reklama

Cyklomapy a cykloprůvodce do ciziny

Asi mě teď mnozí nebudou mít rádi za to, že si zde dělám zdarma reklamu, na druhé straně bych však možná mohl pomoci lidem, kteří se v nadcházející sezóně chystají na kolo někam do ciziny. Mohu totiž zaslat cokoliv z katalogu největšího evropského vydavatele cyklomap a cykloprůvodců, rakouského nakladatelství Esterbauer (Bikeline), který je pověšený na stránkách http://www.esterbauer.com/. Takže pokud tam něco najdete, nebo budete potřebovat jakoukoliv jinou mapu (třeba i jen poradit), klidně se ozvěte.

[ Zpět ]
Datum: 28.03.2008
Autor: Tracy
  • Re: Cyklomapy a cykloprůvodce do ciziny

         

    Pre mna je takato info uzitocna. Diky.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.04.2008
    Autor: alo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklomapy a cykloprůvodce do ciziny

         

    Pouzivam cyklomapy od tohoto vydavatela. Ako velku vyhodu vidim v otm, ze popsiovanu trasu naozaj presli.Preto su vyznacene celkom rpesne povrchy ciest, zvyraznene nebezpecne useky a tak podobne. Maju vsak aj nevyhody. Mapove listy su kladene tak, aby obsiahli navrhovanu trasu, ale aby usetrili co najviac stran a preto nezaberaju cele okolite uzemie a tak sa takmer nedaju robit odbocky (na tie potrebujete inu mapu) alebo dokonca skratku. A na mapach chybaju vrstevnice (co je specialne pri cyklomapach velka nevyhoda).
    Lenze pre niektore trasy nejestvuje mapova alternativa (teda aspon aj som ju nenasiel).

    [ Zpět ]
    Datum: 02.04.2008
    Autor: Jaroslav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklomapy a cykloprůvodce do ciziny

           

      Souhlasím s Vámi, mapy v těchto cykloprůvodcích pokrývají skutečně pokrývají jen celkem úzký pruh podél popisované cyklotrasy. Na druhé straně však je skoro vždy možné koupit pro danou zemi i jednotlivé mapy v měřítcích použitelných pro cykloturistiku (od 1:50 000 do 1:200 000), jejich celková cena však bude, hlavně u delších tras, několikanásobně převyšovat cenu tohoto průvodce (který už sám o sobě není zrovna levný..).

      [ Zpět ]
      Datum: 02.04.2008
      Autor: Tracy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklomapy a cykloprůvodce do ciziny

           

      Co se týče vrstevnic, asi jsme zhýčkaní mapami KČT, já tady mám nějaké turistické+cyklo mapy z nakladatelství Schöne Heimat, tam jsou vrstevnice po 50 m, říkáme tomu optimistická mapa, dobře se podle ní plánují výlety v našich kopečkách, lecjaké prudké stoupání tam není vidět :)
      Ale jinak díky za info, nabídka je zajímavá.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.04.2008
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklomapy a cykloprůvodce do ciziny

           

      Tak to si snad i nejakou poridim uz jen kvuli zvedavosti. Pruvodce od lidi, kteri tu trasu prosli, muze (musi) byt zajimavy.
      V posledni dobe mam chut obcas nejakeho podobneho pruvodce udelat...nebo jen tras, ktere jsem prosel.
      Loni jsem sel ve Skotsku The West Higland Way podle jednoho uzasneho pruvodce. Byl ve velikosti klasicke mapy a byly v nem vyseky z map. Ale v te mape bylo vse. Bylo videt, ze tvurce tu cestu znal velice dobre. Tento pruvodce mi nahradil cca 6 klasickych map a usetril dost penez:-) A mista v batohu:-)
      Proste se strasne rad v podobnych pruvodcich stouram....treba i vecer v posteli pred spanim:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 03.04.2008
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklomapy a cykloprůvodce do ciziny

         

    Nevíš, prosím tě, o nějaké mapě nebo průvodci pro cyklotrasy "Bayreuth - Zittau" (v terénu je vyznačena už pěkných pár let a vede Německem podél českých hranic) a "Paneuropa-Radweg Paris - Nürnberg - Praha" (ta se otevírá 12.4.2008)? U Bikelínů nebo Kompassů jsem je nenašel. Díky!

