reklama

Co vás vytočilo 126

Svět se v pr.el obrací, nebo už v ní je?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 22.07.2019
Autor: AV
  • Re: Co vás vytočilo 126

Všechno je (teď) jinak, i ten 007 ...
    https://www.idnes.cz/kultura/film-televize...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Když chtěšjí až takovouhle změnu, tak by mohli zkusit požádat Disnee a natočit to s Mickey Mousem, to by mohlo mít úspěch :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

A co Pepek Námořník?!?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Takže to po 4-5 dnech sečteme...

Během té nedělní noční bouřky co se přehnala mimo jiné i přes Prahu a jeden blesk to švihnul když už ne přímo do našeho baráku, tak hooodně blízko, se stalo toto:

1) odpálené 3 ze 4 LAN zásuvek na mém wifi routeru
    2) odprásklá video HDMI část NAS serveru
    3) nefunkční HDMI vstup č.4 na mé celkem nové TV

Mimo jiné to zblblo radiobudík napájený čistě jen baterkami, takže bytem asi prošel i pěkný EMP výboj...
    Sousedovi o dvě patra níže to zničilo set-top-box od kabelovky a do baráku nám dodnes nefunguje vstup na čipy...

Mno, jsem zvědavý co na to řekne "moje pojišťovna", protože všechno ze svého se mi platit fakt nechce :-(

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.08.2019
    Autor: Jarda
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Před pár lety mi takhle blesk zabil televizi a dodnes jsem mu za to vděčný. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.08.2019
      Autor: ronda
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Našli jste (s Lelkem) náhradu za ten NoCramp?
        On něco podobného nabízí Nutrend, ale není to přesně "to ono" (jak by také mohlo )-8 )

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 19.08.2019
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Zatím ne. Šetřím si skromnou zásobičku. A nezbývá, než se zlepšovat do té míry, že křeče už nebudou přicházet ani při velkém záběru :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 19.08.2019

https://reportermagazin.cz/a/puxdw/cesi...

...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.08.2019
    Autor: PepikW

No, a dneska si ti střelci možná stále užívají zaslouženého důchodu, do kterého šli v 55 letech. Radujou se z vnoučat, možná pravnoučat.

A mlátička z Národní sedí v parlamentu.

A estébák řídí vládu.

A hradní pán chodí chlastat k čekistům na ambasádu.

Ale hlavně žádný neomarxisty. A žádný migranty. A žádný sudeťáky. To je to hlavní, to u nás rozhoduje volby. Dobrou chuť, pokud právě obědváte...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.08.2019
      Autor: Radler
      Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Když jsem se dřív měřil metrem, jehož etalon byl uložen v Sevres u Paříže , měřil jsem 191 cm.
    Když jsem použil metr, odvozený od vlnové délky čehosi, měřím jen 185 cm

néni ten novej metr ňákej divnej !?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.09.2019

Nebuď smutnej. Váha ti podle nové definice na oplátku ukáže o pět kilo víc...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

:-)))
      Já donedávna měřil (docela určitě!) 178 cm, teď mám 175 cm, metr používám stále stejný.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Airline

A nepřijde ti, že jsou kopce strmější a kilometry delší než bývaly?
        mě teda jo ...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To je vše způsobeno relativitou času a prostoru. Evidetně se pohybuješ příliš rychle :D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: Brahma
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Taky jsem měřila 176 cm, ale nedávno jsme měřili Mimiše, tak prý ať se také změřím. A hele, najednou mám o 3 cm méně, což mi okamžitě nabouralo můj BMI index :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.09.2019
      Autor: radka

Budeš muset ještě zhubnout a ne se jen zmenšovat :D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Studenti bojují za svobodu. "Nenuťte nás učit se něco těžkého. My nechceme ..!"
    https://www.denik.cz/z_domova/stredoskolaci...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Ve světle argumentů, které padají proti maturitě z matiky bych se přimlouval na zrušení maturity jako takové. Protože úplně stejné argumenty lze použít i proti řekněme češtině. A to nemluvím o tom, že maturita z češtiny je diskriminační, protože jak k tomu přijdou třeba vietnamské děti, pro něž to není rodná řeč.

Když už maturita nemá být těžká, (a nahrazovat tak třeba chůzi přes žhavé uhlíky nebo skok z útesu či jiný iniciační obřad) není důvod aby byla a studium střední školy by prostě končilo po vydání vysvědčení. Základka takhle končí, je nějaký racionální důvod proč by tak nemohla končit střední škola, když ji dělá většina populace jako přirozené pokračování ZŠ?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: petrp

No zatím se považovala maturita za prokázání, že nejsem debil, který jen nějak prolezl střední školu nevalné úrovně. I zaměstnavatelé jí brali za toto kritérium. Pokud její hodnota padne, tak bude muset být nahrazena něčím jiným.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Zažil jsem období, kdy prý bylo málo vysokoškoláků a proto se snižovala obtížnost přijímaček i celého studia. Mně to příliš netěšilo, proč by to později nastoupivší měli mít lehčí a tím snižovat hodnotu mého diplomu? Přičemž nepopírám, že ti, kdo vystudovali deset let přede mnou toho pravděpodobně museli umět ještě víc...

Dnes máme málo řemeslníků a dělníků, takže bych logicky obtížnost maturit výrazně ZVÝŠIL, aby taky někdo šel na učňák, kde tu maturitu obvykle nemají... ;-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: Jrr
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Každý má přece právo...tak se podmínky musí přizpůsobit. To neznáš ? :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Práva jsou vždy svázaná s povinností.
              To neznáš?
              :-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Autor: Lanna

Poněkud zpátečnické :-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Jsem to už někde slyšel, že "Svoboda je poznaná nutnost"...

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Ale ano, práva a povinnosti jsou společné a neodělitelné.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistka na cesty na kole i životem

Hledám: Cyklistka na cesty na kole i životem
včera
Ahoj, rád bych našel spolujezdkyni pro společné výlety na kole. Jezdím pohodovým tempem po méně frekventovaných…

Hledám: Parťačku pro výlety i Život

Hledám: Parťačku pro výlety i Život
13.09.2019
Hledám parťačku a i možná více... pro společné Poznávání a sdílení v objetí Krás Života:-)..... ...hledám trochu…

Hledám: Klatovsko

13.09.2019
Je to lepší když je nás víc :)
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

279 cyklistů (9 přihlášených)

Znova ve Vysokých Tatrách na kole i pěšky 2019

Stejné výchozí místo jako vloni, ne že bychom neradi objevovali nové lokality, ale když se nám někde líbí,…
HMS | 02.09.2019

Miladatlon 2019 - skoro na bedně

Oproti loňsku jsem letos moc závodů nestihl, triatlonů bylo jen pár a zatím žádný kvadriatlon. Zkoušet…
Jrr | 01.09.2019

Dva dny za městem – Do Poličky na medovník

Loňská dvoudenní cyklovýprava mě nadchla tak, že jsem byl rozhodnut si ji zopakovat i letos. I když to nebylo…
Santi | 31.08.2019