reklama

DOMAFIT podporuje sportující děti z dětských domovů

Firma Domafit Fitness s.r.o., tradiční dodavatel posilovacích strojů a fitness vybavení, podporuje nadané děti z dětských domovů. Již druhým rokem je partnerem sportovního charitativního projektu Hanky Kynychové a TV Nova s názvem Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou. Letos se finálového klání zúčastnilo přes 350 dětí z 28 dětských domovů z celé ČR.

Absolutní vítěz DD Ústí nad Labem Severní Terasa s koloběžkou PUKY
Absolutní vítěz DD Ústí nad Labem Severní Terasa s koloběžkou PUKY
Foto: Roman Hrůza

„Celoroční poctivé tréninky děti zvládly bravurně. S výsledkem všech účastníků letošního projektu jsem nad míru spokojená a už se moc těším na zdokonalení tanečních a sportovních sestav v příštím ročníku,″ řekla po úspěšně zakončeném druhém ročníku projektu Hanka Kynychová, inciátorka a zakladatelka sdružení Dětské domovy v pohybu. 


Vítězné družstvo kategorie Aerobic Junior z DD Zlín si odvezlo home fitness pomůcky.

Děti závodily v disciplínách aerobik, hip hop, břišní tance a muzikál. Díky partnerství Domafitu Fitness s.r.o. si vítězná družstva odvezla do svých domovů posilovací stroje, aerobní nfiáčiní nebo dětskou koloběžku Puky.

„Jsme rádi, že společně s ostatními partery tak záslužného projektu můžeme dětem z dětských domovů dopřát pocit radosti z výhry po celoročním úsilí, které svým poctivým trénováním celý rok do projektu vkládaly. Navíc se na našich posilovacích strojích mohou chlapci a děvčata připravovat na úspěšné zvládnutí dalšího ročníku či jiných sportovních aktivit,″ řekl Roman Klvaňa, jednatel společnosti Domafit Fitness s.r.o.

Díky účasti TV Nova se mohly děti setkat se známými tvářemi z televizních obrazovek, které dětem fandily a dělaly každému závodnímu týmu patrony.  Již tradičně se děti potkaly například s Markétou Fialovou nebo Karlem Voříškem, Kristínou Kloubkovou, Pavlínou Dankovou, Veronikou Novou, Ivanou Jirešovou, Tomášem Hauptvogelem, Tomášem Krejčířem, Romanem Vaňurou, Ondrou Vodným, Václavem Tittelbachem a dalšími.

Sdružení Dětské domovy v pohybu pod vedením známé propagátorky zdravého životního stylu Hankou Kynychovou má za cíl dětem umožnit zdokonalovat se v profesionálních podmínkách ve svých volnočasových aktivitách. K tomu ji pomáhá tým lektorů a také generální partner TV Nova.

 

TIP NA VÁNOČNÍ DÁREK:

Nadělte i vy svým dětem kvalitní odrážedlo značky PUKY! Výrobky nepochází z Asie, záruka na výměnu dílů 15 let, bezpečnostní prvky, vysoká kvalita.
Více na www.cyklo-hracky.cz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotogalerie

Absolutní vítěz DD Ústí nad Labem Severní Terasa s koloběžkou PUKY Vítězné družstvo kategorie Aerobic Junior z DD Zlín si odvezlo home fitness pomůcky Finále soutěže. Absolutní vítěz DD Ústí nad Labem Severní Terasa Čtyřkolé odstrkovadlo a odrážedlo Puky Pukylino
Roman Hrůza Agency, PR, 03.12.2009
Blogy

Grónsko – za Inuity, polárními psy a jedovatou kytkou

 ()
Arctic Circle Trail Trasa Arctic Circle Trail v Grónsku je považována za jeden z nejlepších výletů na dlouhou vzdálenost. Stezka se táhne téměř 200 kilometrů od okraje ledovce poblíž Kangerlussuaqu k rybářskému městečku Sisimiut na západním pobřeží. V závislosti na kondici a počasí její překonání…
šíp | 17.06.2020

Kolo jako pták Fénix

 ()
Někdy těsně po revoluci se v kolokrámu v Praze na Karlově náměstí konečně objevila kola. Do té doby to byla těžká podpultovka a já jsem se najednou, v době rané dospělosti, stal majitelem světle hnědého turistického kola Eska, s vlaštovkovými řídítky, jednotalířem a asi pětikolečkem. Bylo to úplně…
Brahma | 14.06.2020

Na kole na Praděd a zpět

 ()
Poměrně velká část naší rodiny jsou sportovci a na kole jezdíme i v pokročilejším věku. A dokud nohy ještě slouží tak, jak mají, vyhýbáme se elektrokolům velkým obloukem. Ke sportu samozřejmě vedeme i naše děti a posledních pár let dokonce vnoučata, která dostala první dětská kola. Při jedné…
Narator | 05.06.2020

Gruzie s dětmi na kole - Jak jsme měli psa...

 ()
Asi před rokem, ani ne, jsme si začali pohrávat s myšlenkou, že s dětmi a koly vyrazíme do Gruzie, Arménie a Náhorního Karabachu. Po této oblasti jsme pokukovali dlouho. Nejprve se nám ale děti zdály moc malé, pak tam v pohraničí v roce 2016 vypukl krátký ale ozbrojený konflikt, v dalších letech…
Peggy | 24.04.2020

Západní Evropou s dětmi - část 6. - Provence

 ()
Naše děti už vědí, že když se chtějí vykoupat v moři, musí si k němu dojet na kole. Letos to měly obzvláště daleko. Z Hamburku se to sice podél Labe zdálo na pláž kousek, ale na koupání to tam nebylo. Tak jsme to museli vzít na jih, přes státy Beneluxu, městečkem Schengen do Francie, pak podél Rýnu…
Peggy | 10.03.2020

O čem se mluví:

Bezpečnost na kole Bezpečný boční odstup 1,5m v legislativě dnes v 07:06
NEcyklo Co vás zaujalo 227. dnes v 06:46
Vyjížďky, srazy, akce Letní slunovrat 2020 dnes v 06:36
Elektrokola Bafang - nastavení baterie dnes v 00:44
Fotohádanky Forohádanky - 2020 včera v 14:56
Cestování na kole batuv kanál včera v 14:49
Technické rady Vůle SPD PD-M520 včera v 11:34
Lehokola Jaký trojtác pro Ibex? 09.07.2020
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

207 cyklistů (10 přihlášených)

Grónsko – za Inuity, polárními psy a jedovatou kytkou

Arctic Circle Trail Trasa Arctic Circle Trail v Grónsku je považována za jeden z nejlepších výletů na dlouhou…
šíp | 17.06.2020

Kolo jako pták Fénix

Někdy těsně po revoluci se v kolokrámu v Praze na Karlově náměstí konečně objevila kola. Do té doby to byla…
Brahma | 14.06.2020

Na kole na Praděd a zpět

Poměrně velká část naší rodiny jsou sportovci a na kole jezdíme i v pokročilejším věku. A dokud nohy ještě…
Narator | 05.06.2020