reklama
Země: Česko Česko

Podomní prodej

Srovnávat otrlé, vlezlé, neodbytné podomní prodejce s žádostí o pomoc mi nepřijde jako fér argument.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 16.02.2022
  • Re: Podomní prodej

Reakce na Zazvura - musím to vyzkoušet, ale přijde mi, že co se týče tvé neschopnosti udržet telefon při životě pomocí dynama, že jsi měl podivně rozežraný mobil, měl jsi ho v režimu letadlo, zapnutá data, vypnutý displej, nevím.
    Celkem spolehlivě ujedu 150-170km denně, což je celkem zhruba 5000mAh navíc do powerbanky.
    Zatím nic nenasvědčuje, že moje navigace spotřebuje tolik, jako tvůj mobil.
    Ale nechci dělat neomylnýho, sám jsem zvědavý, jak nakonec při testu dopadnu :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.02.2022
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: Podomní prodej

Taky jsem pořídil powerbanku na tužkovky. Její provoz je energeticky i finančně tragický, ale jako nouzovka dobrý, cestou občas člověk narazí na akci, a pak není problém nakoupit kopec tužkovek za babku.

https://www.alza.cz//gp-charge-anyway-2v1-seda...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.02.2022
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Na kole ke hvězdám

Jiří Grygar a kol.
Průvodce po hvězdárnách a planetáriích
Co to je EBICYKL Tipy na týdenní cykloputování Průvodce po hvězdárnách a planetáriích Astrofyzika RNDr. Jiří Grygara, CSc. není třeba…
279 Kč

Cyklistické maso v české kotlině

Milan Silný
Čtvrtá kniha Milana Silného pojednává o nejdelších, nejdobrodružnějších a možná i nejúchylnějších cyklistických akcích v ČR
Ve světě se jezdí spousta extrémních cyklistických akcí. I u nás se jezdí závody, které dávají lidskému životu jiný rozměr, závody, při …
194 Kč
Tip na letošní dovolenou

Jižní Čechy na kole – Veselí nad Lužnicí

(CK Cyklotur)
31.08.2023, 4 dny
5 620 Kč
cyklistický Autobusem

Vinařské stezky – Poysdorf

(CK Cyklotur)
22.09.2023, 3 dny
5 460 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: parťáka - parťačku

včera
Mallorca začátek března na cca 10 dnů. Odlet z Vídně

Hledám: Kamarádka na MTB

24.01.2023
Ahoj, hledám kamarádku na kolo, více po případném psaní. Děkuju za odpověď. ????

Hledám: Rád bych se seznámil s milou cyklistkou.

Hledám: Rád bych se seznámil s milou cyklistkou.
23.01.2023
Ahoj, jsem rozvedený, mám rád cyklistiku, italskou kuchyni, kafe ale i trochu klidu někde v lese. Své rodinné…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

176 cyklistů (11 přihlášených)

Bikepacking španělsky 5.část: Andalusie – Přes Sierru Nevadu do Granady

Z pouště se přesouváme ke stoupákům Sierry Nevady. Čeká nás nejvýše položená cyklostezka Evropy bez…
Kristina | 02.01.2023

Jak jsem jel okolo Čech

Závod Okolo republiky je další z cyklistických ultra-šíleností, do které jsem se po letošním Toulání pustil.…
JohnyB | 23.10.2022

Bikepacking španělsky 4.část: Andalusie – z pouště Gorafe na pláž v Cabo de Gata

Bláto z lesa vymění naše kola za písek z pouště Gorafe a pobřeží v Cabo de Gata. Část čtvrtá. Vyrážíme z…
Kristina | 07.09.2022