reklama
Země: Rakousko Rakousko

Salzburg na kole

Přesněji okružní jízda Pardubice - Vídeň - Salzburg - Mnichov - Regensburg, na kole za 20 dní.

Do Salzburgu: https://kocharovsky.rajce.idnes.cz/Na_kole...
Ze Salzburgu: https://kocharovsky.rajce.idnes.cz/Na_kole...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 28.09.2020
  • Re: Salzburg na kole

         

    Fotky hezký, jen je tam na mne nějak moc asfaltu. A chybí cestopis, polepši se.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.09.2020
    Autor: Pepíček
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Salzburg na kole

           

      Jedna fotka řekne víc než 1000 slov (to nemám ze své hlavy, to jsem někde četl). Fotka zobrazující celou šířku vozovky může zafungovat jako itinerář (popis trasy). Alespoň pro toho, kdo jede na kole.
      Šetřit fotkama není třeba. Co se nelíbí jednomu, může vyhovovat jinému. Je větší možnost si vybrat. Televizní firmy neberou ohled na to, co se komu líbí, a ukazují i věci vybízející k sáhnutí po ovladači.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.10.2020
      Autor: Horscat
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Salzburg na kole

             

        Souhlasím, taky mám nejradši podrobný fotografický popis místa, cesty, zážitku. Mačkáním klávesy "Další" se zase tak moc neunavím...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.10.2020
        Autor: vlli2
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Salzburg na kole

         

    Poznala jsem lokomotivu v Regensburgu :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.09.2020
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Salzburg na kole

         

    Nevim jak cesta, ale příliš mnoho a příliš mnoho stejných fotek. Když jsem byl po sto fotkách někde u Třebíče, tak jsem to sklapnul. Zkus to nějak protřídit, o mnoho míň je o dost víc.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.09.2020
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Salzburg na kole

           

      Jj, mám z fotek stejný pocit, jako píše Lelek. Pro přehlednost by se hodil, aspoň občas, nějaký komentář u fotek. Z cedulí se zhruba dá poznat, kudy jsi jel. Ale je to únavné.

      Já si vždy nechám odstup mezi vlastní cestou a prezentací fotek. Brzy po akci se mi zdá, že nemohu žádnou fotku vyřadit. Ale po týdnu nebo dvou to vidím jakoby jinýma očima. A pak se mi reportáž dost zpřehlední. Ve vlastním archivu si nechávám fotek víc, pro prezentaci max 30 za den, spíše ale méně.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.09.2020
      Autor: mildakh
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Salzburg na kole

           

      ....já se ke stovce ani nedostal- taky na cestách fotím, ale uvážlivě, pak ještě při úpravách promazávám a vyberu opravdu jen ty zajímavé ke zveřejnění(ostatní si nechám pro sebe)abych nenudil prohlížející jedním záběrem z růrných směrů a vzdáleností. Tak jich z měsíčního putování není víc jak 100-120. Jsem ještě "stará škola", kdy se fotilo na film a každý záběr se musel zvažovat, aby byl poutavý pro diváka. Digitálem se napráská stovka záběrů jako nic, hromada "takyfotografů" je ani neprohlédne, příp. neupraví a hned se s nimi chlubí. Pak dobrý úmysl odradí od prohlédnutí nekonečného množství podobných- a tudíž nezajímavých- fotek. Ono platí stále, že "někdy je míň víc"!!!

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.09.2020
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Salzburg na kole

         

    Super, zdá se že ještě existuje někdo, kdo není alergický na asfalt :-)

    Na téhle fotce, to je tvoje kolo?

    Můžu se zeptat, kolik to bylo celkem kilometrů?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.09.2020
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Salzburg na kole

           

      Díky, asfalt mám rád. Moje kolo je to na fotce úplně na pravé straně. Celkem jsem najel 1700 km.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.09.2020
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Salzburg na kole

             

        To je pomalu jedna fotka na km- není to nějak moc "zajímavých" míst? :-O

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 29.09.2020
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Salzburg na kole

             

        Chybí mi tam fotky stanu, místa, kde jsi přespal. Na fotky noclehů se doma rád znovu podívám, vlastně člověk na tom místě stráví kus života :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 29.09.2020
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Salzburg na kole

         

    Fotek dost a různého druhu, zajímavé věci hned u cesty, dobře zvolená trasa ... to mi vyhovuje ... je z čeho vybírat.
    Raději se prodírám záplavou fotek, než nekonečnými slovními průjmy.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.09.2020
    Autor: Horscat
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Dunajská cyklostezka – Wachau na kole

 (CK Frčíme)
28.04.2024, 4 dny
9 900 Kč
cyklistický Autobusem

Kolem jezer Solné komory

 (CK Victoria)
27.05.2024, 4 dny
6 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

402 cyklistů (14 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024