reklama

5 beauty rituálů před spaním. Vaše tělo za ně poděkuje!

Po namáhavém pracovním dni často nechceme nic jiného, než se brzy svalit do postele. I tak (nebo právě proto) byste neměly zapomínat na magické večerní rituály krásy!

Stačí si najít 15 minut: to, co uděláte večer, bude mít přímý vliv na vaše zdraví a celkový vzhled v následujících dnech. Dnes vám řekneme o 5 postupech, které stojí za několik minut vašeho času. Tělo vám za ně poděkuje!

1. Péče o pleť

Na čištění pleti nezapomínejte ráno ani večer, ale to druhé je přece jen důležitější. V noci musí pleť dýchat a odpočívat. V opačném případě se na obličeji mohou objevit vrásky, akné a černé tečky, pleť rudne a ztrácí pružnost a jas. Aby pokožka dýchala, je nutné odstranit zbytky make-upu, nečistoty nahromaděné na kůži v průběhu dne a odumřelé kožní buňky. K tomuto účelu slouží pleťová mléka, gely nebo pěny. 

Poté by měl následovat krém na oční okolí. Rozjasní kůži, zmírní váčky a tmavé kruhy pod očima. 

Posledním krokem je pleťový noční krém, který je potřeba vybírat podle typu pleti. Má hutnější konzistenci a obsahuje mnohem více aktivních složek. Pleť krásně hydratuje, vyživuje, rozjasňuje a vyhlazuje. 

2. Nechte si narůst řasy 

Jen si představte: zatímco vy spíte, vaše řasy rostou! Jak je to možné? Před spaním na ně aplikujte speciální sérum https://makeup­.cz/categorys/251381/. Obsahuje aminokyseliny, výtažky z léčivých rostlin (řasy posilují) či přírodní éterické oleje (vyživují a stimulují růst řas). Ve složení najdeme také biopeptidy a polymery (dodávají řasám hladkost a zdravý lesk), komplex vitamínů (E, A a skupiny B) nebo antioxidanty (chrání řasy před negativními vlivy vnějšího prostředí). Kýžený efekt lze očekávat po 2,5 až 3 měsících. 

3. Nezapomeňte na ruce a nohy 

I ruce potřebují hlubokou hydrataci. Mějte na nočním stolku hydratační krém na ruce a večer před spaním ho aplikujte masážními pohyby. Pokud je vaše pokožka příliš suchá, naneste silnou vrstvu krému a poté si navlékněte bavlněné rukavice. 

Důležitým večerním rituálem je použití speciálního krému na nohy. Poskytne luxusní péči, úlevu pro unavená chodidla a příznivě působí i na suchou a drsnou pokožku.

4. Péče o rty

Před spaním aplikujte balzám na rty, který je bude krásně hydratovat a zjemňovat. Prvních výsledků si všimnete již ráno. 

5. Před spaním vypijte sklenici teplé neperlivé vody

Vaše pokožce pak bude svěžejší a čistší. Pití vody také zpomaluje proces stárnutí pokožky, zlepšuje její pružnost a pomáhá odstraňovat toxiny z těla. 

- inzerce -, 25.01.2021
Blogy

Jak jsem očuchával bikepacking - poprvé

 ()
Bikepacking je stále ještě novým a pro mnohé neznámým pojmem. Je to zcela zvláštní odvětví cyklistiky. Dalo by se říci jakási směsice outdooru, cestování a survivalu – to vše dohromady a na kole. Bike = kolo; Packing = balení, balík, náklad. Volně přeloženo by se tedy dalo říci, že je to jízda na…
JohnyB | 14.02.2021

Okolo ČR - 1. část

 ()
Moje cyklistika-biková (jinou ani neprovozuji) se vyvíjela od prvotních začátků se šílenou výbavou, přes postupné navyšování ujetých kilometrů, amatérské bikové maratony až k poznání, že CESTA JE CÍL.A tak mimo ježdění s partou si „ordinuju" jedno až x denní bikové „laufy". Během covidového jara…
vrubozubec | 05.02.2021

Cykloturistika po Jižní Moravě

 ()
Určitě se to minulý rok stalo spoustě z Vás – naplánovaná dovolená, zaplacený zájezd, ale nakonec nemožnost odjet kvůli koroně. Sice jsem mohl dovolenou v práci odvolat, ale už jsem byl naladěnýna volnočasové vlně, tak jsem se rozhodl, že se nevzdám a dopřeju si turistiku s objevováním krás naší…
Hanar | 04.02.2021

Zapomenuté Frýdlantsko

 ()
Velmi rád objevuji zapomenuté kraje. Jsem o to radši, když se taková místa najdou v Česku, které mám křížem krážem proježděné, tedy spíše prochozené. Frýdlantsko má většina lidí spojené se strmými severními svahy Jizerských hor, které jsou rozervané divokými skalnatými roklemi, nad nimiž se tyčí…
pavelll | 25.01.2021

Smutná cesta do Prahy

 ()
Trvalo mně dlouhých půl roku, než jsem sedl ke kompu a rozhodl se podělit s vámi o moji nejhorší cyklistickou příhodu. A předem varuji! Pokud máte rádi příběhy se šťatným koncem, tak raději nečtěte dál. Tohle opravdu šťastný konec nemá. Ale já se z toho pořád ještě potřebuji vymluvit. Druhého…
Stanley58 | 04.01.2021

O čem se mluví:

NEcyklo Úspěch naší vlády. před 5 minutami
Ve městě na kole Vnitřní objezd Prahy před 11 minutami
NEcyklo Covid 60. dnes v 17:20
Lehokola Jaký trojtác pro Ibex? pokr. dnes v 16:59
Ostatní – cyklo Jaké to bylo 104. dnes v 16:43
NEcyklo Nejlepší vtip 45. dnes v 15:30
Rada při výběru kola Kolo pro ženu dnes v 13:02
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

262 cyklistů (26 přihlášených)

Jak jsem očuchával bikepacking - poprvé

Bikepacking je stále ještě novým a pro mnohé neznámým pojmem. Je to zcela zvláštní odvětví cyklistiky. Dalo…
JohnyB | 14.02.2021

Okolo ČR - 1. část

Moje cyklistika-biková (jinou ani neprovozuji) se vyvíjela od prvotních začátků se šílenou výbavou, přes…
vrubozubec | 05.02.2021

Cykloturistika po Jižní Moravě

Určitě se to minulý rok stalo spoustě z Vás – naplánovaná dovolená, zaplacený zájezd, ale nakonec nemožnost…
Hanar | 04.02.2021