reklama

Dovolená s nápadem? Vydejte se na cyklovýlety po naší republice

Hledáte aktivní dovolenou nebo jen program na víkend? Vydejte se na cyklovýlety. Díky nové ediční řadě Dovolená s nápadem od olomoucké agentury m-ARK dostanete ověřené a zároveň atraktivní tipy, kam vyrazit.

Milotice
Milotice
Foto: m-ARK

Dovolená s nápadem – Magazín cyklovýlety

V agentuře m-ARK žijeme marketingem cestovního ruchu už 30 let. Vydali jsme tisíce různých propagačních materiálů, natočili spoustu filmů a získali desítky ocenění. Ale i přesto na trhu stále chybí kvalitně zpracované materiály. Takové, aby návštěvník po přečtení hned věděl, kam a proč chce vyrazit. A také co zažije a jaký program si může na dovolené nebo výletu užít.

Chceme se o naše zkušenosti podělit s ostatními. Proto jsme na základě dlouholetých zkušeností s cestováním, detailních znalostí prostředí, infrastruktury a služeb, připravili novou ediční řadu Dovolená s nápadem. Naším cílem je zprostit čtenáře komplikované přípravy na cesty. Nabízíme nápad a plán na atraktivní a dosud neobjevená místa, včetně návodu, jak se v nové destinaci zorientovat.

První Magazín cyklovýlety vychází v dubnu 2021

magazín CYKLOvýlety

Na první titul nové řady Dovolená s nápadem se můžete těšit už na začátku dubna 2021. Stostránkový magazín s více než 300 fotografi­emi nabídne 11 cyklodestinací na Moravě, ve Slezsku i v Čechách.

Vybrali jsme místa, která nabízejí kvalitní cyklistickou infrastrukturu na třídenní pobyt a dobré turistické zázemí. Především ubytování, stravování, poznání, relax a zábavu.

Není důležité hnát kilometry, proto jsme všech 33 tras navrhli s důrazem na zážitky. Z jízdy, z kouzelné přírody, z projížďky přes malebnou vesnici, kolem zámku nebo řeky. Nezapomněli jsme ani na zastávky v malé hospůdce, u vinaře nebo v prodejně vyhlášeného chleba a frgálů.

Etapy jsme navrhli v rozmezí 35 až 55 km tak, abyste měli čas všechno vyzkoušet a zažít. Trasy jsme ověřili a připravili s oh­ledem na bezpečnost. Většina je vedena po cyklostezkách nebo obslužných komunikacích. Popisy jsou doplněny QR kódy a po stažení do mobilního zařízení zajistí bezproblémovou navigaci, která funguje podobně jako v autě. Zná trasu, vaši polohu a upozorní na odbočku. Nemusíte se tedy obávat zbytečného bloudění.

Pasohlávky
Pasohlávky, Foto: m-ARK

Mimo jiné na vás čekají i zajímavé rozhovory s Ladou Usnulovou, nejlepší českou cyklistkou všech dob, s Jakubem Ditrichem, majitelem ekolo.cz a průkopníkem elektrokol v Čechách a také zavzpomínáme na Hanu Maciuchovou, která byla vášnivou cyklistkou a některé trasy s námi sama projela.

Magazín cyklovýlety bude dostupný od dubna 2021 online na webu www.dovo­lenasnapadem.cz a od 20. dubna jej zakoupíte v prodejnách PNS. V tomto roce vyjdou v nové edici Dovolená s nápadem ještě další dva tituly. V příštím roce se můžete těšit celkem na pět titulů.

Hledáte aktivní dovolenou nebo jen program na víkend? Vydejte se na cyklovýlety. Díky nové ediční řadě Dovolená s nápadem od olomoucké agentury m-ARK dostanete ověřené a zároveň atraktivní tipy, kam vyrazit.

Fotogalerie

Milotice Pasohlávky
- inzerce -, 12.04.2021
Blogy

Kavkaz s dětmi - část 5.

 ()
Náhorní Karabach Tahle kapitola se mi nebude psát lehce. Neuplynuly ani dva roky - a kolik se toho změnilo!Tak do toho! U města Goris jsme pomalu dojeli k hranicím Ázerbájdžánu. Hřebeny Malého Kavkazu se začaly viditelně snižovat do nížiny u Kaspického moře. Tam odsud nemožno vstoupit, tuto oblast…
Peggy | 04.05.2021

Kavkaz s dětmi - část 4.

 ()
Arménské kláštery V Jerevanu jsme strávili asi půl dne. Nebyli jsme úplně dokonale připraveni, co v metropoli Arménie vidět, ale pravda je, že nám ke štěstí docela stačilo se tam pouze vyskytovat. Na městě považuji za zajímavé několik prvků - první z nich je nadmořská výška. Většina měst se…
Peggy | 27.04.2021

Kavkaz s dětmi - část 3.

 ()
S Johnem do Jerevanu... Arménie leží v pohoří Malý Kavkaz, takže většinu jejího území tvoří hory. Vlastně jsem dřív o Arménii nevěděla skoro nic, jen že je to jedna ze zemí bývalého SSSR. Arménie byla první zemí na světě, která přijala křesťanství jako státní náboženství (v roce 301, což je o 500…
Peggy | 21.04.2021

Kavkaz s dětmi - část 2.

 ()
  V bouřkách náhorními planinami na arménskou hranici...   Město Akhaltsikhe (jehož jméno nejsem zaboha schopná si zapamatovat, a ani teď ho zpaměti nenapíšu) bylo po čtyřech dnech první pořádnější město. Jako první jsme využili služeb myčky aut a omyli si kola wapkou. Ne že bychom tolik dbali na…
Peggy | 17.04.2021

Kavkazská odysea aneb Gruzie, Arménie a Náhorní Karabach s dětmi - část 1.

 ()
léto 2019Markéta, Luděk, Víťa a Šárka Zigáčkovi Pocity, které se mi honily hlavou, když se po dvoudenní plavbě přes Černé moře na temném pozadí objevila světla města, mě samotnou překvapovaly. Byly dvě hodiny po půlnoci. Stáli jsme na palubě, čerstvý vánek ochlazoval naše vzrušené tváře a vzduch…
Peggy | 14.04.2021

O čem se mluví:

NEcyklo COVID včera v 23:12
Co vás zaujalo -240 včera v 22:57
Vyjížďky, srazy, akce Jarní sraz Nakole 2021 včera v 21:53
Ostatní – cyklo Jaké to bylo? - 108 včera v 21:37
NEcyklo Pobavilo Potěšilo 171 včera v 21:13
Nejlepší vtip 47 včera v 21:03
Lehokola LontBent 2021 včera v 18:40
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

189 cyklistů (7 přihlášených)

Kavkaz s dětmi - část 5.

Náhorní Karabach Tahle kapitola se mi nebude psát lehce. Neuplynuly ani dva roky - a kolik se toho změnilo…
Peggy | 04.05.2021

Kavkaz s dětmi - část 4.

Arménské kláštery V Jerevanu jsme strávili asi půl dne. Nebyli jsme úplně dokonale připraveni, co v metropoli…
Peggy | 27.04.2021

Kavkaz s dětmi - část 3.

S Johnem do Jerevanu... Arménie leží v pohoří Malý Kavkaz, takže většinu jejího území tvoří hory. Vlastně…
Peggy | 21.04.2021