reklama
Země: Německo Německo

Vozík za kolo Croozer vs Adventure

Vozík za kolo Croozer vs Adventure
Ahoj všichni, chci koupit vozík za kolo, klasika je Bob Yak ale objevil jsem "Adventure CT1 Folding Cargo Trailer", který od pohledu vypadá velice podobně a stojí necelých 6tis Kč (oproti cca 9tis za Bob Yak). Nemáte někdo, prosím, osobní zkušenost s tím od Adventure? Na netu jsem našel jediné hodnocení (kladné). Ušetřené 3tis Kč nejsou úplně málo. Díky všem.

[ Zpět ]
Datum: 27.05.2009
Autor: Pivos
  • Re: Vozík za kolo Croozer vs Adventure

Ahoj ja mam ct1, taky jsem puvodne koukal po Yak ale cena rozhodla jak jinak. Jakej je vnich rozdil ti nepovim akorat vaha po smontovani byla 6.8 kg. Jinak je to super kara, litam snim kolem 150 km za den a na rovinach a z kopce ti ani neprijde za mas kolem 40 kilo za sebou a kam ze se snim chystas? Zatim zdarek

[ Zpět ]
    Datum: 17.06.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Miki7373)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Tam, kde cesty končí

Michal Pavlata
Nejkrásnější alpské výjezdy a sjezdyRakousko / Německo / Švýcarsko / Itálie / Lichtenštejnsko Motto: Každý kopec má vlastní příběh,…
299 Kč

Ze života cyklotrempa

Jan Vlasák
Kniha, oceněná za originalitu v soutěži GO KAMERA
Tímto titulem završujeme souborné vydání všech povídání z cest Honzy Vlasáka. Tři cykloturistické a jedna horolezecká kniha dostaly…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Bavorsko na kole

(CK Mamut tour)
30.04.2020, 4 dny
7 990 Kč
cyklistický Autobusem

Dunajská cyklostezka – Wachau na kole

(CK Frčíme)
30.04.2020, 4 dny
6 900 Kč
cyklistický Autobusem

Sasko na kole

(CK Cyklotur)
08.05.2020, 3 dny
4 380 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Nezadaného sympaťáka s rouškou na MTB

03.04.2020
Zítra nebo v neděli na vyjížďku z Prahy 9. Já nezadaná, 42 let, 173cm, 65kg.

Hledám: Na kole do okolí

03.04.2020
Ahoj, hledám tu touto cestou cyklistku na jarní cyklovýlety a vyjížďky do okolí Prahy.

Hledám: cyklistku

Hledám: cyklistku
02.04.2020
Najde se cyklistka 50 + na společné cyklotoulání doma i v cizině. Je mě 66 let a kolo mně baví. František
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

227 cyklistů (18 přihlášených)

Západní Evropou s dětmi - část 6. - Provence

Naše děti už vědí, že když se chtějí vykoupat v moři, musí si k němu dojet na kole. Letos to měly obzvláště…
Peggy | 10.03.2020

Západní Evropou s dětmi - část 5. - Route des Grandes Alpes

To se prostě ráno vzbudíte, po snídani sbalíte stany a vyjedete si nějaké dvoutisícové sedlo... :-) Jmenuje…
Peggy | 26.02.2020

Dámská zdraví z PoSázaví aneb jaké jsou cesty podél Sázavy

Dámská 2019 se nesla pod heslem "Pramen zdraví z PoSázaví" a Posázaví jsme si užily opravdu dost. Jely jsme…
radka | 14.02.2020