reklama

Tour de France 2023 se pomalu blíží

Tour de France, největší svátek světové rychlostní cyklistiky, už bude brzy tu. Mezinárodně sledovaná a velmi populární soutěž je jistou zárukou zhlédnutí vrcholných sportovních výsledků za účasti známých jmen, také ukázkou atraktivního prostředí a získání celkově silného prožitku. Není proto náhodou, že je tato soutěž také lákavým cílem pro sázkaře. Tour de France se pomalu blíží, jak si závod osvěžit online sázkou?

Tour de France 2023

Letos se pojede již 110. ročník nej­známějšího etapového závodu v cyklistice. Těšit se na něj můžete již tradičně v červenci, konkrétní termín je od 1. července do 23 července 2023. Start se letos poprvé uskuteční ve španělském Bilbau. Baskická oblast bude hostit hned první tři etapy a patří mezi neobvyklé starty. Je to dáno tím, že oblast je hodně kopcovitá, čemuž se pro starty jiných ročníků snažili pořadatelé vyvarovat.

Další průběh trasy

Peloton postupně opustí Španělsko a přesune se do francouzského pohoří Pyrenejí a následně do Alp. Letošní ročník přináší nebývale málo časovek, prostor tak bude pro taktiku a správnou volbu kol.

Ráj pro sázkaře

Napínavá soutěž dává velké pole působnosti pro sázkaře. Sázkové kurzy se vyvíjí již nyní a velký posun se dá čekat právě v průběhu závodu. Není proto divu, že se v této době těší nebývalé oblibě nejrůznější sázkařské společnosti, které svými kurzy navyšují hladinu adrenalinu i pasivním fanouškům. A prim pak mají především online sázky.

Nejlepší online sázky

Jednou z opravdu solidních online sázkových společností u nás je Sazkabet. Patří pod značku Sazka a na pole internetu přešla v roce 2009. V současné době patří mezi největší sázkové kanceláře u nás. Sazkabet ovšem nenabízí jenom online sázky na sportovní utkání, jako je právě Tour de France, ale také možnost přepínat mezi volnočasovými hrami, jako jsou loterie, casina, stírací losy apod.

Etapový závod jako možnost vsadit si

Tím, že se vývoj závodu může měnit každý den a že jej ovlivňuje celá řada faktorů, je o to napínavější. U­místěním na Tour de France jezdci získávají nejvíce bodů. I proto je tento závod doslova vrcholem cyklistického roku. Navíc se soutěží hned o několik trikotů:

  • žlutý trikot - je pro vítěze, tedy průběžného lídra celkového hodnocení – času,
  • puntíkovaný trikot - je pro nejlepšího vrchaře podle bodů,
  • zelený trikot - získává nejlepší sprinter podle bodů,
  • bílý trikot - má nejlepší mladý jezdec do 25 let podle času.

Široká nabídka online kurzů a her

Co se týče sportovních událostí, jako jsou nejrůznější zápasy, ligy, soutěže nebo závody, nabízí velmi zajímavé uživatelské prostředí a bohatou nabídku kurzů také sázková kancelář Betano. U nás se řadí mezi nejmladší poskytovatele sázek, ale to jí nejde k tíži. Naopak. Je zřejmé, že se inspirovala kvalitou a eliminovala chyby, proto jsou Betano sázky i oceňované v rámci Evropy.

Nabídka Betano

Betano se zaměřuje na všechny typy sázek, které jsou u nás využívány. Vsadit si je možné prakticky na cokoli. V rámci Tour de France na denní starty, denní vítěze, stejně tak jako na výsledky týmů nebo konečné hodnocení. Mimo to ale nabízí i celou řadu dalšího vyžití. Můžete se připojit na live stream, vsadit na probíhající zápas, cílit na méně známé sporty nebo si dokonce užít i nějaké hazardy v oblasti online casina. Vše samozřejmě za daných podmínek a ve věku od 18 let.

Online sázení je bezpečné, když si pečlivě nastudujete pravidla, ta dodržujete a ideálně si i nastavíte vlastní limity. Jedná se o legální zábavu, která je pod dohledem Ministerstva financí ČR a podléhá tak přísným parametrům. Výhodou je absolutní soukromí, a především možnost zúčastnit se prakticky kdykoli a kdekoli, kde máte internetové pokrytí.

