reklama

Motor comp

Dnes jsem zaznamenal nový středový motor na trhu. Údajně se jedná o Česko-japonský produkt. Tak zjišťuji jestli jsou nějaké zkušenosti uživatelů? Tak pokud už někdo vyzkoušel, tak sem dejte poznatky, ať máme všichni alespoň základní obrázek o co se jedná.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 06.07.2019
Autor: Krumpy
  • Re: Motor comp

         

    Našel jsem zajmavé porovnání.

    https://www.cyklosvec.cz/upload_files/files/EBA...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.07.2019
    Autor: akruh
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Motor comp

           

      Tak se zdá, že je na trhu další slušný středový motor za rozumnou cenu. Uvidíme jak si povede. Předpokládám že nebude vázaný na baterii od výrobce ani nebude problém výměna převodníku s jiným počtem zubů, dle potřeby.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.07.2019
      Autor: Krumpy
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Motor comp

         

    Testoval jsem jedno kolo s tímto motorem COMP a gearsensorem, ale žádné překvapení se nekonalo a to jak ohledně řazení, tak po stránce síly motoru. Gearsensor podle mě není příliš nutný pro ty, kdo mají aspoň trochu technický cit a při přeřazování intenzivně nešlapou.
    https://www.nakole.cz/diskuse/25770-motor...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 11.07.2019
    Autor: ondrap
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Motor comp

         

    Nový gearsenzor u tohoto motoru umožňuje nastavení o kolik % se má snížit výkon motoru při řazení, takže už nedochází k úplnému vypnutí motoru. Dále jako perlička Vám na displeji ukáže jaký převod máte zařazen. Ano motor vznikl ve spolupráci s japonci a jestli jsem dobře informován tak elektronika a řízení je čistě česká záležitost.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.07.2019
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

316 cyklistů (1 přihlášený)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024