reklama
Země: Rakousko Rakousko, Francie Francie, Německo Německo, Španělsko Španělsko

Doprava do Francie

Potrebujem poradit ako sa lacno dostat do juzneho Francuzska aj s bikom.

[ Zpět ]
Datum: 22.05.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Slavo (slavobrezina@orangemail.xx))
  • Re: Doprava do Francie

Ahoj,
    pred loni jsme byli kamaradem na kole ve francie - jeli jsme loiru a bretan. Vyplatilo se nam kontaktovat cestovky co jezdi cyklozajezdy tim smerem a meli volno - vzali nas tam i zpet na predem dohodnutych mistech - stalo nas to cca 1Kc/km - z prahy do le mans -cca 2000Kc/osoba. Nemuzu si vzpomenout, ale nazev te cestovky- je to velka prazka cestovka. Musela bych se doma podívat.

[ Zpět ]
    Datum: 08.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lenka (lenkasin@seznam.xx))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolem světa na kole

Françoise a Claude Hervéovi
Čtrnáctiletá odysea v sedlech bicyklů aneb ani narození dcery nepřerušilo cestu.
Delší dobu vyprodaná kniha, která zaznamenala díky sympatickým Francouzům velký úspěch, se dočkala druhého vydání. Je rozšířené, má …
349 Kč

Kolo sny a dobrodružství

Radim Jebavý a David Novotný
aneb Výzva i pro Dominátora
Věděli jste, že legendární hokejový brankář Dominik Hašek (Dominátor), nejúspěšnější gólman naší historie, olympijský vítěz z Nagana a…
349 Kč
Tip na letošní dovolenou

Bavorsko na kole

(CK Mamut tour)
28.04.2018, 4 dny
7 350 Kč 6 990 Kč
cyklistický Autobusem

Paříž a Versailles na kole

(CK Frčíme)
01.05.2018, 6 dní
6 700 Kč
cyklistický Autobusem

Podél řeky Dunaj na kole

(CK Cyklotur)
05.05.2018, 4 dny
5 410 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: cyklovylet

dnes
Hledam pohodovou holku nebo kluka nad 30 pro vylet a pokec na kole ... Praha-zapad az Beroun ... nic narocneho.

Hledám: parťáka na kolo

Hledám: parťáka na kolo
dnes
ahoj, hledám parťáka primárně na víkendové vyjíždky za Prahu (jsem z Praha 4) nebo do Jizerek, na single trek atd.…

Hledám: Kdo má chuť a čas

včera
Ahoj, V polovině května vyrážím z Českých Budějovic do Terstu. Jedu na těžko. Spavam v přírodě. Předpokládám…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

328 cyklistů (13 přihlášených)

Město na kole - co mě štve a z čeho mám radost

Pocházím z menšího města a většinu roku jezdím na kole do práce a z práce. Je to cca 13 kilometrů jedním…
StanaPavlicek | 23.03.2018

Radoušovo bloudění

Stromy holé, půda zmrzlá, lesy tiché a mezi jejich kmeny se bělaly zbytky sněhu. Cyklistická sezona v…
JohnyB | 16.03.2018

Moje příprava na novou cyklo sezónu

Tak to vypadá, že zima konečně končí, začíná jaro a s ním přichází nová cyklistická sezóna. Těšíte se jako já…
StanaPavlicek | 13.03.2018