- inzerce -, 28.03.2023
Blogy

Východní Balkán - 4. část - Bulharsko - Rodopy

 ()
Na pěkné noclehy si člověk rychle zvykne. Prostě jsme ty krásné přístřešky začali brát jako standard, až jsem větou, že tady noclehy nemusíme hledat, že naopak ony si najdou nás, naše štěstí zakřikla. Dosud jsme ještě neměli krizovku a ta přišla právě ten večer, kdy jsme za městečkem Chadžidimovo…
Peggy | 22.09.2023

Východní Balkán - 3. část - Rozžhavený nejjižnější bod

 ()
Na úvod jsem zapomněla na pár důležitých informací: - Dětem už je (rok 2021) 12 a 14 let (ano, nočník jsme už nechali doma :-) ) a oba jedou ještě docela ochotně.- Luděk má zbrusu nové kolo. Po loňských potížích (2x prasklá vidlice a jiné lahůdky) jsem mu dala nůž na krk, že pokud si nepořídí nový…
Peggy | 11.09.2023

Z Čech k moři – Alpe – Adria

 ()
PŘÍPRAVY KAM SE VYDAT? Nějaký čas ve mně zrála myšlenka nechat letos, až budou děti na táboře, doma obytňák a zkusit něco ujet vlastní silou. Kam bylo jasné - k moři! Otázka byla jen jestli na sever, nebo na jih. A protože mě lákala výzva přejet Alpy, měl jsem jasno celkem brzy a začal jsem hledat…
PetrVobo | 11.07.2023

Rytířská cyklotoulka

 ()
Podmínky pro zahraniční výjezdy nebyly to léto zrovna příznivé, a tak jsme pro další vícedenní cyklotoulku s mou drahou polovičkou Marťou vybrali opět cíl v naší České kotlině: jeden ze symbolů naší vlasti, místo opředené bájemi a pověstmi, na kterém jsme ani jeden ještě nebyl. Ve středu, 30.…
JohnyB | 02.07.2023

Východní Balkán - 2. část - Jak se hledá kamarád, aneb Pošta pro tebe po Srbsku

 ()
Kdo četl naši knihu Cyklotoulky 3 po Balkáně, tak si možná vzpomene, že jsem tam Miroslavovi věnovala celou jednu kapitolu. Teď mu věnuji celou jednu kapitolu blogu. Všechna setkání na cestách, která se protáhnou přes noc, bývají nezapomenutelná. Miroslav a Nevena z Niše jsou ale jedni z těch…
Peggy | 17.06.2023

O čem se mluví:

NEcyklo Ukrajina 30 před minutou
Vyjížďky, srazy, akce Jaké to bylo - 139 před minutou
NEcyklo Co vás vytočilo 148 před 11 minutami
Cestování na kole Neuschwanstein dnes v 21:00
NEcyklo Co pobavilo, potěšilo 190. dnes v 20:35
MTB a krosová kola Vybrat krossa dnes v 19:36
Vyjížďky, srazy, akce Podzimní sraz NaKole.cz, Lužany u Jičína dnes v 19:02
Fotohádanky Fotohádanky - 2023 dnes v 18:39
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

319 cyklistů (15 přihlášených)

Východní Balkán - 4. část - Bulharsko - Rodopy

Na pěkné noclehy si člověk rychle zvykne. Prostě jsme ty krásné přístřešky začali brát jako standard, až jsem…
Peggy | 22.09.2023

Východní Balkán - 3. část - Rozžhavený nejjižnější bod

Na úvod jsem zapomněla na pár důležitých informací: - Dětem už je (rok 2021) 12 a 14 let (ano, nočník jsme už…
Peggy | 11.09.2023

Z Čech k moři – Alpe – Adria

PŘÍPRAVY KAM SE VYDAT? Nějaký čas ve mně zrála myšlenka nechat letos, až budou děti na táboře, doma obytňák…
PetrVobo | 11.07.2023