reklama
Země: Rakousko Rakousko, Itálie Itálie

Do Benátek na kole

Sezóna pomalu začíná a věřím, že se najde někdo - kdo bude shánět info kterak se dostat na kole k moři. Minulý rok jsem cestu absolvoval na vlastní pěst a trefil jsem počasí i pohodu. Máte-li zájem klidně se ozvěte a já Vaše dobrodružství mile rád podpořím radou:-)Ťop

[ Zpět ]
Datum: 14.03.2007
Autor: top
  • Re: Do Benátek na kole

         

    Jenom prosím tě neříkej že znáš jednu výbornou cestovku - ck jenda se jmenuje....:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 15.03.2007
    Autor: Zden42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Do Benátek na kole

           

      ..nebóóój:-), žádná cestovka....prostě na kole z domu, sám a happy...

      [ Zpět ]
      Datum: 15.03.2007
      Autor: top
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Do Benátek na kole

             

        Ahoj, mam v plane niekedy ist cestu Via Clausia Augusta. mala by viest cez Reschen pass od Dunaja (niekde v nemecku) az do Benatok. Avsak v taliansku vraj nie je v terene znacena . Okolo rieky Adige asi uz je vybudovana,a le ako to je okolo Benatok to neviem. Ake su Tvoje skusenosti.

        [ Zpět ]
        Datum: 15.03.2007
        Autor: Jaroslav
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Do Benátek na kole

               

          Holáá, Claudii Augustu jsem po nějaké době zavrhnul neboť jsem nebyl schopen najít úplné informace a zbytečně bych si zajížděl. Moje cesta vedla napojením na Donau radweg,Ennsweg,Murweg,Drauweg přes Cortinu d Ápezzo do Benátek a do cíle v Lido di Jesolo.Celkem 7 dní příjemného bajkování...doporučuju:-)

          [ Zpět ]
          Datum: 15.03.2007
          Autor: top
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Do Benátek na kole

                 

            To je jako bajkování ty donauwegy a tak? o)))To snad jsou cyklostezky nebo ne ??
            K Benátkám vede hodně tras transalpistů např.:
            http://bike-gps.idrz.de/portal/generic_frameset...

            [ Zpět ]
            Datum: 15.03.2007
            Autor: Neregistrovaný uživatel (neregmirekbik)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Do Benátek na kole

                   

              Jujdáá...máš pravdu.Bajkování - to sem přehnal:-)....spíše tedy pedálošlapání s klidnou hlavou..

              [ Zpět ]
              Datum: 15.03.2007
              Autor: top
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Do Benátek na kole

                     

                AHOY, mne tvoje zkušenosti zajímají. Pojedu taky do Venezie poblíž Jesolo. Jak píšeš Rakouskem jsi jel po cykloztezkách, ale kudy nejlépe v Italíí ?

                [ Zpět ]
                Datum: 21.03.2007
                Autor: Neregistrovaný uživatel (vinař)
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Do Benátek na kole

                       

                  loni jsme to jeli, mrkni na www.cykliste.estranky.cz je tam par fotek, denik jen z časti, kdyžtak ti ho pošlu cely na mail.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 27.03.2007
                  Autor: Neregistrovaný uživatel (vorlik)
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Do Benátek na kole

         

    Jo to jsem původně plánoval na tohle léto.
    Ale přítelkyně nakonec jede na kolovou dovolenou se mnou, na novým kole (lehokole) a tohle se jí nechce, takže jedu Polsko, kvůli tomu, že je rovinatý.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.03.2007
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Dunajská cyklostezka – Wachau na kole

 (CK Frčíme)
28.04.2024, 4 dny
9 900 Kč
cyklistický Autobusem

Toskánsko na kole – agrofarma s polopenzí

 (CK Extrem Tour)
03.05.2024, 10 dní
13 990 Kč
cyklistický Autobusem

Napoleonův ostrov Elba na kole

 (CK Victoria)
05.05.2024, 8 dní
9 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

365 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024