reklama

Dětské sedačky na kolo a helmy Bobike

Výlety na kole s námi mohou snadno podnikat i naše malé ratolesti. Je však nezbytné vybavit kolo kvalitní dětskou cyklosedačkou a samotné děti pak ochránit i cyklistickou helmou. Rádi bychom vám představili přední evropskou značku dětského cyklistického bezpečnostního vybavení – Bobike.

Výrobky Bobike se vyznačují velmi vysokou kvalitou a vynikajícím designem. Plní evropské bezpečnostní normy EN 14344 a jsou certifikované náročnými bezpečnostními certifikáty TÜV. Kvalitní dětská sedačka na kolo poskytuje dítěti nejen bezpečí ale i pohodí. Navíc použité materiály zajišťují snadnou péči o povrch, jeho omyvatelnost a stálost.

Cyklosedačky Bobike se dají snadno připevnit na běžné horské či trekingové kolo, ale i na kola městského typu a cestovní kola. Produkty Bobike zahrnují přední i zadní cyklosedačky, v různém provedení a dále pak širokou škálu dětských cyklistických helem a různých doplňků.

Přední dětská sedačka Bobike je nabízena ve variantě One Mini a Mini Exclusive. Obě mají stavitelné stupačky, tak aby nožky dítěte byly vždy pohodlně a bezpečné umístěné. Je možné je kombinovat i s ochranným plexi štítem, který chrání před větrem či hmyzem.

Bobike Mini Exclusive má vyšší „záda“ a umožňuje snadné nastavení výšky ramenních popruhů do 3 pozic. Sedačka tak může růst s vaším dítětem. Navíc poskytuje dítěti i opěrku pro ruce.

Nosnost předních cyklosedaček Bobike je do 15 kg, jsou vhodné pro děti od 9 měsíců (když sami pevně sedí) do 3 let.

Zadní dětské cyklosedačky Bobike Go, Bobike One Maxi, Bobike Maxi Exclusive a Bobike Maxi Tour představují klasické modely zadních sedaček na kolo. Mají dvojité opláštění a zvýšenou boční ochranu. Opěrka pro hlavu poskytuje prostor i pro helmu. Montáž sedačky na kolo je velmi snadná. Bobike Maxi Tour má pak zvýšenou ochranu a prostor pro opření hlavy dítěte. Tříbodové pásy mají kvalitní polstrování. Stavitelné stupačky mají 5 výškových pozic. Nosnost je 22kg.

Zadní cyklosedačky

Unikátním a velmi oblíbeným  modelem je sedačka Bobike Junior, kterou můžete použít na dopravu větších dětí na kole do školy nebo na kroužky.

Dětské helmy na kolo Bobike poskytují skvělou ochranu hlavy a pohodlí, ale i velmi elegantní designy.

Dětské cyklistické přilby

Vyberte si i vy dětské bezpečnostní cyklistcké vybavení od prověřené značky Bobike. Oficiálním distributorem značky Bobike pro Českou republiku je společnost Citybikes, s.r.o.

www.citybikes.cz

Fotogalerie

- inzerce -, 15.07.2019
Blogy

Gruzie s dětmi na kole - Jak jsme měli psa...

 ()
Asi před rokem, ani ne, jsme si začali pohrávat s myšlenkou, že s dětmi a koly vyrazíme do Gruzie, Arménie a Náhorního Karabachu. Po této oblasti jsme pokukovali dlouho. Nejprve se nám ale děti zdály moc malé, pak tam v pohraničí v roce 2016 vypukl krátký ale ozbrojený konflikt, v dalších letech…
Peggy | 24.04.2020

Západní Evropou s dětmi - část 6. - Provence

 ()
Naše děti už vědí, že když se chtějí vykoupat v moři, musí si k němu dojet na kole. Letos to měly obzvláště daleko. Z Hamburku se to sice podél Labe zdálo na pláž kousek, ale na koupání to tam nebylo. Tak jsme to museli vzít na jih, přes státy Beneluxu, městečkem Schengen do Francie, pak podél Rýnu…
Peggy | 10.03.2020

Západní Evropou s dětmi - část 5. - Route des Grandes Alpes

 ()
To se prostě ráno vzbudíte, po snídani sbalíte stany a vyjedete si nějaké dvoutisícové sedlo... :-) Jmenuje se to Route des Grandes Alpes, a jde o slavnou silnici vedoucí napříč francouzskými Alpami. Oficiálně začíná u Ženevského jezera, vine se skrz hory poblíž italské hranice, kde překonává šest…
Peggy | 26.02.2020

Dámská zdraví z PoSázaví aneb jaké jsou cesty podél Sázavy

 ()
Dámská 2019 se nesla pod heslem "Pramen zdraví z PoSázaví" a Posázaví jsme si užily opravdu dost. Jely jsme Sázavu od pramene k soutoku. HMS chtěla původně jet obráceně, ale akceptovala můj návrh, že je lepší vyjet z domova vlakem a po svých se pak vrátit, než někde poslední den stíhat vlak. A…
radka | 14.02.2020

Západní Evropou s dětmi - část 4. - Alpami pod Mont Blanc

 ()
Oberalppass (2046 m n. m.) tak tam končí naše cesta podél Rýna. Nebude to žádné dlouhé psaní, asi tak jako nám trval výjezd do sedla. Ráno jsme stáli on the road ještě dřív, než se objevili první motorkáři, a za dvě hodinky jsme byli nahoře. Překvapilo nás ta snadnost, taková rozehřívačka po ránu,…
Peggy | 14.02.2020

O čem se mluví:

Cestování na kole Lehátko s přístřeškem dnes v 05:39
Ostatní – cyklo Jaké to bylo dneska 94 dnes v 00:12
Technické rady "Ťukání" v kole při i bez zátěže dnes v 00:02
NEcyklo Co vás zaujalo 224. včera v 23:45
Vyjížďky, srazy, akce Letní slunovrat 2020 včera v 23:26
NEcyklo Pobavilo, potěšilo 159 včera v 22:23
Francouzský tisk 6 včera v 21:57
COVID - 24 včera v 21:23
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

185 cyklistů (10 přihlášených)

Gruzie s dětmi na kole - Jak jsme měli psa...

Asi před rokem, ani ne, jsme si začali pohrávat s myšlenkou, že s dětmi a koly vyrazíme do Gruzie, Arménie a…
Peggy | 24.04.2020

Západní Evropou s dětmi - část 6. - Provence

Naše děti už vědí, že když se chtějí vykoupat v moři, musí si k němu dojet na kole. Letos to měly obzvláště…
Peggy | 10.03.2020

Západní Evropou s dětmi - část 5. - Route des Grandes Alpes

To se prostě ráno vzbudíte, po snídani sbalíte stany a vyjedete si nějaké dvoutisícové sedlo... :-) Jmenuje…
Peggy | 26.02.2020