reklama

Dětské sedačky na kolo a helmy Bobike

Výlety na kole s námi mohou snadno podnikat i naše malé ratolesti. Je však nezbytné vybavit kolo kvalitní dětskou cyklosedačkou a samotné děti pak ochránit i cyklistickou helmou. Rádi bychom vám představili přední evropskou značku dětského cyklistického bezpečnostního vybavení – Bobike.

Výrobky Bobike se vyznačují velmi vysokou kvalitou a vynikajícím designem. Plní evropské bezpečnostní normy EN 14344 a jsou certifikované náročnými bezpečnostními certifikáty TÜV. Kvalitní dětská sedačka na kolo poskytuje dítěti nejen bezpečí ale i pohodí. Navíc použité materiály zajišťují snadnou péči o povrch, jeho omyvatelnost a stálost.

Cyklosedačky Bobike se dají snadno připevnit na běžné horské či trekingové kolo, ale i na kola městského typu a cestovní kola. Produkty Bobike zahrnují přední i zadní cyklosedačky, v různém provedení a dále pak širokou škálu dětských cyklistických helem a různých doplňků.

Přední dětská sedačka Bobike je nabízena ve variantě One Mini a Mini Exclusive. Obě mají stavitelné stupačky, tak aby nožky dítěte byly vždy pohodlně a bezpečné umístěné. Je možné je kombinovat i s ochranným plexi štítem, který chrání před větrem či hmyzem.

Bobike Mini Exclusive má vyšší „záda“ a umožňuje snadné nastavení výšky ramenních popruhů do 3 pozic. Sedačka tak může růst s vaším dítětem. Navíc poskytuje dítěti i opěrku pro ruce.

Nosnost předních cyklosedaček Bobike je do 15 kg, jsou vhodné pro děti od 9 měsíců (když sami pevně sedí) do 3 let.

Zadní dětské cyklosedačky Bobike Go, Bobike One Maxi, Bobike Maxi Exclusive a Bobike Maxi Tour představují klasické modely zadních sedaček na kolo. Mají dvojité opláštění a zvýšenou boční ochranu. Opěrka pro hlavu poskytuje prostor i pro helmu. Montáž sedačky na kolo je velmi snadná. Bobike Maxi Tour má pak zvýšenou ochranu a prostor pro opření hlavy dítěte. Tříbodové pásy mají kvalitní polstrování. Stavitelné stupačky mají 5 výškových pozic. Nosnost je 22kg.

Zadní cyklosedačky

Unikátním a velmi oblíbeným  modelem je sedačka Bobike Junior, kterou můžete použít na dopravu větších dětí na kole do školy nebo na kroužky.

Dětské helmy na kolo Bobike poskytují skvělou ochranu hlavy a pohodlí, ale i velmi elegantní designy.

Dětské cyklistické přilby

Vyberte si i vy dětské bezpečnostní cyklistcké vybavení od prověřené značky Bobike. Oficiálním distributorem značky Bobike pro Českou republiku je společnost Citybikes, s.r.o.

www.citybikes.cz

Fotogalerie

- inzerce -, 15.07.2019
Blogy

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po souběžně vedené železnici přehnala krásná nová souprava osobního vlaku. A hned jsem si odpověděl. Protože ještě vloni tady jezdili klasické vagony a nastupovat do vlaku s kolem po schůdkách…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

 ()
Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy, sepsat to po pár měsících, prostě staré zážitky vytlačí nové, z paměti se vytrácí detaily a zůstane jen něco jako „pocit".A tím pocitem z posledních etap je zklamání, únava, bolest a…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

 ()
Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i zajíc, který vyskočil z pole před autem. Teplota neklesá pod třicítku ani po čtvrté hodině - ideální jet se tak akorát smočit někam k rybníku, ale to víte, kolo je kolo. Už cestou z práce…
JohnyB | 18.09.2019

Znova ve Vysokých Tatrách na kole i pěšky 2019

 ()
Stejné výchozí místo jako vloni, ne že bychom neradi objevovali nové lokality, ale když se nám někde líbí, rádi se tam vracíme. Náš loňský pokoj s terasou a výhledem na kostel v Nové Lesné je volný přesně začátkem srpna, kdy potřebujeme odjet z města a konečně přestat bušit celé dny do klávesnice,…
HMS | 02.09.2019

Miladatlon 2019 - skoro na bedně

 ()
Oproti loňsku jsem letos moc závodů nestihl, triatlonů bylo jen pár a zatím žádný kvadriatlon. Zkoušet závodit na inlinech se mi po nedávném přistání na asfaltu moc nechtělo a tak zbývala možnost vyrazit do Ústí nad Labem na závod Miladatlon. Trasa 500 m plavání, 2 km pádlování, 20 km kolo a 5 km…
Jrr | 01.09.2019

O čem se mluví:

[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

250 cyklistů (1 přihlášený)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019