reklama
Země: Rakousko Rakousko, Chorvatsko Chorvatsko, Itálie Itálie, Slovinsko Slovinsko

Jak se tak koukám na nabídky různých cestovek, zaujala mě jedna

Jak se tak koukám na nabídky různých cestovek, zaujala mě jedna neobvyklá, veskrze cykloturistická. Nechat se dovézt na Plitvičky, do Splitu, nebo do Baška Vody k moři a po vlastní ose se přesouvat vlastní trasou do Itálie Palmanovy, nebo do Tarvisia. Unikátní je to v tom, že zaplatím jenom dopravu a jsem na své trase zcela svobodný. To jsem nikde jinde nenašel. Takhle pojedu chvíli u moře, chvíli vnitrozemím, pak zase kolem moře a nakonec třeba Julskými Alpami, kde si mohu i vyběhnout na nějaký kopec. To mi připadá, jako dvě dovolené za jednu cenu. A dokonce si můžu zvolit dobu od jednoho do čtyřech týdnů. Teď jenom sehnat někoho do party. Tak kdo se ke mě přidá ? Podrobnosti na cajenda.cz.

[ Zpět ]
Datum: 09.03.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Venouš)
  • Re: Jak se tak koukám na nabídky různých cestovek, zaujala mě je

         

    1. tuhle tady snad každý zná
    2. to se jim snažíš dělat reklamu? Zní to dost divně, ten tvůj příspěvek!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 10.03.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jane)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak se tak koukám na nabídky různých cestovek, zaujala mě je

           

      Rád bych jel s někým a ne sám. Když vidím ty sumy za průvodce a t.zv. ubytování v kempu, jako študák nejsem rozhazovačný. Jinak těžko dělat
      reklamu někomu, kdo jí má na dalším listu tohoto webu.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.03.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Venouš)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak se tak koukám na nabídky různých cestovek,

           

      to je tutově reklama! Vyjmenovává všechny možnosti, kdyby to náhodou potenciálního zákazníka nenapadlo a taky aby se trfil pokud možno do vkusu co největšího počtu lidí. Taky ten dovětek: ...podrobnosti na www... nenapíše cestovatel. Tak se to píše v letácích.

      [ Zpět ]
      Datum: 11.03.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (emi)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jak se tak koukám na nabídky různých cestovek,

             

        Mě nejvíc zaujalo toto:

        »a nakonec třeba Julskými Alpami, kde si mohu i vyběhnout na nějaký kopec. To mi připadá, jako dvě dovolené za jednu cenu«

        Jestli správně rozumím, jedna dovolená cyklistická, druhá běžecká.

        [ Zpět ]
        Datum: 04.04.2007
        Autor: Bin-Laďin
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak se tak koukám na nabídky různých cestovek, zaujala mě je

           

      No po pravde. Tahle cestovka me kdysi davno odradila prave tou svou "propagaci". Takovehle prispevky se objevuji i na jinych serverech. Nevim, zda to dela nekdo primo od nich, ale urcite to neni k dobru veci... A navic jsem na ne slysel i stiznosti...

      [ Zpět ]
      Datum: 11.03.2007
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jak se tak koukám na nabídky různých cestovek, zaujala mě je

             

        chci na dovolenou na jih.Dalmacie ,řecko.Vykoupat i zajezdit si.dobrý typ by bodl.nebo aspon rada.dik

        [ Zpět ]
        Datum: 13.03.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (sir (sir22@atlas))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jak se tak koukám na nabídky různých cestovek, zaujala mě je

               

          Ahoj Sire.
          Zkoumám už pár roků tuhle trasu, ale nikdo tam nejezdí levně a hlavně nikdo nevozí kola. Zejména ne až na jih Dalmácie, Černé Hory, Albánie a Řecka. Jediné možnosti jsou neprakticky a draho letadlem a nebo trajektem. A k trajektu dojet sám je min. 2 x 10 dní času. No a letos na červen jsem objevil tuhle možnost do Baška Vody a zpět z Palmanovy odvoz za 2400. No nekup to.
          Jsem tulák, nepotřebuji nic zbytečného a s cestovkou bych nejel. Zbytečně neuvádím e-mail, protože už tak mám spoustu nevyžádané pošty. Kdo by se chtěl přidat, nechť se připíše tady.

