reklama
Země: Česko Česko

Podomní prodej

Srovnávat otrlé, vlezlé, neodbytné podomní prodejce s žádostí o pomoc mi nepřijde jako fér argument.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 16.02.2022
  • Re: Podomní prodej

Reakce na Zazvura - musím to vyzkoušet, ale přijde mi, že co se týče tvé neschopnosti udržet telefon při životě pomocí dynama, že jsi měl podivně rozežraný mobil, měl jsi ho v režimu letadlo, zapnutá data, vypnutý displej, nevím.
    Celkem spolehlivě ujedu 150-170km denně, což je celkem zhruba 5000mAh navíc do powerbanky.
    Zatím nic nenasvědčuje, že moje navigace spotřebuje tolik, jako tvůj mobil.
    Ale nechci dělat neomylnýho, sám jsem zvědavý, jak nakonec při testu dopadnu :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.02.2022
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: Podomní prodej

Taky jsem pořídil powerbanku na tužkovky. Její provoz je energeticky i finančně tragický, ale jako nouzovka dobrý, cestou občas člověk narazí na akci, a pak není problém nakoupit kopec tužkovek za babku.

https://www.alza.cz//gp-charge-anyway-2v1-seda...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.02.2022
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Každý kopec bere … DECH

Milan Silný
Výborná inspirace k výletům na nejzajímavější české a příhraniční kopce.
Pátá kniha autora a volné pokračování jeho knih: Každý kopec má své ... NEJ Každý kopec stojí za ... TO Každý kopec se zvedá ... VÝŠ Víte…
279 Kč

Cyklistické maso v české kotlině

Milan Silný
Čtvrtá kniha Milana Silného pojednává o nejdelších, nejdobrodružnějších a možná i nejúchylnějších cyklistických akcích v ČR
Ve světě se jezdí spousta extrémních cyklistických akcí. I u nás se jezdí závody, které dávají lidskému životu jiný rozměr, závody, při …
194 Kč
Seznamka

Hledám: Chorvatsko na kole

včera
Ahoj,od 25.9.cca na 14 až 20 dní. Ostrovy Brač a Hvar,po pobřeží do Zadaru dále Mali Lošinj, Cres a pobřeží Istrie…

Hledám: parťačka na kolo, běhání, běžky

Hledám: parťačka na kolo, běhání, běžky
03.08.2022
Najde se tu žena, která ráda jezdí na kole, ale nemá s kým? Hledám parťačku na kolo z Prahy do kopců jižním směrem…

Hledám: víkend na kole a vodě 5.-7.8.

Hledám: víkend na kole a vodě 5.-7.8.
27.07.2022
Pro sportovně založené holčičí duše je tu skvělá nabídka. O víkendu 5. - 7.8. jedeme v partě na vodu (sobota) a…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

216 cyklistů (15 přihlášených)

Bikepacking španělsky 3.část: Andalusie – Sierras de Cazorla, Segura y Las Villa

Z Castilla-La Mancha přejíždíme do Andalusie a pokračujeme přes největší chráněné území ve Španělsku. Část…
Kristina | 08.08.2022

Dámská 2022 – Na břehu řeky Svratky kvete... cyklistika 16.7. až 19.7.2022

Polovina července se již stala tradičním časem Dámské. Tu letošní jsme naplánovaly už v zimě a po jedenácti…
HMS | 04.08.2022

Na Kanáry na kole 4

Kanárský ostrov El Hierro mě vtáhnul do svých krás větší silou než jsem čekal. Do toho pár setkání se…
Martin_re-cyklista | 21.06.2022