    [ Zpět ]
    Datum: 04.04.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Bedynka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklomapy a cykloprůvodce do ciziny

           

      1/ Cyklotrasa "Bayreuth - Zittau": ani mně se nepodařilo nalézt nějakého cykloprůvodce pro tuto trasu, nicméně nějaké informace o části této trasy vedoucí z Bayreuthu do Chemnitz (včetně cykloprůvodce) jsem našel na linku http://www.saechsisch-bayerisches-staedtenetz... Jinak lze celá trasa pokrýt 3 cyklomapami 1:150 000 německého vydavatele ADFC: http://www.fahrradtouren.de/shop2-bva...
      2/ Pro cyklotrasu "Paneuropa-Radweg Paris - Nürnberg - Praha" a nějakém cykloprůvodci platí to samé. Asi bych ji prozatím pokryl regionálními mapami 1:200 000 ADAC nebo Freytag v Německu a Michelin ve Francii. V případě zájmu mohu uvedené mapy zajistit.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.04.2008
      Autor: Tracy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • P.S.

             

        Na stránkách http://www.paneuropa-radweg.de/default.asp?SID... jsem našel seznam doporučených cyklomap pro cyklotrasu "Paneuropa-Radweg Paris - Nürnberg - Praha". No je to asi ideální řešení, ovšem ta cena takové sady map... Pro zajímavost, mapy 1:100 000 I.G.N. se dováží i do ČR, jedna stojí 168 Kč, cyklomapy ADFC se k nám nedováží, jedna stojí 6,80 EUR, no a české cyklomapy SHOCart stojí po 99 Kč. Tak snad někdo časem přece jen vydá toho cykloprůvodce :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 05.04.2008
        Autor: Tracy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: P.S.

               

          Dík za info! Na "Paneuropa-Radweg" na stránce info o projektu se objevila zpráva, že ADFC připravuje 27 mapovými listy pokrýt německý úsek a něco podobného domluvili i s ČR. Úsek (Plzeň)-Stříbro-Tillyschanz-Neustadt a.d.Waldnaab byl vydán před několika lety jako výpravný průvodce s mapou stezky "Přátelství", ale bude už nejspíše rozebrán. Poptám se na místě.
          Vyrážím v pondělí 7.4.2008 do Norimberka na otevření 12.4.2008 a tam se snad něco dozvím. ČR jedu podle SHOCart 1:50.000, Německo podle automapy 1:250.000. Pokud pojedu dál, mám Francii 1:300.000, problémový kus na souběhu okrajů listů si dokoupím cestou.

          [ Zpět ]
          Datum: 05.04.2008
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Bedynka)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: P.S.

                 

            Tak potom třeba poreferuj, "Paneuropa-Radweg" je na těchto stránkách docela diskutované téma!

            [ Zpět ]
            Datum: 05.04.2008
            Autor: Tracy
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklomapy a cykloprůvodce do ciziny

         

    Ahoj, v červnu se chystáme na kola na Korsiku. Mohl by jsi nám poradit nějakého dobrého cykloprůvodce nebo cyklomapu? Díky, Honza.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.04.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Aleš)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklomapy a cykloprůvodce do ciziny

           

      Ahoj, na Korzike snme boli pred dvoma rokmi, ale tam nie su cyklocesty, takze podla mna ani nenajdes cyklomapy. Mala by Ti stacit obycajna cestna mapa. IGN robi mapy Korziky a obsahuju aj vrstevnice (co je pre Korziku velmi dolezite). Skus pohladat v KIWI svet map a pruvodcu

      [ Zpět ]
      Datum: 14.04.2008
      Autor: Jaroslav
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklomapy a cykloprůvodce do ciziny

             

        Ahoj, skutecne zadna cyklomapa Korsiky neexistuje, myslim ze vsak mohu doporucit (cyklo)turisticke mapy 1:100 000 od francouzskeho vydavatele I.G.N. Jsou dve, jedna pokryva sever a druha jih ostrova. Stoji kazda 158 Kc a k dostani jsou napriklad na www.prodejnamap.cz.

        [ Zpět ]
        Datum: 15.04.2008
        Autor: Tracy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cyklomapy a cykloprůvodce do ciziny

               

          Po silnicích stačí mapy Michelin, ale ideální jsou mapy IGN. Vhodná měřítka jsou 1:100 000, 1:150 000 a 1:200 000.

