reklama

Yedoo zahajuje sezónu s novou kolekcí koloběžek

Česká značka koloběžek, odrážedel a dětských kol Yedoo spustila prodej nové kolekce koloběžek pro velké. Na trh uvádí hned tři inovované modely: Yedoo Mezeq New, Yedoo City New a Yedoo Ox New, které o pár týdnů později doplní i koloběžka Yedoo Mezeq Disc New s kotoučovými brzdami.

Foto: Yedoo

Více než 400 inovací má uživatelům přinést o poznání lepší jízdní komfort. Dan Pilát, šéf značky Yedoo k nové řadě říká: „Koloběžka je jednoduchý stroj, přesto se skládá z poměrně velkého počtu částí. My jsme každou její část vzali a přemýšleli, co nejlepšího s ní ještě můžeme udělat, aby se jízda na koloběžce stala opravdovým zážitkem. Zamýšleli jsme se i nad tím, jak koloběžky vylepšit pro různé způsoby užití a jak zjednodušit jejich přepravu a skladování.“

Inovacemi prošlo 85 % dílů a komponentů

Inovovaný tvar rámu

Rám koloběžky

Nový pevný rám poskytuje komfortní prostor pro jezdce a přispívá ke zlepšení jízdních vlastností. Díky zkrácení celkové délky je transport a skladování koloběžky jednodušší. Rovněž oceníte řadu vychytaných detailů, jako je například příprava pro snadnou montáž blatníků.

 

Nové a delší stupátko

Stupátko koloběžky

Více prostoru pro nohy znamená více pohodlí při jízdě. Navíc díky novému protiskluzovému povrchu stupátka bude vaše jízda bezpečnější i za ztížených klimatických podmínek (mokro, listí bláto…)

 

Dvoupolohová zadní vidlice

Zadní vidlice

Nové řešení zadní vidlice umožňuje měnit výšku stupátka nad terénem podle stylu jízdy nebo dle vašich požadavků. Silnice nebo les? Nyní žádný problém.

 

Hliníková řídítka s větším rozsahem nastavení

Řídítka koloběžky

Hliníková řídítka dodají vaší koloběžce větší komfort a přispějí i ke snížení její celkové hmotnosti. Větší rozsah nastavení výšky ocení děti i dlouháni.

 

Nový integrovaný stojánek

Stojánek koloběžky

Stojící koloběžka je nyní podstatně stabilnější. Stojánek je důmyslně integrován s rámem a při jízdě ve sklopené poloze minimálně ovlivňuje světlou výšku koloběžky nad terénem.

 

Rychloupínací páčky v ose kol

Rychloupínací páčky

Demontáž kol při přepravě nebo servisu bude nyní otázkou několika vteřin. Navíc nepotřebujete žádné další nářadí.

 

Další inovace najdete na new.yedoo.cz.

Nová kolekce vznikla po téměř třech letech intenzivní práce a má kromě funkčních vylepšení také zbrusu novou grafiku. Další informace o nových koloběžkách Yedoo Mezeq New, Yedoo City New a Yedoo Ox New a jejich technických parametrech najdete na yedoo.cz.

Koloběžky Yedoo
Foto: Yedoo

O Yedoo

  • Yedoo je původní česká značka koloběžek, odrážedel a dětských kol originálního designu a kvalitního provedení.
  • Značka Yedoo patří ryze české společnosti Intrea-Piko s.r.o. Ta se vývoji a produkci koloběžek věnuje od roku 1998 a pod značkou Yedoo je vyrábí od roku 2009. Dnes se koloběžky Yedoo prodávají již ve více než 35 zemích.
  • Koloběžky Yedoo jsou určeny pro všechny věkové kategorie, zábavu i aktivní způsob života. Hlavními přednostmi koloběžek Yedoo jsou kromě vysoké kvality a přijatelné ceny velká pohodlná nafukovací kola, která spolu s originálním designem rámu vytvářejí stylový, zábavní a ekologicky čistý dopravní prostředek pro všechny věkové kategorie.
  • Koloběžky Yedoo splňují vysoké bezpečnostní normy a získaly certifikáty kvality a bezpečnosti od předních českých i mezi­národních zkušebních ústavů (Strojírenský zkušební ústav, s.p., TZÚS Praha, s.p. – odštěpný závod ZÚLP České Budějovice, TÜV SÜD Czech s.r.o.)

