reklama
Země: Rakousko Rakousko

Cestování s CK

Můžete mi někdo poradit dobrou a spolehlivou cestovku na dovolenou na kole.Vždy jsme jezdili pouze sami,ale letos chceme vyrazit do zahraničí s cestovkou.

[ Zpět ]
Datum: 14.02.2006
Autor: kiki

Nejlépe hodnocené

4 hlasy
  • Re: Cestování s CK

         

    jirina ti urcite poradi...

    [ Zpět ]
    Datum: 14.02.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (..)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cestování s CK

           

      Já chci cestovku a ne pouze dopravu.Chci poradit od lidí,kteří mají už s tou či onou cestovkou nějaké zkušenosti.A ne C....a.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.02.2006
      Autor: kiki
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cestování s CK

         

    CK S Smart Chomutov, CK Trip Jablonec nad Nisou. Já jezdím s Tripem, S Smart má pro mne nevýhodná nástupní místa, ale obě to dělají dobře. Zajišťují potřebný servis a nesešněrují tě do hromadného pelotonu, zájezdy mají různou odbtížnost od 1-5 - jednička je pro ty, co se udrží na kole, pětka pro výkonné sportovce. Většinou je alternativní ubytování - někdo si vozí stan, někdo si objedná postel, s jídlem taktéž, je to na jistotu. Když se něco stane, postarají se bágle, kolo, třeba i děti, opraví ti cestou kolo, jsme spokojeni. Zkus mrknout na jejich webky (stačí zadat Smart nebo Trip a naskočí ti to). Nevýhoda: je třeba dodržet denní časový rozvrh - když máš postel o 90 km dál, musíš k ní dojet, ale jsi v partě, v autobuse i po večerech bývá sranda. A já mám ráda lidi, ani na kole si v samotě nelibuju. Dobrý! Tak šťastnou ruku. :-)))))

    [ Zpět ]
    Datum: 14.02.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cestování s CK

         

    Mám osobní a velmi dobré zkušenosti s CK Loudatour z Plzně. Také nabízí alternativní ubytování na zájezdech, po trase sběrný autobus a dokonce speciální pojistku v případě úmrtí na převoz tělesných pozůstatků (zatím jsem nevyužila!).Tato CK má pochopitelně své stránky - viz její název.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.02.2006
    Autor: Burajda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cestování s CK

         

    Kudrna Brno, Adventura ...

    [ Zpět ]
    Datum: 14.02.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Peggy*)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cestování s CK

         

    Eurocykl Herdegen - moje jediná osobní zkušenost. Ale pozor mezi cestovkama je velký rozdíl v jejich zaměření. Tato je vhodná pro ty co preferují pohodu, pohodlné noclehy pod střechou, případně polopenzi, na kole tak 40 až 80 km denně s podporou autobusu, po domluvě podle okolností možný i individuální program. Návštěva kulturních a přírodních zajimavostí po trase. Čili žádná divočárna, žádný adrenalin, žádná polní kuchyně, žádné stany.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.02.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cestování s CK

           

      Díky vám všem za vaše názory.Už mám katalogy všech cestovek,jaké jste tady napsaly.A už vybíráme.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.02.2006
      Autor: kiki
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cestování s CK

             

        Nechápu, proč jezdíte do přírody, když potřebujete, aby vám někdo sloužil, vozil vám osobní věci, zajišťoval ubytování, vařil vám, spravoval kola, načechrával peřiny a ukazoval kudy máte jet. Všechno na povel. Vždyť to je jako na vojně. A to si za to ještě platíte nekřesťanský peníze. To si řikáte cykloturisti ? Víte vůbec, co je to svoboda ? Já se vám divim.

