reklama

Tour de France 2023 se pomalu blíží

Tour de France, největší svátek světové rychlostní cyklistiky, už bude brzy tu. Mezinárodně sledovaná a velmi populární soutěž je jistou zárukou zhlédnutí vrcholných sportovních výsledků za účasti známých jmen, také ukázkou atraktivního prostředí a získání celkově silného prožitku. Není proto náhodou, že je tato soutěž také lákavým cílem pro sázkaře. Tour de France se pomalu blíží, jak si závod osvěžit online sázkou?

Tour de France 2023

Letos se pojede již 110. ročník nej­známějšího etapového závodu v cyklistice. Těšit se na něj můžete již tradičně v červenci, konkrétní termín je od 1. července do 23 července 2023. Start se letos poprvé uskuteční ve španělském Bilbau. Baskická oblast bude hostit hned první tři etapy a patří mezi neobvyklé starty. Je to dáno tím, že oblast je hodně kopcovitá, čemuž se pro starty jiných ročníků snažili pořadatelé vyvarovat.

Další průběh trasy

Peloton postupně opustí Španělsko a přesune se do francouzského pohoří Pyrenejí a následně do Alp. Letošní ročník přináší nebývale málo časovek, prostor tak bude pro taktiku a správnou volbu kol.

Ráj pro sázkaře

Napínavá soutěž dává velké pole působnosti pro sázkaře. Sázkové kurzy se vyvíjí již nyní a velký posun se dá čekat právě v průběhu závodu. Není proto divu, že se v této době těší nebývalé oblibě nejrůznější sázkařské společnosti, které svými kurzy navyšují hladinu adrenalinu i pasivním fanouškům. A prim pak mají především online sázky.

Nejlepší online sázky

Jednou z opravdu solidních online sázkových společností u nás je Sazkabet. Patří pod značku Sazka a na pole internetu přešla v roce 2009. V současné době patří mezi největší sázkové kanceláře u nás. Sazkabet ovšem nenabízí jenom online sázky na sportovní utkání, jako je právě Tour de France, ale také možnost přepínat mezi volnočasovými hrami, jako jsou loterie, casina, stírací losy apod.

Etapový závod jako možnost vsadit si

Tím, že se vývoj závodu může měnit každý den a že jej ovlivňuje celá řada faktorů, je o to napínavější. U­místěním na Tour de France jezdci získávají nejvíce bodů. I proto je tento závod doslova vrcholem cyklistického roku. Navíc se soutěží hned o několik trikotů:

  • žlutý trikot - je pro vítěze, tedy průběžného lídra celkového hodnocení – času,
  • puntíkovaný trikot - je pro nejlepšího vrchaře podle bodů,
  • zelený trikot - získává nejlepší sprinter podle bodů,
  • bílý trikot - má nejlepší mladý jezdec do 25 let podle času.

Široká nabídka online kurzů a her

Co se týče sportovních událostí, jako jsou nejrůznější zápasy, ligy, soutěže nebo závody, nabízí velmi zajímavé uživatelské prostředí a bohatou nabídku kurzů také sázková kancelář Betano. U nás se řadí mezi nejmladší poskytovatele sázek, ale to jí nejde k tíži. Naopak. Je zřejmé, že se inspirovala kvalitou a eliminovala chyby, proto jsou Betano sázky i oceňované v rámci Evropy.

Nabídka Betano

Betano se zaměřuje na všechny typy sázek, které jsou u nás využívány. Vsadit si je možné prakticky na cokoli. V rámci Tour de France na denní starty, denní vítěze, stejně tak jako na výsledky týmů nebo konečné hodnocení. Mimo to ale nabízí i celou řadu dalšího vyžití. Můžete se připojit na live stream, vsadit na probíhající zápas, cílit na méně známé sporty nebo si dokonce užít i nějaké hazardy v oblasti online casina. Vše samozřejmě za daných podmínek a ve věku od 18 let.

