reklama

FOX značkou roku

FOX byla německými čtenáři vybrána značkou roku - mezi značkami vidlic ji volilo celých 80% účastníků ankety časopisu Mountain Bike Magazin!

FOX Racing Shox zaznamenala úspěch v předvánoční čtenářské anketě prestižního německého časopisu Mountain Bike Magazin.
FOX Racing Shox zaznamenala úspěch v předvánoční čtenářské anketě prestižního německého časopisu Mountain Bike Magazin.

Fox Racing Shox vyrábí pružící jednotky už něco přes třicet let. Zpočátku jen pro motokros, v devadesátých letech přidala do svého arzenálu i oblast horských kol. Na pole odpružených vidlic pro horská kola se Fox Racing Shox vydala v roce 2001 a od té doby se dostala až k nejvýše oceňovaným značkám odpružených vidlic vůbec.

Nynější úspěch v předvánoční čtenářské anketě prestižního německého časopisu Mountain Bike Magazin, v níž se se značka FOX Racing Shox umístila na první pozici jako značka roku 2009, to jen potvrzuje. Volilo ji mezi značkami vidlic celých 80% účastníků ankety.

Hlavní novinkou pro rok 2010 je u vidlic FOX použití FIT patrony u vidlic se zdvihem 140mm a méně. Na poli tlumičů aplikace pozičně senzitivního ventilu Boost Valve na tlumič RP23. Představena byla také nová vidlice 831 určená pro DH a 4X disciplíny. Více o těchto novinkách naleznete v předchozích aktualitách na našich stránkách.

Z českých týmů jezdí na Foxech například Merida Biking Team v čele s rakouským bikerem Christophem Soukupem, šestým mužem OH v Pekingu 2008, nebo Volvo Auto Hase, kde působí Ivan Rybařík, Ondřej Fojtík, Oldřich Hakl a Martin Zlámalík. Produkty této značky používá také Australan Jared Graves, Brian Lopes nebo sourozenecká dvojice sjezdařů Rachel a Gee Athertonovi.

CYKLOŠVEC s.r.o., výhradní dovozce tlumičů a odpružených vidlic Fox Racing Shox do ČR, má již modely 2010 skladem. Modely 2009 naopak firma nabízí ve slevě. Více informací na www.cyklosvec­.cz/fox.

Fotogalerie

FOX Racing Shox zaznamenala úspěch v předvánoční čtenářské anketě prestižního německého časopisu Mountain Bike Magazin. Tlumič FOX 09 FLOAT RP23
Cyklošvec, PR, 07.12.2009
Blogy

Grónsko – za Inuity, polárními psy a jedovatou kytkou

 ()
Arctic Circle Trail Trasa Arctic Circle Trail v Grónsku je považována za jeden z nejlepších výletů na dlouhou vzdálenost. Stezka se táhne téměř 200 kilometrů od okraje ledovce poblíž Kangerlussuaqu k rybářskému městečku Sisimiut na západním pobřeží. V závislosti na kondici a počasí její překonání…
šíp | 17.06.2020

Kolo jako pták Fénix

 ()
Někdy těsně po revoluci se v kolokrámu v Praze na Karlově náměstí konečně objevila kola. Do té doby to byla těžká podpultovka a já jsem se najednou, v době rané dospělosti, stal majitelem světle hnědého turistického kola Eska, s vlaštovkovými řídítky, jednotalířem a asi pětikolečkem. Bylo to úplně…
Brahma | 14.06.2020

Na kole na Praděd a zpět

 ()
Poměrně velká část naší rodiny jsou sportovci a na kole jezdíme i v pokročilejším věku. A dokud nohy ještě slouží tak, jak mají, vyhýbáme se elektrokolům velkým obloukem. Ke sportu samozřejmě vedeme i naše děti a posledních pár let dokonce vnoučata, která dostala první dětská kola. Při jedné…
Narator | 05.06.2020

Gruzie s dětmi na kole - Jak jsme měli psa...

 ()
Asi před rokem, ani ne, jsme si začali pohrávat s myšlenkou, že s dětmi a koly vyrazíme do Gruzie, Arménie a Náhorního Karabachu. Po této oblasti jsme pokukovali dlouho. Nejprve se nám ale děti zdály moc malé, pak tam v pohraničí v roce 2016 vypukl krátký ale ozbrojený konflikt, v dalších letech…
Peggy | 24.04.2020

Západní Evropou s dětmi - část 6. - Provence

 ()
Naše děti už vědí, že když se chtějí vykoupat v moři, musí si k němu dojet na kole. Letos to měly obzvláště daleko. Z Hamburku se to sice podél Labe zdálo na pláž kousek, ale na koupání to tam nebylo. Tak jsme to museli vzít na jih, přes státy Beneluxu, městečkem Schengen do Francie, pak podél Rýnu…
Peggy | 10.03.2020

O čem se mluví:

Bezpečnost na kole Bezpečný boční odstup 1,5m v legislativě před 13 minutami
NEcyklo Co vás zaujalo 227. dnes v 06:46
Vyjížďky, srazy, akce Letní slunovrat 2020 dnes v 06:36
Elektrokola Bafang - nastavení baterie dnes v 00:44
Fotohádanky Forohádanky - 2020 včera v 14:56
Cestování na kole batuv kanál včera v 14:49
Technické rady Vůle SPD PD-M520 včera v 11:34
Lehokola Jaký trojtác pro Ibex? 09.07.2020
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

229 cyklistů (10 přihlášených)

Grónsko – za Inuity, polárními psy a jedovatou kytkou

Arctic Circle Trail Trasa Arctic Circle Trail v Grónsku je považována za jeden z nejlepších výletů na dlouhou…
šíp | 17.06.2020

Kolo jako pták Fénix

Někdy těsně po revoluci se v kolokrámu v Praze na Karlově náměstí konečně objevila kola. Do té doby to byla…
Brahma | 14.06.2020

Na kole na Praděd a zpět

Poměrně velká část naší rodiny jsou sportovci a na kole jezdíme i v pokročilejším věku. A dokud nohy ještě…
Narator | 05.06.2020