          [ Zpět ]
          Datum: 16.04.2008
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Cyklomapy a cykloprůvodce do ciziny

                 

            Dobrá zpráva. Právě vyšla knížka "Ostrov tisíce vůní - první český cykloprůvodce Korsikou", která je kombinací cestopisu a podrobného originálního průvodce po Korsice, ve kterém autor čtenářům předkládá 66 doporučených cyklotras doplněných desítkami barevných fotografií a mapkami ke všem popisovaným trasám a zajímavostem. V případě zájmu ti ji mohu obstarat.

            [ Zpět ]
            Datum: 01.05.2008
            Autor: Tracy
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Cyklomapy a cykloprůvodce do ciziny

                   

              Hoj,
              jsem zvyklý na české cyklo a turistické mapy měřítek kolem 1:50000, které pro Francii nakladatelství IGN nedělá (cyklo vyrábí 1:100tis, a turistické 1:25tis). Navíc, pokud jsem na Korsice, vždy kombinuji cyklistiku a turistiku, proto jsem zakoupil 2 mapy od nakladatelství LIBRIS - 1:50 000. Tyto mapy pokrývají asi 90% zejména hornatého území Korsiky (pro pokrytí oblasti Cap Corse a pobřeží jsem si vytiskl mapu 1:100 000), kterou najdeš oskenovanou na netu - stačí jen barevná kopírka, nůžky a lepidlo :-)

              [ Zpět ]
              Datum: 04.05.2008
              Autor: Neregistrovaný uživatel (chozzé)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Cyklomapy a cykloprůvodce do ciziny

                     

                Jen malou opravu, vydavatelství I.G.N. dělá i mapy v měřítku 1:50 000, jenom do ČR je nikdo nedováží (což je dle mého názoru docela škoda). Zde je klad listů map 1:50 000 pro Korsiku: http://www.ign.fr/rubrique.asp?rbr_id=2468&...

                [ Zpět ]
                Datum: 06.05.2008
                Autor: Tracy
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Cyklomapy a cykloprůvodce do ciziny

                       

                  Já myslím, že když se obrátí kdokoliv na prodejnu KIWI v Praze (www.kiwick.cz), tak zde požadované mapy z oranžové série zajistí.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 07.05.2008
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklomapy a cykloprůvodce do ciziny

         

    Ahoj, letos se chystáme na cyklovýlet kolem Mosely a rád bych sehnal cyklomapy této oblasti – můžeš-li v tom pomoci aspoň dobrým tipem, byl bych ti moc vděčný. Jinak samozřejmě rád zakoupím.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.04.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Svabensky ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklomapy a cykloprůvodce do ciziny

           

      Pro cyklovýlet podél Mosely jsou u nás k dostání:
      1/ Cykloprůvodce Mosel-Radweg od rakouského vydavatele Esterbauer za 339 Kč: http://www.esterbauer.com/buecher/html/mosel...
      2/ Cyklomapa od německého Kompassu za 199 Kč: http://www.prodejnamap.cz/cz/eshop/vsechny-mapy... Obě mapy ti mohu poslat.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.04.2008
      Autor: Tracy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklomapy a cykloprůvodce do ciziny

           

      Chci moc poděkovat Jirkovi Friesemu z Třeboně za promptní obstarání cyklomap Mosely, k tomu mi dodal i Sardinii, na kterou se chystáme příště. Dokonce to ani nebylo na dobírku, ale s důvěrou dodatečného převodu na účet. Snad jsem jeho důvěru nezklamal, a tímto ho navíc doporučuji všem cyklistům.

      [ Zpět ]
      Datum: 23.04.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (svabensky ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklomapy a cykloprůvodce do ciziny

             

        Možná někdo bude nadávat,že děláme reklamu,ale mám stejně dobrou zkušenost.Při dotazu na pobřeží Severního moře,jsem obdržel nabídku,objednaná mapa dorazila a penízky jsem posílal až po obdržení.

        [ Zpět ]
        Datum: 01.05.2008
        Autor: cinca
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Tracy už není mezi námi

             

        Ahoj, jsem sestra Tracyho.
        Můj bratr Jirka (Tracy) 2. května 2009 zemřel. Je to hloupý takhle tady psát, ale stále chodí reakce na jeho nabídku map. Tak jen abyste věděli... Díky za pochopení. A díky za to, jak ho tady doporučujete. To mi vhání slzy do očí, i když už je to víc než měsíc...