Online sázení je bezpečné, když si pečlivě nastudujete pravidla, ta dodržujete a ideálně si i nastavíte vlastní limity. Jedná se o legální zábavu, která je pod dohledem Ministerstva financí ČR a podléhá tak přísným parametrům. Výhodou je absolutní soukromí, a především možnost zúčastnit se prakticky kdykoli a kdekoli, kde máte internetové pokrytí.

- inzerce -, 28.03.2023
Blogy

Bikepacking španělsky 6.část: Z Andalusie přes Extremaduru do Castilla y León

 ()
Ronda s ikonickým mostem přes hluboký kaňon, poutnické El Rocío, kde sa naše kola topí v písku, nádherná Sevilla a svérázná Sierra de Francia. Část šestá. Po třech krásných dnech strávených v Granadě se večer rozhodujeme, jak stihnout Cádiz, Rondu a El Rocío a přitom ještě dorazit do regionu…
Kristina | 29.05.2023

Stezka středozemím

 ()
Inspirací pro letošní trasu byly knížky Jana Hocka o dálkových trasách v ČR (na internetu www.viaczechia.cz). Pro začátek jsem zvolila nejkratší trasu - stezku středozemím, která spojuje nejsevernější a nejjižnější bod ČR. Termín byl určen okolnostmi na druhou dekádu dubna, z toho vyplynula i volba…
Aar | 19.05.2023

Norsko 2022 – S děravou botou Hardangerviddou

 ()
Náhorní plošina Hardangervidda není pouze norská, nýbrž s největší určitostí i evropská nejrozsáhlejší horská plošina. Pokrývá oblast asi 7500 km2 v nadmořské výšce 1000 - 1250 metrů. Nachází se ve středu jižního Norska.Celá plošina leží nad hranicí lesa a nejsou zde žádná, jinde tak hojná údolí,…
šíp | 30.03.2023

Bikepacking španělsky 5.část: Andalusie – Přes Sierru Nevadu do Granady

 ()
Z pouště se přesouváme ke stoupákům Sierry Nevady. Čeká nás nejvýše položená cyklostezka Evropy bez cyklostezky. Část pátá. Probudíme se v jedné z více než 2000 obytných jeskyní, které dělají z Guadixu město s jejich největším počtem v Evropě. O Guadixu slyšelo málo lidí, přestože se nachází jen 60…
Kristina | 02.01.2023

Jak jsem jel okolo Čech

 ()
Závod Okolo republiky je další z cyklistických ultra-šíleností, do které jsem se po letošním Toulání pustil. Tento závod je ale jiný. Není pevně dána žádná trasa, jen průjezdné body, které pořadatelé vybírají dle různé tématiky (letos to byly rozhledny), a je jen na závodnících, jakou trasu si…
JohnyB | 23.10.2022

O čem se mluví:

Ostatní – cyklo Co vás zaujalo 268. včera v 23:58
NEcyklo ChatGPT včera v 23:56
Ostatní – cyklo Dotaz_výměna duše včera v 22:43
NEcyklo Co vás zaujalo 267 včera v 20:58
Co vás vytočilo 148 včera v 18:17
Ukrajina 23 včera v 18:11
Cestování na kole Paříž 2022, on line včera v 17:55
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

165 cyklistů (8 přihlášených)

Bikepacking španělsky 6.část: Z Andalusie přes Extremaduru do Castilla y León

Ronda s ikonickým mostem přes hluboký kaňon, poutnické El Rocío, kde sa naše kola topí v písku, nádherná…
Kristina | 29.05.2023

Stezka středozemím

Inspirací pro letošní trasu byly knížky Jana Hocka o dálkových trasách v ČR (na internetu www.viaczechia.cz).…
Aar | 19.05.2023

Norsko 2022 – S děravou botou Hardangerviddou

Náhorní plošina Hardangervidda není pouze norská, nýbrž s největší určitostí i evropská nejrozsáhlejší horská…
šíp | 30.03.2023