reklama
Země: Rakousko Rakousko

Kemp ve Vídni

Dobrý den, chtěl bych se podíval na několik dní s kolem do Vídně a byl bych rád za nějaký tip na ubytování (nejlépe v kempu) ve Vídni nebo v její blízkosti...děkují

[ Zpět ]
Datum: 16.07.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Matt ([email protected]))
  • Re: Kemp ve Vídni

         

    Poblíž vídně je tento kemp: http://www.tiscover.at/at/guide/64709at,de...
    Nevím cenové srovnání, ale s kempem byli jsme spokojení.
    Jeli jsme z prahy na kole na těžko. Blízko je vlakové nádraží a bazén. Vlakem jsme se pak z kempu svezli do Vídně. Kola jsme s klidem nechali v kempu, rakušáci svá kola ani neuvazují. Jinak po vídni se s kolem pohybuje v pohodičce.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.07.2006
    Autor: Evka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kemp ve Vídni

           

      Ahoj,
      to je kemp Klosterneubureg byl jsem ve Vídni cca před týdnem v sezóně je to tam s cenou 9,80 Euro za noc (stan+1 osoba) sprchu máš v ceně, vařiče tam jsou také zdarma, dokonce jsem tam pral i prádlo měli tam prášek na praní. Kemp je solidně zařízen. Dále je tam v recepci informační středisko kde můžeš pozjišťovat informace o Vídni bez problémů se dohovoříš i anglicky. Pro Vídeň doporučuji ve jmenovaném kempu vyzvednout mapku s cyklotrasami Vídně je zdarma ani já jsem podle ní nezabloudil. Jinak kemp je 12 km od Vídně jede se až do centra po značené cyklostezce je to zhruba 25 min. jízdy v pohodičce.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.07.2006
      Autor: Zdenda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kemp ve Vídni

             

        dík

        [ Zpět ]
        Datum: 19.07.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (matt)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kemp ve Vídni

         

    Ahoj.Přímo ve Vídni jsou tři kempy.Veškeré info jsou na www.wiencamping.at My byli v kempu Neuedonau kousek od Dunaje,který je čistý a kdekoliv se dá koupat.Je to asi tři km do centra a Prátru.všude jsou cyklostezky.Kempy mají úplně stejné ceny-viz stránky.Já jsem si zavolala do Prahy kde má Rakousko kancelář pro cest.ruch a přišly mi veškeré prospekty,brožury a mapy,vše zcela ve vyčerpávajícím množství a navíc zdarma.Tak se nám tam líbilo,že jedeme letos znovu.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Lenka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kemp ve Vídni

           

      díky moc, docela jsi mě nalákala, určitě to bude zajímavé :)

      [ Zpět ]
      Datum: 23.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Matt)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kemp ve Vídni

           

      Proboha hlavne ne Neudonau!!!!!!!Špína na hajzlech i ve sprchach tam netekla v polovine sprch tepla voda!
      Vsude nerovnosti vyschla trava misty ani nebyla a hlavne drahy jak prase.Jo a ten jejich kramek zrudy rakousky namysleny fuj .... joo to za Lincem v Au to byla parada jenze tam si na Viden hrat nemuseji

      [ Zpět ]
      Datum: 26.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Pajana)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kemp ve Vídni

         

    A jaké máte zkušenosti s rakouskými kempy co do obsazenosti? Stačí normálně přijet nebo je potřeba rezervace?

    [ Zpět ]
    Datum: 24.07.2006
    Autor: Aladin
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kemp ve Vídni

           

      Já jsem před týdnem navštívil 4 - Linz, Marbach, Tulln a Wien-West kolem Dunaje a všude bylo místa dost. Akorát v Marbachu maj pro stany vyhrazený jen kout, takže kdyby se tam sešlo víc stanů, mohli by dělat problémy. Loni v Hallstadtu a v Salzburgu a všude místa habaděj.

      [ Zpět ]
      Datum: 25.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Pítrs)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kemp ve Vídni

             

        Dík

        [ Zpět ]
        Datum: 25.07.2006
        Autor: Aladin
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kemp ve Vídni

           

      pokud vás jede jen hrstka tak rezervačka není potřeba - platí to spíše pro sezonu

      [ Zpět ]
      Datum: 25.07.2006
      Autor: Zdenda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kemp ve Vídni

         

    Byli jsme jednu noc v kempingu Wien West. Jako přespání na 1 noc OK, ale jinak nic moc - docela hluk ze silnice. Ale také co levnějšího se dá ve Vídni sehnat... Cena 17.80 EUR za dva cyklisty a stan/noc. Z centra se tam dostává docela dobře a je to poměrně blízko nádraží Wien-West. Sprchy atd. prvotřídní, mají tam i vařiče.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pítrs)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Dunajská cyklostezka – Wachau na kole

 (CK Frčíme)
28.04.2024, 4 dny
9 900 Kč
cyklistický Autobusem

Kolem jezer Solné komory

 (CK Victoria)
27.05.2024, 4 dny
6 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

668 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024