Fotogalerie

Vendula Kosíková (PR), www.yedoo.cz, 17.03.2014
Blogy

Československo s dětmi - kapitola 2.

 ()
Slovensko s rouškouKapitola 2 - Východní Slovensko První opravdový cykloexpediční den byl ve znamení geografických zajímavostí. Takových těch, o kterých si roky říkáte, že možná jednou, až bude víc času...Tak třeba nejnižší bod Slovenska. Leží tam, kde řeka Bodrog opouští slovenské území, a…
Peggy | 29.11.2021

Československo s dětmi - kapitola 1.

 ()
Československo s dětmi - rok 2020 1. část Slovensko s rouškou Kapitola 1 - Cesta na východ Něco málo na úvod... Nebyla to tak úplně naše volba, ale jak každý ví, tak v březnu se zavřely hranice států a nikdo nevěděl, co bude. Sice jsme si tehdy říkali, že do léta daleko, ale postupem času bylo…
Peggy | 24.11.2021

Rok kovidový-druhý

 ()
Po loňském, předčasném jásotu, na nás na začátku letošního roku 2021 zaútočila ta čínská svině znovu. Opět se zavíraly hranice, nejprve okresů, později i katastrů. No jo, ale co my cyklisté, co s tím máme dělat? Naštěstí jsem před těmi lockdowny stačil alespoň jednou navštívit moje oblíbené…
Stanley58 | 24.11.2021

Belánské Tatry a okolí – srpen 2021

 ()
Už jsem skoro zapomněla balit na dovolenou a psát blog se mi vlastně ani nechtělo, ale pak jsem si uvědomila, že až opravdu nebudu nikam jezdit, tak se popis dovolené bude hodit. V době Covidové jsem prošlapala pohorky, praskla podrážka, tak když bylo jasné, že zase jedeme do Vysokých Tater a budu…
HMS | 10.09.2021

O kouzelné holčičce

 ()
Vyrazili jsme k moři, v autě celou cestu překáželo moje kolo. Manželka ho považuje za zbytečnou komplikaci. Jenže v kopcích, co rostou u moře, je to ve vedru na kole sado-maso, to mám rád, chci zase vidět moře z výšky. A chci ho vidět ze sedla, ne z auta. Cestou jsme se zastavili na Mont Ventoux,…
šíravník | 09.09.2021

O čem se mluví:

Bezpečnost na kole Doufám že to nebude pravda. před 2 minutami
Ostatní – cyklo Za kým je mi smutno, kdo mi bude chybět - 1. před 3 minutami
Cestování na kole Somrování na cestě před 4 minutami
NEcyklo Pobavilo, potěšilo 175. dnes v 13:20
Co vás zaujalo 250 dnes v 13:16
Trénink a zdraví Cyklistika v zimě dnes v 13:12
Elektrokola Motor TSDZ2 jak rozeznat 500w či 750w dnes v 10:51
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

216 cyklistů (25 přihlášených)

Československo s dětmi - kapitola 2.

Slovensko s rouškouKapitola 2 - Východní Slovensko První opravdový cykloexpediční den byl ve znamení…
Peggy | 29.11.2021

Československo s dětmi - kapitola 1.

Československo s dětmi - rok 2020 1. část Slovensko s rouškou Kapitola 1 - Cesta na východ Něco málo na úvod…
Peggy | 24.11.2021

Rok kovidový-druhý

Po loňském, předčasném jásotu, na nás na začátku letošního roku 2021 zaútočila ta čínská svině znovu. Opět se…
Stanley58 | 24.11.2021