reklama
Země: Rakousko Rakousko

Jak se dopravit s jízdním kolem do Salzburgu

Mimo osobní automobil. Sleduji, že české dráhy jsou natom bídně. Dovezou vás k hranici a pak vagón odpojí.

[ Zpět ]
Datum: 03.05.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (mery)
  • Re: jak se dopravit s jízdním kolem do salzburgu

         

    Na kole, do Pasova sjedeš krásně s kopce, potom innskou stezkou a tauernskou stezkou. Tipuju to na dva dny cesty od hranic, někdo by to dal i rychleji.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.05.2009
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jak se dopravit s jízdním kolem do salzburgu

         

    Nevím, kde jsi přišel k informaci o odpojování vagónu na hranici.......vždyť každý den jezdí přímej rychlík Praha-Salzburg, kterej normálně bere kola, jen je nutné provést rezervaci......takže nevidím žádný problém:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 03.05.2009
    Autor: Ligi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: jak se dopravit s jízdním kolem do salzburgu

           

      Přesně tak. Jede mu to z Hlaváku v 7:14, ve 13:47 je tam...

      [ Zpět ]
      Datum: 03.05.2009
      Autor: hekynen
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: jak se dopravit s jízdním kolem do salzburgu

           

      Jo a kdyby nebrali celý kola tak stačí nacpat kolo do krabice a vzít krabici do vlaku, to většinou skousnou...

      [ Zpět ]
      Datum: 03.05.2009
      Autor: Egesi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: jak se dopravit s jízdním kolem do salzburgu

           

      Já se obávám, že hoch má pravdu, vlak se v Budějovicích zkracuje. Viz: http://www.zelpage.cz/razeni/09/vlaky/cd-00101

      [ Zpět ]
      Datum: 03.05.2009
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: jak se dopravit s jízdním kolem do salzburgu

             

        Holt to kolo nesmí dát do vagónu, kterej v Budějkách končí:-)))....ale vážně, je to tam psaný takto:
        úschova během přepravy; povinná rezervace pro kolo 1.4.-31.10., mimo toto období možnost rezervace místa pro kolo (Praha hl.n.->České Budějovice)
        .....takže z logiky věci plyne, že kola až do Solnohradu:-)

        [ Zpět ]
        Datum: 03.05.2009
        Autor: Ligi
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: jak se dopravit s jízdním kolem do salzburgu

           

      na informacích mi řekli že vlak Jožo Plečnik veze kola jenom do českých budějovic tak nevím

      [ Zpět ]
      Datum: 03.05.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mery)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: jak se dopravit s jízdním kolem do salzburgu

             

        No a z Budějovic jede určitě další vlak do Lince,zvažoval jsem cestu i přes Prahu,ale moravská varianta je pro mne výhodnější - jsem z Hané

        [ Zpět ]
        Datum: 03.05.2009
        Autor: Neregistrovaný uživatel (strejda Libor)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: jak se dopravit s jízdním kolem do salzburgu

             

        A zeptala jsi se na tech informacich na spoj? Od toho tam preci ty damy jsou, aby zakaznikovi pomohli a ne aby se on musel ptat nekde na nejake diskuzi:-)))

        Ale jak psal strejda. Z Budejek jede vlak do Linze a z nej pak vlak do Salzburgu. Prvni vlak ma uschovu behem prepravy a druhy rozsirenou prepravu.

        Sice jsou to dva prestupy, ale da se to. Loni jsem takhle jel zpet do CR a pohoda:-) Je i na co koukat, protoze kopce jsou blizko:-)

        Praha hl. - C.B: 7:14 - 9:56
        C.B - Linz Hbf: 12:12 - 14:43
        Linz Hbf - Salzburg Hbf: 15:16 - 16:27
        (pro 7.7....predpokladam, ze pojedete o prazdninach)

        No mate cely den co delat:-)))

        [ Zpět ]
        Datum: 03.05.2009
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jak se dopravit s jízdním kolem do salzburgu

         

    No přece na kole-ne?Přece bys nechtěl vozit kolo vlakem a šetřit pláště!Okolí Salzburgu není na uspěchaný výlet-chce to aspoň týden,jinak nemá cenu tam chodit.Cesta tam je taky "o něčem".

    [ Zpět ]
    Datum: 03.05.2009
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: jak se dopravit s jízdním kolem do salzburgu

           

      je mi to jasné, jedu z manželkou na 3 týdny a tady máme start.Chceme orlí hnízdo pak dolní taury napojení na enskou v Irdningu,pak od Mathausenu Dunajskou do Vídně pak Znojmo a možná až domů do Hlučína u Opavy

      [ Zpět ]
      Datum: 03.05.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mery)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: jak se dopravit s jízdním kolem do salzburgu

             

        To je hale prča, narazet tade na Hanáka. Vepadá to jak pěkné vélet, navic dyš jedeš s manželkó, to mosi byt bezvadny. Tak mňéte hezky počasi a hožite si to!

        [ Zpět ]
        Datum: 04.05.2009
        Autor: Egesi
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jak se dopravit s jízdním kolem do salzburgu

         

    Tož Mery jsi li z Moravy odzkoušená doprava do Salzburku:do Břeclavi či Brna na Pendolino,tím se přepravíš do Vídně na Sudbanhof,kolmo na Westbanhof a vlakem do Salzburgu.Z Čech do Prahy či Budějovic,pak správným vlakem do Lince,přes Linec jede vlak z Vídně do Salzburgu a dále. Osobne mám odkoušeno a letos spojení z Vídně využiji při přepravě do Švýcarska.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.05.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (strejda Libor)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Dunajská cyklostezka – Wachau na kole

 (CK Frčíme)
28.04.2024, 4 dny
9 900 Kč
cyklistický Autobusem

Kolem jezer Solné komory

 (CK Victoria)
27.05.2024, 4 dny
6 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

452 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024