ve francouzskych Vogezach (Vosges).
    Jestli se sem chystate, napiste mi treba mail, domluvime se a rad se s vama kus cesty svezu. Laka me nejvic ta severnejsi cast odsud, Nemecko, a potom okolo Ryna dal, bajne nejstarsi nemecke kraje.

[ Zpět ]
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: údolím Mosely

Díky za odpověď. Uvažuji o variantě někde od Frankfurtu směrem dolů.

[ Zpět ]
      Autor: mery
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Ze života cyklotrempa

Jan Vlasák
Kniha, oceněná za originalitu v soutěži GO KAMERA
Tímto titulem završujeme souborné vydání všech povídání z cest Honzy Vlasáka. Tři cykloturistické a jedna horolezecká kniha dostaly…
299 Kč

Tam, kde cesty končí

Michal Pavlata
Nejkrásnější alpské výjezdy a sjezdyRakousko / Německo / Švýcarsko / Itálie / Lichtenštejnsko Motto: Každý kopec má vlastní příběh,…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Meklenburská jezera na kole

(CK Bondo)
21.08.2018, 6 dní
10 960 Kč
cyklistický Autobusem

Kolem Rujány na kole

(CK Kudrna)
21.08.2018, 6 dní
7 300 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Parťačku na bike či skály

Hledám: Parťačku na bike či skály
včera
Nabízím spolujízdu krajinou, cestou i úplně mimo, hlavně sdílet zážitky a pohodu...

Hledám: ženu 50+

17.08.2018
Hledám ženu 50+,nekuřačku,která by se mnou chtěla trávit svůj volný čas.Jsem z okresu Příbram,58,štíhlý,nekuřák…

Hledám: Cyklistku pohodářku na vyjiždky na kole

Hledám: Cyklistku pohodářku na vyjiždky na kole
17.08.2018
Ahoj 43/170 Kladno hledá partačku na vyjiždky na kole nebo výlety. Kolo je přijemná věc čisti hlavu od starostí. A…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

307 cyklistů (20 přihlášených)

TRANSKAVKAZ – nalehko

Je to více než 40 let co jsem v antikvariátu našel knížku „Kavkazská cesta"od Julia Komárka. Popis cesty…
mirekbik | 01.08.2018

Valíme na Moravu - poprvé

Na Moravě, v Třebíči, máme tetičku. Já, bratr, děda a kamarád Slávek za ní a za dalšími příbuznými v okolí…
JohnyB | 28.07.2018

Welzlův kvadriatlon 2018 - extrémní závod pohledem programátora

Varování - následující vyprávění je dlouhé a nezkušený čtenář by se raději neměl do čtení vůbec pouštět.…
Jrr | 23.07.2018