reklama
Země: Norsko Norsko

Norský mikrovíkend (5/2019)

O víkendu jsem zaletěl do Norska. Opravdu jen na víkend, bez dovolené a bez kola.

Je tam krásně:

https://marin7.rajce.idnes.cz/2019_5_Norsky...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 30.05.2019
Autor: Marin7
  • Re: Norský mikrovíkend (5/2019)

         

    Ty jsi prostě neskutečný: -))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.05.2019
    Autor: Bruca
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Norský mikrovíkend (5/2019)

         

    https://marin7.rajce.idnes.cz/2019_5_Norsky...

    Bez spacáku? :-) Jako vím že jsi pěkný pošuk (jen v dobrém), ale klepat celou noc kosu a vůbec se nevyspat? Tedy alespoň já – být mi v noci zima – neusnu. To jsi nějakému zviřátku zabral noru a přikryl se mechem a jehličím? Jinak výlet super, jako vždy. :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.05.2019
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Norský mikrovíkend (5/2019)

           

      Měl jsem žďárák a karimatku :-)

      Na jednu noc to bohatě stačí.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.05.2019
      Autor: Marin7
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Norský mikrovíkend (5/2019)

             

        Tak to potom jo, já myslel žes jel úplně bez ničeho. Před dávnými léty jsem párkrát takhle bez ničeho zanocležil – slovenské seníky jsou pěkné a hlavně obrovské, a když se zavrtáš do správné hloubky, spacáku netřeba. :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 31.05.2019
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Norský mikrovíkend (5/2019)

         

    Děkuji.
    Doufám, že tě "hříchy mládí" k stáru nebudou trápit

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.05.2019
    Autor: AV
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Norský mikrovíkend (5/2019)

         

    Tak to byla slušná nálož fotek z norské přírody :o)))
    Pěkný výpad za hranice.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.05.2019
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Norský mikrovíkend (5/2019)

         

    No tohle mi hlava nebere (v dobrém :-)

    Letět do Norska a tam rovnou od letiště vyrazit na malý, bezvýznamný a ničím nevybočující ostrůvek. Přespat a valit zase na éro.
    Teda, ty vážně nejdeš s proudem :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.05.2019
    Autor: ronda
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Norský mikrovíkend (5/2019)

           

      Jistě, zatímco vyrazit si na kolo a dát 2x tolik výškových metrů než vzdálenostních, to je naprosto normální :o)))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.05.2019
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Norský mikrovíkend (5/2019)

             

        Tak on tentokrát dal taky víc výškových, než vzdálenostních :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 31.05.2019
        Autor: ronda
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Norský mikrovíkend (5/2019)

         

    Marine, raport je pěkný, ostatně jako vždy.
    Ale letět jeden den tam a druhý den zpátky? Chápu, mikrovíkend, ale dává to smysl?
    Vždyť u nás tady doma, přímo za humny je taky hezky. Nebo ne?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.05.2019
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Norský mikrovíkend (5/2019)

         

    Hm, důkaz, že to jde, jen tak se na chvilku i do Norska podívat :)

    K posl. poznámce od Lanny: Někdy mi stačí obejít barák a opravdu vidím, že i doma je hezky.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.05.2019
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Norský mikrovíkend (5/2019)

           

      Aby mě takový krátký výlet zaujal, musí se sejít více příznivých okolností.

      Dostatečně zajímavé místo, hodně levné letenky, žádná dovolená a blízké letišťě. A to se nestává často. Ale pokud k tomu dojde, proč takový výlet neuskutečnit?

      U nás je samozřejmě nejlépe. Naše země je taková krásná zahrádka, ať už zajedeme kamkoli. :-)

      Ale myslím, že by byla chyba nepodívat se do světa a získat trochu nadhled. To je, jako bych jedl pořád jenom svoje nejoblíbenější jídlo a nechtěl nic jiného.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.06.2019
      Autor: Marin7
      Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Norský mikrovíkend (5/2019)

             

        Každému, co jeho jest:-))
        Jak jsi jel do a z Katovic?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 01.06.2019
        Autor: Lanna
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Norský mikrovíkend (5/2019)

               

          Normálně autem. My ostraváci to máme kousek - asi hodinu a půl.

          Když jsem auto neměl, tak jsem jel vlakem a autobusem. Se zabaleným kolem je to docela horor.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 03.06.2019
          Autor: Marin7
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Norský mikrovíkend (5/2019)

                 

            Já myslel, že to máš nákupní košík :))

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 03.06.2019
            Autor: Bruca
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Norský mikrovíkend (5/2019)

             

        Pravdu máš a umíš to, proto jsi obdivuhodný. Dokud to jde, cestuj, řekla by babička.
        Často si připomeneme výrok sousedky: U moře jsem nebyla a taky žiju.
        Doma se mi líbí nejvíce, když mám někam jet.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.06.2019
        Autor: Quatsch
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Norský mikrovíkend (5/2019)

               

          Smyslem cestování není ani tak vidět něco novýho venku, jako vidět něco novýho po návratu dom.

          Krásně je to zfilmovaný ve "Slunce seno", jak se jezeďáci vrátěj domů z Itálie, koukaj se na ten b*rdel po dědině a jeden z nich říká:

          "Taky se vám zdá, že vidíte věci, co jste předtím neviděli?"

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 02.06.2019
          Autor: Radler
          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Norský mikrovíkend (5/2019)

                 

            Třeba zarostlé pole :D
            Je to tak.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 02.06.2019
            Autor: Quatsch
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Norsko na kole: fjordy, hory, řeky

 (CK Bondo)
28.06.2024, 12 dní
26 940 Kč
cyklistický Letecky

Velká skandinávská pouť na kole

 (CK Bondo)
01.08.2025, 17 dní
56 940 Kč
cyklistický Letecky

Lofoty na kole

 (CK Bondo)
06.08.2025, 12 dní
39 940 Kč
cyklistický Letecky
Seznamka

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

dnes
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

260 cyklistů (8 přihlášených)

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024