        [ Zpět ]
        Datum: 09.06.2009
        Autor: Neregistrovaný uživatel (janaKo ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklomapy a cykloprůvodce do ciziny

         

    Ahoj, moc by mi pomohla cyklomapa okoli Dachstein - Ramsau - Schladming a pak oblast Zell am See. Jestli mas moznost a chut neco poslat, budu rada. Vendula

    [ Zpět ]
    Datum: 24.06.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Vendula)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklomapy a cykloprůvodce do ciziny

           

      Asi bych ti doporučil cyklo/turistické mapy od rakouského vydavatele KOMPASS, celou oblast Dachstein - Ramsau - Schladming pokrývá mapa WK 031 Der Dachstein - Ramsau - Filzmoos, bližší okolí Zell am See pak mapa WK 030 Zell am See-Kaprun, i to vzdálenější mapa WK 30 Saalfelden-Leoganger Steinberge, popřípadě WK 39 Glocknergruppe-NP Hohe Tauern. Další podrobnosti ti píšu do mailu.

      [ Zpět ]
      Datum: 25.06.2008
      Autor: Tracy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklomapy a cykloprůvodce do ciziny

         

    Dobrý deň.
    Ak je Vaša ponúka stále akutálna, chcel by som sa opýtať či je možné objednať mapu Korziky. Ďakujem za odpoveď.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.07.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Peter ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklomapy a cykloprůvodce do ciziny

         

    potrebovala by som cyklomapu Loire a okolia

    [ Zpět ]
    Datum: 23.07.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (kata Benkovicova ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklomapy a cykloprůvodce do ciziny

           

      Mohu ti nabidnout bud cyklopruvodce Esterbauer v nemcine "Loire-Radweg" (669 km z Orleans az k usti do more) - viz http://www.esterbauer.com/buecher/html/loire... nebo jednotlive cyklomapy 1:100 000 od francouzskeho vydavatele I.G.N (pak bych ale potreboval vedet, odkud kam chces podle Loiry jet). Pro vice informaci si muzes napsat na muj mail. Tracy

      [ Zpět ]
      Datum: 23.07.2008
      Autor: Tracy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Tracy už není mezi námi

             

        Ahoj, jsem sestra Tracyho.
        Můj bratr Jirka (Tracy) 2. května 2009 zemřel. Je to hloupý takhle tady psát, ale stále chodí reakce na jeho nabídku map. Tak jen abyste věděli... Díky za pochopení

        [ Zpět ]
        Datum: 09.06.2009
        Autor: Neregistrovaný uživatel (janaKo ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklomapy a cykloprůvodce do ciziny

         

    Sakra...Tracy, si muzes zalozit vobchod:-))). Koukam, ze zajem je:-) Kazdopadne to pomuze.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.07.2008
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklomapy a cykloprůvodce do ciziny

           

      No, reknu ti, je to spis takovy monkey business... Vendule jsem dodal vsechny informace, ani nepodekovala (natoz aby si neco koupila), Peter s Korsikou se zatim take neozval a Katerina nakonec objednavku zrusila. Takze na obchod to urcite neni :-((

      [ Zpět ]
      Datum: 25.07.2008
      Autor: Tracy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklomapy a cykloprůvodce do ciziny

           

      No mě každopádně pomohl.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.07.2008
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklomapy a cykloprůvodce do ciziny

             

        Tak je prijemne, kdyz muze nekdo poradit primo z mista, kam se clovek chce podivat.

        Toz taky nabizim sve sluzby:-) Zdarma:-)

        [ Zpět ]
        Datum: 28.07.2008
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cyklomapy a cykloprůvodce do ciziny

               

          Mohl by ses mi prosím přemístit do Švédska? :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 30.07.2008
          Autor: Suchoj
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Cyklomapy a cykloprůvodce do ciziny

                 

            Pohladim Aladina, teda lampu, a za chvilku jsem tam:-)

            [ Zpět ]
            Datum: 30.07.2008
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklomapy a cykloprůvodce do ciziny

         

    Dobrý den, rádi bychom dojeli na bikách do Berlína a zpět. Sháním proto nějaké mapy Německa, které by nám mohli pomoci.Nevěděl by jste prosím kde je možné je nejlépe zakoupit?
    Děkuji.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (bikerice)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklomapy a cykloprůvodce do ciziny

           

      Napiš "Tracy",viz. příspěvky výše.Já potřeboval cyklomapu Německa Ostfriesland,přišla mi poštou domů,platil jsem pouze mapu a známky na obálce.
      Jinak v oblasti Německa kde jsme se pohybovali,byly k sehnání různé mapy oblastí,měst,cyklomapy-na benzínkách ve městech.