        [ Zpět ]
        Datum: 16.02.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Ňufa)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cestování s CK

               

          Tak se nediv a uvažuj. Kdyby si někteří nenechávali načechrávat peřiny tak by nás cyklovandráků byly plné lesy - romantika a svoboda by byla v pr...
          A teď vážně, nejsme přece všichni stejní, cykloturistika není přece jen to, co vyznáváš zrovna ty. Někdo chce prožít jen hezkou dovolenou - bez starostí a k tomu si vzít svého miláčka - kolo. Někdo se chce podívat do míst, kam se individuálně může dostávat jen obtížně - jede s cestovkou. Někdo si netroufá všechno si sám zařizovat a cestovat bez zajištění, nemá třeba zkušenosti, nebo už má své nejlepší roky zasebou. Já také zatím preferuji individuální cesty na kole, s cestovkou jsem byl na zkoušku jen jednou, příště možná pojedu až budu starší a už se na individuální cestování nebudu cítit.

          [ Zpět ]
          Datum: 17.02.2006
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Cestování s CK

                 

            Suhlasim uplne s Cyklofanatikom. Kazdy ma svoje zaujmy, potreby, ciele.Nie je to len o tom, ze nechcem mat starosti s cestou. Ja mam napriklad rad ludi a okrem toho,z e robim (organizujem) rocne niekolko dialkovych vyletov, raz za rok idem aj s cestovkou. Spoznam tam novych ludi podobneho zmyslania ako som ja a s nimi mozem neskor ist na individualnu trasu (aj som samozrejme uz velakrat siel), dostanem ovela viac informacii o okolitej krajine ako ked idem sam(napriek tomu, ze si studujem, co sa len da). Neviem si napriklad predstavit,z e by som siel po zamkoch na Loire (na bicykloch) bez nasej super sprievodkyne, ktora vedela o kazdom zamku viac ako domaci sprievodcovia. Navyse niekedy to je s cestovkou ovela lacnejsie, ako ked sa prepravujem na cesty sam (alebo mala skupina). Nemam totiz tolko dovolenky, aby som sa vsade mohl dostat len na bicykli. Ak chcem poznat vzdialene kraje tak sa musim aj nejako rychlejsie priblizit. Takze chapem cyklovadrakov, ale aj tych , co vyuzivaju cestovky.

            [ Zpět ]
            Datum: 17.02.2006
            Autor: Jaroslav
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Cestování s CK

                   

              Já také souhlasim s cyklofanatikem.Kdo má rodinu,tak cestování s cestovkou je dlé mého názoru prostě ideál.Člověk se sám pokud tu zemi nezná,ani neví kam se má vydat.Takhle je vše zajištěno.Jsme různí lidé,kteří mají různé představy o dovolené.Ale i když jedu s cestovkou tak přeci se nemusim citit nesvobodně.To opravdu záleží na člověku,jak si to zařídí.A proč by jinak ty cestovky existovali,kdyby je každý zatracoval.A znám dost lidí,kteří jezdí s cestovkama a jsou moc spokojeni.A nejsou to zrovna žádní lidé co si nevědí rady.Ale přišli na to ,že to vyjde mnohdy i levněji a člověk se kolikrát seznámí i s partou lidí a vše je o.k.

              [ Zpět ]
              Datum: 17.02.2006
              Autor: kiki
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cestování s CK

               

          Já zase nechápu Vás.Chtěla bych Vás vidět,jak někde s dítětem přespáváte venku.Kolo milujeme a jezdíme hodně ,ale vždycky máme vše připravené.S cestovkou jsme ještě nikdy nebyli,ale do předu vždy víme kde budeme spát atd.Také máme rádi svobodu.Ale svobodu si člověk udělá sám. Mně osobně lidi nevadí,tak nevim proč bych se jim mněla vyhýbat.Každý má asi jiný názor na svobodu.A nikdo nám nikdy nesloužil.My si nepotřebujeme řikat někdo u cizích lidí o přespání.Až procestujete to co mi s manželem20zemí.Tak možná potom nám můžete dávat rady.Ale já vždycky s dítětem budu a chci mít vše na 100%zajištěno.

          [ Zpět ]
          Datum: 17.02.2006
          Autor: kiki
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Dunajská cyklostezka – Wachau na kole

 (CK Frčíme)
28.04.2024, 4 dny
9 900 Kč
cyklistický Autobusem

Kolem jezer Solné komory

 (CK Victoria)
27.05.2024, 4 dny
6 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

388 cyklistů (17 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024