reklama
Země: Francie Francie

Bivak - Francie

Kdo má zkušenosti s bivakováním ve Francii. Rád bych si tam udělal výlet, ale nechci mít nějaké problémy s policií.

[ Zpět ]
Datum: 27.07.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (Michal)
  • Re: Bivak - Francie

         

    Byl jsem tam už dvakrát a je to naprosto v poho. Lidi (včetně policajtů) Ti ochotně poradí s každým problémem, stopování je tam báječný a z bivakování není třeba mít strach. Jasně že není pravý ořechový přespávat na významných místech, ale jinak se mi nestalo, že bych měl sebemenší potíže. Ve Francii je trempování běžný a když je nejhůř, celá Francie je posetá kempy, jejichž cena je už od cca 3,5EUR. Francie je prostě trempovací ráj!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 10.08.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (milan)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Alsaská vinná stezka na kole

 (CK Extrem Tour)
06.08.2024, 9 dní
14 450 Kč
cyklistický Autobusem

Francouzské Alpy na silničních kolech

 (CK Kudrna)
08.08.2024, 11 dní
37 300 Kč
cyklistický Autobusem

Alsasko na kole

 (CK Vlha)
09.08.2024, 10 dní
21 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistky na cykovíkend do Krušek 2.-4.8.

Hledám: Cyklistky na cykovíkend do Krušek 2.-4.8.
včera
Hledáme cyklistky na cyklistickou víkendovku 2. - 4.8. Jedeme do Krušných hor do Klínů, jezdit budeme po…

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
20.07.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Parťáka/Parťačku

19.07.2024
Najde se někdo v blízkém i vzdáleném okolí Chrudimi na cyklovandry na těžko. Mám rád tu svobodu, kdy nevím kam…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

226 cyklistů (4 přihlášení)

Alpe Adria cycling route červen 2024

Cesta V červnu 2024 jsem se dohodl se synem, že za nimi na jejich dovolenou do Chorvatska do Privlaky u…
Brahma | 16.07.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024