      [ Zpět ]
      Datum: 31.07.2008
      Autor: cinca
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklomapy a cykloprůvodce do ciziny

           

      Dobrý den, ve Vašem případě vidím asi tyto dvě možnosti: 1/ svézt se po značené dálkové cyklostezce, 2/ koupit si mapy a vydat se podle nich. Co se týče 1/, asi bych Vám doporučil Labskou stezku (Elbe Radweg) až do města Wittenberg, kde "přesednete" na Europa Radweg 1 a po ní pojedete až do Berlína: http://www.euroroute-r1.de/Entryimages... Cykloprůvodce Elbe Radweg Vám mohu poslat za 339 Kč + poštovné, cykloprůvodce německé části Europa Radweg 1 mohu opatřit také za podobné peníze, myslím si však, že dostanete nepochybně nějaké mapy i ve Wittenbergu, možná zcela zdarma. Pokud se jedná o možnost 2/, záleží asi hlavně na tom, kolik peněz můžete do map investovat. Asi nejlevnější možnost je koupit si 2 regionální automapy v měřítku 1:200 000 (mohu poslat mapy Freytag&Berndt, 178 Kč za mapu), poněkud dráž asi vyjde nechat si poslat z Německa speciální cyklomapy v měřítku 1:100 000 nebo ještě podrobnějším. I to však mohu zařídit... Takže potřebujete vedle rady i nějakou mapu, napište mi sem nebo na můj mail.

      [ Zpět ]
      Datum: 01.08.2008
      Autor: Tracy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklomapy a cykloprůvodce do ciziny

           

      Další možností je SpreeRadWeg. Je to od našich hranic do Berlina cca 400 km. Ač se to nezdá, Spréva protéká českým územím, takže napojení na cyklostezku je snadné.
      http://www.spreeradweg.de/

      [ Zpět ]
      Datum: 02.08.2008
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklomapy a cykloprůvodce do ciziny

             

        Máš pravdu, na tu jsem úplně zapomněl. Cykloprůvodce od Esterbauera existuje i pro ni (za 279 Kč): http://www.esterbauer.com/buecher/html/spree... Začíná v Neugersdorfu, což je 7 km z Rumburka, kam se dá dojet poholdlně vlakem.

        [ Zpět ]
        Datum: 02.08.2008
        Autor: Tracy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklomapy a cykloprůvodce do ciziny

         

    Ahoj Tracy. Nahodou jsem narazila na tvuj komentar ohledne cyklomap, a tak bych te chtela pozadat o radu, jestli bys mi mohl(a) poradit, kde sehnat mapu Italie - oblast Lago di Garda. Na webu se mi to zatim nejak nedari. Myslis si, ze je lepri si ji poridit az na miste? Daji se mapy stahnout z netu?
    Predem moc diky.
    Petra

    [ Zpět ]
    Datum: 23.02.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Karamelka ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklomapy a cykloprůvodce do ciziny

         

    Ahoj, chystám se na kolo do rakouska do oblasti Schladming-Dachstein. Nedoporučil by si mě prosím nejakou mapu. Nejlépe cyklo.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.06.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (podsma ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Tracy už není mezi námi

         

    Ahoj, jsem sestra Tracyho.
    Můj bratr Jirka (Tracy) 2. května 2009 zemřel. Je to hloupý takhle tady psát, ale stále chodí reakce na jeho nabídku map. Tak jen abyste věděli... Díky za pochopení

    [ Zpět ]
    Datum: 09.06.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (JanaKo ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Francouzská riviéra na kole

 (CK Mamut tour)
27.04.2024, 10 dní
14 900 Kč
cyklistický Autobusem

Dunajská cyklostezka – Wachau na kole

 (CK Frčíme)
28.04.2024, 4 dny
9 900 Kč
cyklistický Autobusem

Toskánsko na kole – agrofarma s polopenzí

 (CK Extrem Tour)
03.05.2024, 10 dní
13 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

186 cyklistů (4 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024