reklama
Země: Rakousko Rakousko

Podunajská 2020

vím, že tu je na toto téma několik vláken. Ale nemá někdo čerstvou zkušenost s touto trasou?
Chceme jet v srpnu na týden trasu Linec-Bratislava (asi v kombinaci s Nesiderským jezerem). Chceme brát stan a neřešit, kam až dojedeme.
Někdo mi ale říkal, že v srpnu mohou být kempy plné a nemuseli bychom uspět s prosbou o přespání.
Máte někdo tuto zkušenost? A nějaké tipy?
Má cenu si kupovat lístky na vlaky dopředu? Přeci jen 4 kola a vozík... aby nás vzali :-(
Předem díky za postřehy a omlouvám se za další vlákno na tohle téma.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 14.01.2020
Autor: tovo
  • Re: Podunajská 2020

         

    Jeli jsme podunajskou se synem koncem června 2018, takže už prakticky v sezóně. Kempů bylo dost a vyloženě narváno tam nebylo. Lístky na vlak bych určitě radši dopředu koupila,některé vlaky mají hodně omezený prostor pro kola a cyklistů cestuje čím dál víc, hlavně Rakousko, Německo elektrokolisti si zvykli jezdit vlakem.. Někdo mi doporučoval jet Flixbusem, bere kola (nevim kolik na 1 bus) ale do Lince jezdí.Ale zkušenost nemám. Co se týká Neziderského jezera, bacha na maďarské straně, vloni se nás snažili obrat snad v každý hospodě...nemilé překvapení..

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.01.2020
    Autor: Rendiska
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Podunajská 2020

           

      Na to, že autobusy Flixbusu berou kola, radím nespoléhat.
      Osobní zkušenost z roku 2018: v dostatečném předstihu několik měsíců předem u Flixbusu zakoupena jízdenka pro 1 osobu + 1 kolo do Švýcarska (ubezpečení, že kolo rozhodně vezmou).Týden před odjezdem při telefonické kontrole s Flixbusem že je vše ok a za týden jedu, bylo sděleno, že kolo nevezmou. Následovala ihned cesta na pražskou Florenc (tam mají kanceláře), potvrzeno - kolo nevezmou - i když jsem měl pro kolo jízdenku. Nabídka jiné cesty nebo vrácení peněz. Takže jsem byl - týden před nástupem na dlouho plánovanou dovolenou - dost rozhozenej, vzal jsem peníze a jel nakonec individuálně do Rakouska.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.01.2020
      Autor: Airline
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Podunajská 2020

             

        Nooo tak to je síla teda. Já takhle ještě nejela právě, přišlo mi to fajn do budoucna, spíš když jedu sama.. Z vlaku jsem vždycky dopředu ve stresu :)) jestli stíhám doběhnout, odstrojit kolo, naložit.. Je to pro mě vždycky taková kovbojka, hlavně tady v Čechách. Tak lepší asi kovbojka na jistotu, než zkažená dovča..to bych byla asi hodně naštvaná,kdyby mi takhle překazili plány.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 19.01.2020
        Autor: Rendiska
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Dunajská cyklostezka – Wachau na kole

 (CK Frčíme)
28.04.2024, 4 dny
9 900 Kč
cyklistický Autobusem

Kolem jezer Solné komory

 (CK Victoria)
27.05.2024, 4 dny
6 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

344 cyklistů (2 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024