reklama

Dětské sedačky na kolo a helmy Bobike

Výlety na kole s námi mohou snadno podnikat i naše malé ratolesti. Je však nezbytné vybavit kolo kvalitní dětskou cyklosedačkou a samotné děti pak ochránit i cyklistickou helmou. Rádi bychom vám představili přední evropskou značku dětského cyklistického bezpečnostního vybavení – Bobike.

Výrobky Bobike se vyznačují velmi vysokou kvalitou a vynikajícím designem. Plní evropské bezpečnostní normy EN 14344 a jsou certifikované náročnými bezpečnostními certifikáty TÜV. Kvalitní dětská sedačka na kolo poskytuje dítěti nejen bezpečí ale i pohodí. Navíc použité materiály zajišťují snadnou péči o povrch, jeho omyvatelnost a stálost.

Cyklosedačky Bobike se dají snadno připevnit na běžné horské či trekingové kolo, ale i na kola městského typu a cestovní kola. Produkty Bobike zahrnují přední i zadní cyklosedačky, v různém provedení a dále pak širokou škálu dětských cyklistických helem a různých doplňků.

Přední dětská sedačka Bobike je nabízena ve variantě One Mini a Mini Exclusive. Obě mají stavitelné stupačky, tak aby nožky dítěte byly vždy pohodlně a bezpečné umístěné. Je možné je kombinovat i s ochranným plexi štítem, který chrání před větrem či hmyzem.

Bobike Mini Exclusive má vyšší „záda“ a umožňuje snadné nastavení výšky ramenních popruhů do 3 pozic. Sedačka tak může růst s vaším dítětem. Navíc poskytuje dítěti i opěrku pro ruce.

Nosnost předních cyklosedaček Bobike je do 15 kg, jsou vhodné pro děti od 9 měsíců (když sami pevně sedí) do 3 let.

Zadní dětské cyklosedačky Bobike Go, Bobike One Maxi, Bobike Maxi Exclusive a Bobike Maxi Tour představují klasické modely zadních sedaček na kolo. Mají dvojité opláštění a zvýšenou boční ochranu. Opěrka pro hlavu poskytuje prostor i pro helmu. Montáž sedačky na kolo je velmi snadná. Bobike Maxi Tour má pak zvýšenou ochranu a prostor pro opření hlavy dítěte. Tříbodové pásy mají kvalitní polstrování. Stavitelné stupačky mají 5 výškových pozic. Nosnost je 22kg.

Zadní cyklosedačky

Unikátním a velmi oblíbeným  modelem je sedačka Bobike Junior, kterou můžete použít na dopravu větších dětí na kole do školy nebo na kroužky.

Dětské helmy na kolo Bobike poskytují skvělou ochranu hlavy a pohodlí, ale i velmi elegantní designy.

Dětské cyklistické přilby

Vyberte si i vy dětské bezpečnostní cyklistcké vybavení od prověřené značky Bobike. Oficiálním distributorem značky Bobike pro Českou republiku je společnost Citybikes, s.r.o.

www.citybikes.cz

Fotogalerie

- inzerce -, 15.07.2019
Blogy

Valíme na Moravu – podruhé

 ()
Jak už jsem kdysi vyprávěl, v Třebíči na Moravě máme jednu příbuzenskou větev, a tak se tam od nás z Klatovska jednou, dvakrát ročně vydáváme. Cesta autem dlouhá asi 250 kilometrů mi dlouho šrotovala v mozkových převodech, až jsem se jednou odhodlal a byla z toho parádní dvoudenní cesta s brašnami.…
JohnyB | 16.08.2019

Být králem na cestě ... 4. Holandsko

 ()
Cesta z frankofonního Bruselu do holandských Flander vede prostě přes arabsky mluvící Střední východ. Přijede-li člověk po dálnici, nemá šanci si toho všimnout, ale na kole je to docela jiné. Krasoduchové by si na mě smlsli, neboť jsem opravdu zažíval pocity nefalšovaného a zarputilého xenofoba.…
Jindra8526 | 10.08.2019

Krkonošemi na kole (2019.07.21. - 07.24.)

 ()
Dlouho jsme s kamarádem Jardou sbírali morální síly na podobný podnik. Nakonec jsme se rozhodli využít volný čas, který se nabízel v tomto termínu mezi prací, hlídáním vnoučat, koček, domácími pracemi a pod... Jistě bychom vymysleli cestu Krkonošemi i na víc dní, jen bychom ji museli zase odkládat…
vlli2 | 29.07.2019

Být králem na cestě... 3. Do Bruselu

 ()
Ven z města světel zase podél kanálu, časně zrána. Na sever, nevábným předměstím Saint-Denis, kde by člověk nechtěl zůstat sám po setmění, tahle část Paříze opravdu za vidění moc nestojí. Naštěstí je neděle, všichni spí, jen u a tam se potácí nějaká postavička či skupinka, která má ještě noc a…
Jindra8526 | 28.07.2019

Být králem na cestě... 2. Do Paříže

 ()
Na snídani ve Strasbourgu je moc brzo, celé město ještě spí. Tady to umím, rovně, pak u mekáče doprava přes park a jsem u kanálu Marna-Rýn, který bude mojí navigací dalších 70 kilometrů. Trochu vystrašeně sleduji oblohu a čekám, kdy se nad obzorem vyloupne ten neúprosný, zářící tyran, ale „zatím…
Jindra8526 | 27.07.2019

O čem se mluví:

NEcyklo Co vás zaujalo 214. dnes v 00:55
Homebuilders lehokol 12 včera v 22:48
NEcyklo OT - Jak ušít teepee včera v 22:13
Ostatní – cyklo Jaké to bylo dneska 83. včera v 21:40
Cestování na kole Itálií ve dvou a nadivoko (7/2019) včera v 20:21
Komentáře k blogu Valíme na moravu - podruhé 21.08.2019
NEcyklo Pobavilo, potěšilo 152 21.08.2019
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

223 cyklistů (4 přihlášení)

Valíme na Moravu – podruhé

Jak už jsem kdysi vyprávěl, v Třebíči na Moravě máme jednu příbuzenskou větev, a tak se tam od nás z…
JohnyB | 16.08.2019

Být králem na cestě ... 4. Holandsko

Cesta z frankofonního Bruselu do holandských Flander vede prostě přes arabsky mluvící Střední východ. Přijede…
Jindra8526 | 10.08.2019

Krkonošemi na kole (2019.07.21. - 07.24.)

Dlouho jsme s kamarádem Jardou sbírali morální síly na podobný podnik. Nakonec jsme se rozhodli využít volný…
vlli2 | 29.07.2019