          [ Zpět ]
          Datum: 13.03.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Venouš)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jak se tak koukám na nabídky různých cestovek,

                 

            Jdi už do prdele,ty kriple zkurvenej.Tohle je diskuse pro cyklisty a ne pro zasraný dealery cestovek.Cestovka Jenda už tady všechny neskutečně sere touhle vtíravou reklamou.Jestli nemáte na to si reklamu koupit,tak se na to vyserte.Omlouvám se,ale jiný slova se na tyhle kokoty nehodí.Nový slogan pro Jenda tour:Než s Jendou ,to radši pěšky.Venouš je buzerant

            [ Zpět ]
            Datum: 13.03.2007
            Autor: Neregistrovaný uživatel (divine intervation)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jak se tak koukám na nabídky různých cestovek, zaujala mě je

                 

            Ahoj.
            V létě bych taky rád vyrazil tímto směrem. Jestli chceš, napiš na mail a můžem se nějak dohodnout.
            K.

            [ Zpět ]
            Datum: 14.03.2007
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Tulak ([email protected]))
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jak se tak koukám na nabídky různých cestovek, zaujala mě je

                 

            To Ti tedy v tom červnu nezávidím .Já jsem přijel zpět 9.4.07. a bylo to za 1.800.-Kdo už nemohl seděl v mikrobusu kdo mohl,jel na kole.Výlet pro každého.Navštíveno : Plitvice,Split,Dubrovník,Kotor,Budva,Sv.Štefan,Ulcinj /pláž/Skadarské jezero,Podgorica,Cetinje,Ibrahimpašinadžamija,Mostar,Jablanica,Prozor,Jajce,na př.oběd v Bosně (pstruh) 5 marek t.j.asi 60 korun prostě bezva a jezdím tam od r.1967 a tohle bylo nejlevnější.V září jedeme znovu,protože tady by to bylo podstatně dražší.

            [ Zpět ]
            Datum: 21.04.2007
            Autor: Jarmes
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak se tak koukám na nabídky různých cestovek, zaujala mě je

           

      Je to skoro jiste reklama, protoze podobne prispevky delajici reklamy na jendu se tu objevuji v neprirozene mire, casto od jednoho nicku v nekolika diskusich.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.03.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Ludva)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jak se tak koukám na nabídky různých cestovek,

             

        Pokud je to reklama, tak na tom musí být Jenda hodně blbě, když se snižuje k takovéhle formě reklamy. Pokud to reklama není, tak Jenda rozhodně není jediný levný způsob jak se někam dostat.

        [ Zpět ]
        Datum: 14.03.2007
        Autor: Zden42
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jak se tak koukám na nabídky různých cestovek,

               

          Nevim, zda to dela nekdo primo od nich, ale uz to tu parkrat bylo a i na jinem foru se podobne hlasky objevili. A opravdu to hodne lidi odradilo...vcetne me. A navic takovahle spatna povest se roznasi dobre...takze nevim, zda jim takovahle "reklama" vubec pomuze:-))) Spis naopak:-)

          [ Zpět ]
          Datum: 14.03.2007
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak se tak koukám na nabídky různých cestovek,

         

    Mě to jako suprová nabídka moc nepřipadá - jestli ti jde jen o dopravu, není problém koupit si jízdenku na vlak.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.03.2007
    Autor: Cyklistka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak se tak koukám na nabídky různých cestovek,

         

    Taky se mi zdá, že tady předvádíš spíš PR, ale jestli se chceš dostat levně dolů: z Bratislavy lítá sky europe do splitu.ale jestli jsi tulák, tak by ses tam měl umět dostat i jinak...maďarsko přefrčíš za chvíli, pak vlak... ale netvrď tady, že hledáš parťáka. Mimochodem, Baška Voda je na Krku - nebo jsou dvě BV?

    [ Zpět ]
    Datum: 14.03.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jeník)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak se tak koukám na nabídky různých cestovek,

           

      Nene... na krku je pouze Baška. :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 14.03.2007
      Autor: Ifča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jak se tak koukám na nabídky různých cestovek,

             

        nechci dělat žadnou reklamu a dostavat nadano.ale rad bych se zeptal na skušenost z panem Pacovskym z Berouna.

        [ Zpět ]
        Datum: 15.03.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (sir ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jak se tak koukám na nabídky různých cestovek,

               

          Véno, měla bych zájem. Ozvi se.

          [ Zpět ]
          Datum: 01.04.2007
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Dáda)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jak se tak koukám na nabídky různých cestovek,

                 

            Vypadá to nadějně.

            [ Zpět ]
            Datum: 22.04.2007
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Dáda)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

209 cyklistů (6 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024