reklama
Země: Rakousko Rakousko, Itálie Itálie

Kam s MTB na přelomu dubna a května?

Těšil jsem se na Lago di Garda, ale zjistil jsem, že v tomto termínu (27.4.-1.5.) se tam koná BikeFest. Na ty davy lidí opravdu nejsem zvědavý a proto hledám nějakou slušnou alternativu. Něco jiného v Itálii, Rakousku? Může ještě být dost sněhu....poraďte, prosím.

[ Zpět ]
Datum: 30.03.2007
Autor: Pivos
  • Re: Kam s MTB na přelomu dubna a května?

Logická alternativa ke Gardě je Levico. Z dálnice sjedeš jen o pár sjezdů dřív a doleva. Přímo to tam neznám. Jen ze zpráv a z okolí. Jsou tam termály. V okolí je několik pěkných sedel, ale počítej nejspíš se sněhem na sedlech nesilničních, tak něco pod 2000 m.n.m. tipuji.
    Jinak se alternativa hledá těžko, na Alpy je to dost brzo. Bikeři touhle dobou teprv vylézají.

[ Zpět ]
    Datum: 05.04.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neregmirekbik)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Děkuji za radu, dle počtu reakcí jsou bikeři asi opravdu ještě zalezlí. Možná zkusím Lago D´Idro, dle různých webových stránek taky nevypadá špatně a davy od Gardy by tady již mohly být prořídlé.

[ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Idro je něco úplně jiného než Garda. Je tam jeden kemp (bez chatiček) a jinak celkem řídce osídlené břehy, městečko je jakoby stranou. Výjezdy odtud z hlavy nevím. Najížděl jsem odtud jakoby na Tremalzo. Na Tremalzo to bude asi moc brzo. K Idru jsem sjel ze severozápadu (celkově z Oberstdorfu) a zábavné to bylo.

[ Zpět ]
        Autor: Neregistrovaný uživatel (neregmirekbik)

Ty kempy jasou tam asi čtyři nebo pět. Včera jsem odtud přijel. Jinak je to tam super. Kola dostaly pořádně zabrat a ty výhledy. Nááádhera.

[ Zpět ]
          Datum: 07.08.2008
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Peppino)

Nakonec jsem až tak moc neexperimentoval a pobyli jsme na Lago di Ledro. Moc pěkné, minimum lidí i na okolních MTB stezkách /vyjma Tremalza/. Oproti Torbole atd. oáza klidu. Zkusili jsme i jeden výlet nad Lago d´Idro, paráda.

[ Zpět ]
        Datum: 25.05.2007

Ahoj všichni, když nevíte, kam na MTB podívejte se na http://www.poznani.cz/cykloturistika-zahranici a urcite si vyberete byl jsem s nimi na balkáne ve francii a prostě super, mají to zmaknuté. Není problém zářídít individualní program pro partu kamošů. Mrkněte na to

[ Zpět ]
      Datum: 18.11.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Michal Czeski (michal.czeski@gmail.xx))

Dolomity z jihu, např. Aosta.

[ Zpět ]
    Datum: 06.04.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jeník)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Alpský cyklistický pas

Michal Pavlata
ALPEN RADFAHREN REISEPASS / ALPINE CYCLING PASSPORT / LE PASSEPORT CYCLISTE DES ALPES / PASSAPORTO CICLISTICO ALPINO Dáváte si na svých…
100 Kč

Tam, kde cesty končí

Michal Pavlata
Nejkrásnější alpské výjezdy a sjezdyRakousko / Německo / Švýcarsko / Itálie / Lichtenštejnsko Motto: Každý kopec má vlastní příběh,…
299 Kč
Seznamka

Hledám: Léto 2021 na kole

23.10.2020
Ahoj. Hledám osamoceného cyklistu mně přiměřeného věku, který by příští léto rád absolvoval jednu z těchto akcí: …

Hledám: Parťačka na kolo, turistiku, inline, běžky...

20.10.2020
Ahoj!Hledá se parťačka na kolo(MTB), turistiku(výlety i horská), inline, běžky. Dvůr Králové nad Labem a okolí.…

Hledám: Partak/Partacka na kolo

Hledám: Partak/Partacka na kolo
13.10.2020
Ahoj, hledam nekoho na vyjizdky kolem Brna cca 40-60km. Mam horske e-kolo, ale pokud ujedes tuhle vzdalenost na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

232 cyklistů (23 přihlášených)

Přesmykač pro Favorita, třípřevodník a indexové řazení

Na mém Favoritu se mi po 20 až 30 letech probrousila kladka presmykače na straně co shazuje řetěz z větších…
Brahma | 18.10.2020

Jižní Morava na kole v turistickém duchu

Na jižní Moravě byl na kole téměř každý z nás – pohodová krajina s novomlýnskými nádržemi, výhledem na…
Ladulak | 15.10.2020

Nákolácký podzimní sraz 2020 - Vysočina - Žirovnice, kemp Budín, jak bylo

Rok 2020 se nepochybně zapíše do historie všech lidí a budeme na něj dlouho vzpomínat. Už jaro díky covidové…
HMS | 14.10.2020